ازدواج با کدام دخترها اشتباه است ؟

ازدواج با کدام دخترها اشتباه است ؟

ازدواج با کدام دخترها اشتباه است ؟

 

دختران وابسته :
دختران وابسته دخترانی هستند که به هر مشکل جزئی و پیش پا افتاده که برخورد کنند آن را با دیگران در میان می گذارند . مشورت خیلی خوب است اما نه در هر کار جزئی . در میان گذاشتن هر مشکلی جزئی با دیگران و درخواست راهنمایی از دیگران در مورد مسائل جزئی نشانه متکی بودن فرد است که می تواند در زندگی مشترک مشکل آفرین باشد .

 

دختران جاه طلب :
بیشتر زن هایی که خصوصیت جاه طلبانه دارند برای کار خارج از منزل همه چیز را فدا می کنند . آن ها مرد زندگیشان را به صورت رقیب می بینند و سعی می کنند همه چیز زندگی مشترک را تحت کنترل خود در آورند .

 

دختران دنباله رو مد :
دخترانی که دنباله رو مد هستند از واقعیت زندگی و بحران هایش بی اطلاعند آن ها به دلیل اینکه مدام مورد توجه دیگران قرار می گیرند در بحران های زندگی تحمل خود را از دست می دهند . این دختران در خود نیازی نمی بینند تا برای بهبود روابط خود با دیگران تلاشی نمایند و در ذهنشان این تصور هست که به هنرهای آشپزی ، خانه داری و کدبانوگری نیازی ندارند .

 

دختران معلم اخلاق
مردها در زندگی مشترک نمی توانند تحت کنترل بودن را تحمل نمایند . اگر زنی بخواهد شوهرش را تغییر دهد و برای او یک معلم اخلاق شود باید بداند نه تنها نمی تواند این کار را انجام بدهد بلکه فقط او را از خودش فراری خواهد داد. شاید شنیده اید که پشت هر مرد موفق همواره یک زن خوب ایستاده است . این مطلب گویای این امر است که مشاور مهربان ِ مرد بودن با معلم اخلاق او در خانه شدن خیلی فرق می کند .

 

چه دختر باشید چه پسر با این افراد ازدواج نکنید :

 

افرادی که اخیرا شکست عشقی خورده باشند :
معمولا دختر و پسرهایی که شکست عشقی خورده اند مدتی طول می کشد تا فرد قبلی را به کلی فراموش کنند . بنابراین تا زمانی که او با منطق از گذشته اش پشیمان نشده است و احساسش هم مهر تایید جدایی بر این پشیمانی نزده باشد نمی توانید برای حضور در کنار او اطمینان داشته باشید .

 

افرادی که والدینشان با همدیگر اختلاف دارند :
پسر و دخترهایی که والدینشان در زندگی مشترک همواره با یکدیگر اختلاف داشته اند در بزرگسالی از عاشق شدن ، اعتماد به جنس مخالف و به طور کلی از زندگی مشترک واهمه دارند . آن ها در زمان مواجهه با مشکلات کوچک تصور می کنند رابطه شان خراب شده و نمی توانند وضعیت را بهبود ببخشند .

 

رفیق بازها :
اگر متوجه شدید طرف مقابلتان هر روزش را با دوستانش می گذرانده است . قبل از وارد شدن به زندگی مشترک با این افراد تکلیفتان را با حد و مرز دوستی ها بعد از زندگی مشترک مشخص کنید معمولا این گونه افراد فکر وارد شدن به دنیای بزرگترها و قبول مسئولیت های زندگی جدی را از سرشان بیرون رانده اند .

 

توصیه ای به دخترها و پسرها
اگر بعد از خواندن این مقاله متوجه شدید که خواستگار شما یک یا چند مورد از معایب ذکر شده در اینجا را دارد آن را با وی در میان گذاشته و از او درخواست کند خودش را تغییر بدهد . هم چنین اگر خصوصیات مطرح شده را در خود دیدید سعی کنید خود را تغییر بدهید تا زندگی موفق تری داشته باشید .

 

Leave a reply:

Your email address will not be published.


CAPTCHA Image
Reload Image

Site Footer