زن ها چه حرف هایی را نباید به شوهرشان بزنند ؟

زن ها چه حرف هایی را نباید به شوهرشان بزنند ؟

اگر تا به حال فکر می کردید که زن و شوهرها نباید هیچ رازی داشته باشند و باید همه چیز را به یکدیگر بگویند ، باید بگویم که کاملا در اشتباه بوده اید . گفتن هر حرفی در زندگی زناشویی می تواند آثار مخربی داشته باشد که به سادگی قابل جبران نباشد . در این مقاله قصد داریم مسائلی را به شما یادآوری کنیم که زن ها هیچ وقت نباید به شوهرشان در مورد آن حرفی بزنند .

 

درباره مادر شوهرتان پیش شوهر چیزی نگویید :
همیشه به یاد داشته باشید هنگامی که پیش شوهرتان هستید دهانتان را چفت کنید و در مورد مادرش حرفی نزنید . ممکن است در طول زندگی مشترک شوهر شما نزد شما از مادرش تعریف کند و یا برعکس در حال بد و بیراه گفتن به وی باشد . این جا جایی است که ممکن است شما به اشتباه او را در بد و بیراه گفتن به مادرش همراهی کنید و در نتیجه پرونده خود را باطل کنید .کمی ذکاوت به خرج بدهید و در این گونه موارد زبان خود را نگه دارید ، او می تواند هر چه می خواهد در مورد مادرش بگوید و این به شما مربوط نمی شود . سعی کنید نظرتان را برای دوستانتان نگه دارید .

 

با دوست شوهرتان خودمانی نشوید :
مهم نیست که دوست شوهرتان چقدر آدم قابل اعتماد و خوبی است همیشه حریم خود را حفظ کنید و رابطه بیش از حد و صمیمی با دوست شوهرتان برقرار نکنید . گاهی بعضی از شوخی ها در حریم خانوادگی اصلا مساله قابل توجهی نمی باشد اما همان شوخی در حریم دوستی می تواند موجب رنجش شوهرتان باشد .

 

در مورد روابط جنسی قبل از ازدواج حرفی نزنید :
به نظر من ، دخترها برخلاف پسرها که یک کار را صدبار تعریف می کنند ، آن ها صدکار را یک بار هم تعریف نمی کنند . به یاد داشته باشید هرگز در مورد روابطه جنسی قبل از ازدواج سخنرانی نکنید . مهم نیست که شما قبل از ازدواج چند تا پسر را لب تشنه تا برکه برده و برگردانده اید . اگر فکر می کنید اعترافات صادقانه شما سودی خواهد داشت یا اینکه شوهرتان از صداقت شما به نیت پاک شما پی می برد کاملا اشتباه فکر می کنید ، زیرا اصلا این طور نیست ، پس بهتر است ساکت بمانید !

 

هرگز کمی توانایی رابطه جنسی او را به او گوشزد نکنید :
هرگز به شوهرتان نگویید که او قدرت جنسی که قبلا داشته است را الان ندارد . با همین حرف به راحتی او را به اندازه 10 سال پیرتر خواهید کرد . اگر قصد دارید از او انتقام بگیرید یا او را از نظر عاطفی نابود کنید این کار راه بسیار خوبی است . همین حرف می تواند باعث شود او برای همیشه از شما دلخور باشد .

 

هرگز در مسائل کاری او دخالتی نکنید :
یادتان باشد شما برای شوهرتان همسر هستید و نه منشی . قرار نیست چون کار او نیز به طور غیر مستقیم به شما ربط پیدا می کند در آن دخالت کرده و مسئولیتی که با شوهرتان است را بررسی کنید . این یکی از اشتباهات شایع زنان است که وقتی شوهرتان خسته و عصبانی از سرکار برمی گردد می خواهند بفهمند چه اتفاقی افتاده است و سعی می کنند ماجرا را منطقی ارزیابی کنند .

 

شوهرتان را تهدید به طلاق نکنید :
مثل احمق ها نباشید که در ازای هرکاری ، همسر خود را تهدید به طلاق می کنند . اگر شوهرتان بداند که احتمال دارد که یک روزی به خانه بیاید و شما در آن نباشید ، هرگز به شما لطف واقعی نخواهد کرد . بنابراین هرگز به اشتباه به او نخورانید که ساک شما برای همیشه رفتن بسته شده است و منزل مادرتان همیشه هست ! دفعه بعد که خواستید فریاد بزنید یک لحظه خودتان را کنترل کرده و این تهدید را در دهانتان نگه دارید .

 

از زیادتر بودن حقوق خود تعریف نکنید :
با توجه به اینکه تامین مالی خانواده بر عهده مرد است ، یکی از اشتباهات بسیار بد زنان می تواند این مساله باشد که خود را از نظر مالی برتر از شوهرش معرفی کنند . همیشه به یاد داشته باشید در زندگی مشترک باید پول شما و پول شوهرتان از هم جدا باشد اما هرگز پول من و پول او وجود نداشته باشد . هیچ وقت در حرف هایتان از کلمه “پول من” استفاده نکنید . هیچ وقت به شوهرتان نگویید اگر پول کم داری من دارم ! اگر قصد کمک مالی به شوهرتان را دارید سعی کنید لحظه را دریابید . به طور مثال اگر شوهرتان قصد خرید خانه یا ماشین دارد وقتی دیدید که موهایش رو می کشه و فکر می کنه با آرامش کنار او نشسته و به او بگویید که من مقداری پس انداز دارم ولی نمی دونم چقدر میشه ، کارتم رو بهت می دم ، ببین می تونه پس اندازم کمکی کنه یا نه ؟ اما بی خیال بی خیال هم نباشید که نتیجه بدتری دارد !

 

و در آخر اینکه هرگز به عشق های دورانی جوانی خود اعتراف نکنید و برای شوهرتان از پسرهای دیگر داستان سرایی نکنید ! هرگز !

 

مطالب مرتبط :

راههاي خوشحال كردن زنان زن ها در کشف کردن مسائل به همراه جزئیات استاد هستند . آنها به همه چیز توجه می کنند و کوچکترین رفتارهای همسر اگر صمیمانه و متفکرانه انجام شود ، مورد ...
چگونه به همسر خود ابراز علاقه کنیم ؟...   در زندگی مشترک باید توجه داشت یکی از مسائلی که باعث استحکام زندگی می شود ابراز علاقه به همسر می باشد . علاقه ای که در دل محبوس باشد و ابراز ...
چگونه شوهر را عاشق خود نگه داریم ؟... قسمت اعظم شخصیت مردان را مسئولیت پذیری تشکیل می دهد .  به همین دلیل مردها تمایل دارند زیر مجموعه داشته باشند و از اینکه خودشان زیر مجموعه باشند خوشش...
نکاتی برای شناخت زن ها هر کدام از زن ها دارای دنیای بزرگی هستند و شناخت زن ها حتی برای خودشان هم آسان نمی باشد . یکی از راه های شناخت زن ها شناخت امیال آن ها می باشد . امی...
اشتباهات دخترها که پسر مورد علاقه شان را فراری می ... دخترها برای علاقه مند کردن پسر مورد علاقه شان رفتارهای اشتباهی انجام می دهند که نتیجه معکوس دارد و پسر مورد علاقه شان را فراری خواهد داد . در این مط...

Leave a reply:

Your email address will not be published.


CAPTCHA Image
Reload Image

Site Footer