رایج ترین دروغ هایی که زنان به مردان می گویند

رایج ترین دروغ هایی که زنان به مردان می گویند

انسان ها در زندگی روزمره تحریک می شوند تا دروغ بگویند . زنان هم در طول زندگی مشترک سعی می کنند با توسل به دروغ های ظریف و بی ضرر موقعیت ها را به نفع خودشان تغییر بدهند .
در این مقاله به رایج ترین دروغ هایی که زنان به مردان می گویند اشاره خواهیم کرد .

 

من تو را همین طور که هستی دوست دارم
اگر این جمله را از زبان همسرتان شنیدید تصور نکنید که او دوست ندارد هیچ تغییری در شما ایجاد شود ، برعکس ممکن است همسرتان خواستار تغییرات زیادی در شما باشد مگر اینکه در یک موقعیت خاص مثل ماه عسل بسر ببرید .
معمولا در این برهه زمانی تمام مردها کامل ترین مرد برای زن محسوب می شوند و دیر یا زود متوجه اشتباه خودشان خواهند شد .

 

من معاشرت با دوستان تو را دوست دارم :
اگر چه ممکن است در روزهای اول زندگی این مساله را بروز ندهد ولی همسرتان علاقه ای به حضور مداوم آن ها در کنارتان نخواهد داشت و بالاخره روزی صبرش تمام شده و شما را از معاشرت با دوستان منع می کند .

دوست دارم خودم کارهای خونه را انجام بدهم :
این هم یکی دیگر از دروغ های زنان است که اوایل زندگی به شوهر می گویند .
اینکه دوست دارم ظرف ها را خودم بشویم ، لباس های تو را اتو کنم و … بزودی این گونه دروغ ها نیز برملا می شود و از شما درخواست می کند که نوبتی این جور کارها را انجام بدهید .

 

من خانواده ی تو را دوست دارم :
اگر مرد خوش شانسی باشید ممکن است همسرتان از اینکه می گوید دوست دارد با خانواده شما معاشرت کند دروغ نگفته باشد . به هر حال ممکن است او از خانواده شما متنفر باشد ولی برای اینکه احساسات شما را جریحه دار نکند راستش را نگوید .

اگر می خواهید بفهمید آیا همسرتان واقعا به خانواده شما علاقه دارد یا خیر کافیست به او بگویید که مادرتان شما را به ناهار دعوت کرده است و سپس به عکس العمل او توجه کنید . اگر او با یک لبخند مصنوعی گفت که “خیلی خوبه ” می توانید نتیجه بگیرید که او کشته مرده خانواده شما نیست .


من ورزش را دنبال می کنم :

این هم جزء دروغ هایی است که زنان در اوایل زندگی مشترک می گویند . آن ها برای اینکه نشان دهند با بقیه زن ها متفاوت هستند و اینکه دارای علایق مشترک با شما هستند ممکن است پا به پای شما جلوی تلویزیون بنشینند و فوتبال تماشا کنند ولی دیری نخواهد گذشت که شکایت ها شروع شده و شما هم نخواهید توانست با خیال راحت فوتبال تماشا کنید .

 

از اینکه بگویی چاق هستم ناراحت نمی شوم :
فرقی نمی کنم که این مساله چطور بیان شود اگر به او بگویید که خیلی زیبا هستید او شما را متهم به دروغگویی می کند چرا که او فکر می کند این را برای آرام کردن او برای چربی های اضافه اش گفته اید و از طرف دیگر اگر اضافه وزنش را بیان کنید قطعا یک دعوای حسابی رخ خواهد داد .

 

 

باشه حق با توست :
در خیلی از بحث ها بین زن و شوهرها ممکن است بحث با این جمله از طرف زن تمام شود که “باشه حق با توست” در واقع زن فقط برای بریدن صدای شوهر این جمله را می گوید ولی در واقع اعتقاد دارد که حق با اوست و شوهرش اشتباه می کند و بالاخره خواهد فهمید که اشتباه می کند .

مهم نیست که به زن های دیگر نگاه کنی :
اگر چه ممکن است برخی از زن ها وانمود به خونسردی و روشن فکری کنند ولی در واقع هیچ زنی دوست ندارد شوهرش به زن های دیگر حتی یک نگاه کند .
زن ها دوست دارند نگاه شوهرشان فقط به سمت خودشان باشد و نه دیگران . بنابراین اگر زنی به شوهرش گفت که این مساله برایم مهم نیست و اذیت نمی شود هیچ گاه نباید چشمان خود را بیش از اندازه به اطراف منحرف کند چون در غیر این صورت ممکن است ضربات محکمی به سر و صورتشان بخورد !

 

پول اهمیتی ندارد :
اکثر زن ها مسائل مادی برایشان اهمیت دارد آن ها دوست دارند که از لحاظ اقتصادی در رفاه نسبی و متعادل قرار داشته باشند و دارای استقلال مالی باشند .

 

دروغ در مورد مسائل جنسی :
اکثر مردان در مرحله ای از زندگیشان به ناتوانی جنسی دچار می شوند . در این گونه مواقع زن ها به مرد ها می گویند “نگران نباش عزیزم این برای همه ممکنه پیش بیاد” البته این حرف به این معنی نیست که آن ها از این وضعیت شاکی و دلخور نیستند بلکه آن ها قصد دارند با این حرف از جریحه دار شدن احساسات شوهرشان جلوگیری کنند .

 

رایج ترین دروغ هایی که مردان به زنان می گویند

Leave a reply:

Your email address will not be published.


CAPTCHA Image
Reload Image

Site Footer