ترفندهای زنانه برای جذب شوهر

ترفندهای زنانه برای جذب شوهر

 

در زندگی مشترک رفتار مناسب زن و مرد نسبت به یکدیگر سبب تداوم صمیمیت می گردد . به طور بدیهی مردها از رفتارهای مناسب زن ها تاثیر پذیر هستند . با توجه به این مهم زن ها می توانند برای علاقه مند تر کردن شوهرشان به خود ، روش هایی را به کار ببندند . در این مقاله از وبسایت یک زوج به برخی از این رفتارها برای جذب شوهر اشاره خواهیم نمود .

ترفندهای زنانه برای جذب شوهر

 

آرایش کنید :
مردها ، موجوداتی بصری هستند و از تماشای زیبایی زن ها لذت می برند . بنابراین بهتر است زن ، خود را برای شوهرش آرایش کند . برای راضی کردن مرد ، کافیست آنچه را که دوست دارد در مقابل چشمانش قرار دهید .

 

ترفندهای زنانه برای جذب شوهر

 

خوش مشرب باشید :
تمام انسان ها ، شیفته افراد خوش مشرب می گردند . مردها نیز از این قاعده نسبت به زن ها مستثنی نیستند و خوش مشربی زن ، آن ها را جذب می کند . تا حد امکان سعی کنید از بحث و مجادله خودداری کنید و اگر عقیده ای متفاوت راجع به سیاست و مذهب دارید بهتر است که موضوع بحث را تغییر دهید . در نظر داشته باشید نظرات هر کس محترم است و دلیلی ندارد که شما تلاش کنید نظر دیگران را تغییر بدهید .

 

شنونده خوبی باشید :
مردها تصور می کنند که زنان زیاد صحبت می کنند . شما باید به شوهرتان این اطمینان را بدهید که شما به اندازه کافی به او گوش می دهید . توجه داشته باشید که اکثر مردها کم حرف هستند و شما می بایست آن ها را به حرف زدن وادار کنید . می توانید در ابتدا پرسش های کوتاهی از او بپرسید تا او را به صحبت کردن وادار کنید . برای اینکه سوالاتتان مانند بازجویی جلوه نکند می توانید نظر خود را نیز بیان کنید .

 

ویژگی خاص خود را بیان کنید :
اگر شما توانایی خاصی دارید حتما آن را بازگو کنید . اگر می توانید به زبان دیگری صحبت کنید ، در کشور خارجی زندگی کرده اید و یا کوهنوردی رفته اید ، حتما در مورد آن ها صحبت کنید . به یاد داشته باشید این موارد می تواند شما را به یک فرد منحصر به فرد و جالب توجه در نظر مرد مقابلتان تبدیل کرده و از بقیه ی زن ها متمایز نماید . برای جلب توجه لازم نیست حتما فرد بامزه و شوخ طبعی باشید ، چون اگر نتوانید به طور واقعی بامزه باشید و رفتار مصنوعی داشته باشید ، خود را مضحکه دیگران کرده اید . ولی اگر داستان خاصی برای گفتن داشته باشید ، همه ساکت شده و به شما گوش خواهند داد .

 

ترفندهای زنانه برای جذب شوهر

 

کارهای غافلگیر کننده انجام بدهید :
البته این مورد برای مردهایی که اهل ماجراجویی باشند مناسب تر است . پیشنهاد می شود کاری انجام دهید که شوهرتان انتظارش را نداشته باشد . مثلا اگر اغلب لباس ساده در خانه به تن می کنید ، یک مرتبه لباس زیر یا لباس سکسی به تن کنید . و یا هر آنچه فکر می کنید بیاد ماندنی خواهد بود .

 

متفاوت باشید :
اگر دوست دارید در ذهن شوهر بمانید و فراموش نشوید باید با بقیه ی زنان متفاوت باشید . مثلا اگر لهجه ی منحصر بفردی دارید از آن در مقابل شوهرتان استفاده کنید . یا جواهر آلات نامتعارف به تن کنید تا شما را با دیگران متمایز کند . به یاد داشته باشید اگر شبیه بقیه ی زنان باشید زود فراموش می شوید .

 

 

 

Leave a reply:

Your email address will not be published.


CAPTCHA Image
Reload Image

Site Footer