زن ها چه حرف هایی را نباید به شوهرشان بزنند ؟

زن ها چه حرف هایی را نباید به شوهرشان بزنند ؟

اگر تا به حال فکر می کردید که زن و شوهرها نباید هیچ رازی داشته باشند و باید همه چیز را به یکدیگر بگویند ، باید بگویم که کاملا در اشتباه بوده اید . گفتن هر حرفی در زندگی زناشویی می تواند آثار مخربی داشته باشد که به سادگی قابل جبران نباشد . در این مقاله قصد داریم مسائلی را به شما یادآوری کنیم که زن ها هیچ وقت نباید به شوهرشان در مورد آن حرفی بزنند .

 

درباره مادر شوهرتان پیش شوهر چیزی نگویید :
همیشه به یاد داشته باشید هنگامی که پیش شوهرتان هستید دهانتان را چفت کنید و در مورد مادرش حرفی نزنید . ممکن است در طول زندگی مشترک شوهر شما نزد شما از مادرش تعریف کند و یا برعکس در حال بد و بیراه گفتن به وی باشد . این جا جایی است که ممکن است شما به اشتباه او را در بد و بیراه گفتن به مادرش همراهی کنید و در نتیجه پرونده خود را باطل کنید .کمی ذکاوت به خرج بدهید و در این گونه موارد زبان خود را نگه دارید ، او می تواند هر چه می خواهد در مورد مادرش بگوید و این به شما مربوط نمی شود . سعی کنید نظرتان را برای دوستانتان نگه دارید .

 

با دوست شوهرتان خودمانی نشوید :
مهم نیست که دوست شوهرتان چقدر آدم قابل اعتماد و خوبی است همیشه حریم خود را حفظ کنید و رابطه بیش از حد و صمیمی با دوست شوهرتان برقرار نکنید . گاهی بعضی از شوخی ها در حریم خانوادگی اصلا مساله قابل توجهی نمی باشد اما همان شوخی در حریم دوستی می تواند موجب رنجش شوهرتان باشد .

 

در مورد روابط جنسی قبل از ازدواج حرفی نزنید :
به نظر من ، دخترها برخلاف پسرها که یک کار را صدبار تعریف می کنند ، آن ها صدکار را یک بار هم تعریف نمی کنند . به یاد داشته باشید هرگز در مورد روابطه جنسی قبل از ازدواج سخنرانی نکنید . مهم نیست که شما قبل از ازدواج چند تا پسر را لب تشنه تا برکه برده و برگردانده اید . اگر فکر می کنید اعترافات صادقانه شما سودی خواهد داشت یا اینکه شوهرتان از صداقت شما به نیت پاک شما پی می برد کاملا اشتباه فکر می کنید ، زیرا اصلا این طور نیست ، پس بهتر است ساکت بمانید !

 

هرگز کمی توانایی رابطه جنسی او را به او گوشزد نکنید :
هرگز به شوهرتان نگویید که او قدرت جنسی که قبلا داشته است را الان ندارد . با همین حرف به راحتی او را به اندازه 10 سال پیرتر خواهید کرد . اگر قصد دارید از او انتقام بگیرید یا او را از نظر عاطفی نابود کنید این کار راه بسیار خوبی است . همین حرف می تواند باعث شود او برای همیشه از شما دلخور باشد .

 

هرگز در مسائل کاری او دخالتی نکنید :
یادتان باشد شما برای شوهرتان همسر هستید و نه منشی . قرار نیست چون کار او نیز به طور غیر مستقیم به شما ربط پیدا می کند در آن دخالت کرده و مسئولیتی که با شوهرتان است را بررسی کنید . این یکی از اشتباهات شایع زنان است که وقتی شوهرتان خسته و عصبانی از سرکار برمی گردد می خواهند بفهمند چه اتفاقی افتاده است و سعی می کنند ماجرا را منطقی ارزیابی کنند .

 

شوهرتان را تهدید به طلاق نکنید :
مثل احمق ها نباشید که در ازای هرکاری ، همسر خود را تهدید به طلاق می کنند . اگر شوهرتان بداند که احتمال دارد که یک روزی به خانه بیاید و شما در آن نباشید ، هرگز به شما لطف واقعی نخواهد کرد . بنابراین هرگز به اشتباه به او نخورانید که ساک شما برای همیشه رفتن بسته شده است و منزل مادرتان همیشه هست ! دفعه بعد که خواستید فریاد بزنید یک لحظه خودتان را کنترل کرده و این تهدید را در دهانتان نگه دارید .

 

از زیادتر بودن حقوق خود تعریف نکنید :
با توجه به اینکه تامین مالی خانواده بر عهده مرد است ، یکی از اشتباهات بسیار بد زنان می تواند این مساله باشد که خود را از نظر مالی برتر از شوهرش معرفی کنند . همیشه به یاد داشته باشید در زندگی مشترک باید پول شما و پول شوهرتان از هم جدا باشد اما هرگز پول من و پول او وجود نداشته باشد . هیچ وقت در حرف هایتان از کلمه “پول من” استفاده نکنید . هیچ وقت به شوهرتان نگویید اگر پول کم داری من دارم ! اگر قصد کمک مالی به شوهرتان را دارید سعی کنید لحظه را دریابید . به طور مثال اگر شوهرتان قصد خرید خانه یا ماشین دارد وقتی دیدید که موهایش رو می کشه و فکر می کنه با آرامش کنار او نشسته و به او بگویید که من مقداری پس انداز دارم ولی نمی دونم چقدر میشه ، کارتم رو بهت می دم ، ببین می تونه پس اندازم کمکی کنه یا نه ؟ اما بی خیال بی خیال هم نباشید که نتیجه بدتری دارد !

 

و در آخر اینکه هرگز به عشق های دورانی جوانی خود اعتراف نکنید و برای شوهرتان از پسرهای دیگر داستان سرایی نکنید ! هرگز !

 

Leave a reply:

Your email address will not be published.


CAPTCHA Image
Reload Image

Site Footer