چکار کنیم تا یک پسر عاشق شود ؟

چکار کنیم تا یک پسر عاشق شود ؟

 

اگر شما دختر هستید و عاشق پسری شده اید اما غرورتان به شما اجازه نمی دهد این قضیه را با او مطرح کنید و مایل نیستید شخص سومی از این قضیه با خبر شود می توانید با انجام بعضی کارها به آن پسر چراغ سبز بدهید و او را عاشق خودتان کنید تا برای ازدواج پیشقدم بشود .

 

چکار کنیم تا یک پسر عاشق شود ؟

 

علایق و شخصیت او را بررسی کنید
ابتدا باید بفهمید که آیا در سایت هایی مانند فیسبوک ، اینستاگرام و … عضو هست یا نه معمولا افراد در شبکه های اجتماعی علایق خود را به اشتراک می گذارند و از این طریق می توان به شخصیت آن ها پی برد .

 

علایق او به جنس مخالف را بررسی کنید :
باید بفهمید او از کدام دسته دخترها خوشش می آید . اگر شما از ظاهر خود به خاطر جوش های صورت ناراضی هستید سعی کنید آن را برطرف کنید یا وزنتان را کم کنید .

 

حداقل یک ارتباط ساده با او داشته باشید :
سعی کنید ارتباطی کم و ساده در حد یک سلام و خداحافظ را با او داشته باشید اگر دوستتان را هنگام صحبت با او دیدید می توانید وارد بحث شوید . دوست شما زحمت معرفی شما را می کشد .

 

نشان بدهید که دوستش دارید :
با انجام کارهای کوچکی که موجب جلب توجه او می شود به او ثابت کنید که دوستش دارید البته بدون اینکه حرفی از زبان شما بشنود .

 

زیاد جلب توجه نکنید :
سعی کنید خودتان باشید و در جلب توجه او افراط به خرج ندهید . طبیعی و نرمال برخورد کنید .

 

به پسر فرصت بدهید تا قدمی بردارد :
نظر دوستان را در مورد علاقه او به خودتان جویا شوید چون اکثر مواقع درست از آب درمی آید به پسر مورد نظر فرصت بدهید تا قدمی بردارد .

 

 

Leave a reply:

Your email address will not be published.


CAPTCHA Image
Reload Image

Site Footer