انتظارات مردها از همسرشان چیست ؟

مردها از همسرشان چه انتظاراتی دارند ؟

در زندگی مشترک مسائلی وجود دارد که دانستن آن ها می تواند دوام زندگی را مستحکم تر و زندگی را شیرین تر نماید . در این مقاله قصد داریم برای زنان نکاتی را بیان کنیم که دانستن آن ها در زندگی مشترک خالی از لطف نیست و می تواند رفتارهای غلط زن ها در زندگی مشترک را اصلاح کرده یا رفتارهای درستی را در آن ها ایجاد کند .

انتظارات مردها از همسرشان

 

نیاز به تنها بودن در مردان :
تمام مردان در قبل یا بعد از ازدواج هر چند وقت یکبار که زمان مشخصی هم ندارد ، نیاز به تنهایی دارند . آن ها در این مدت در مورد خودشان و رفتارشان فکر می کنند و مشکلاتشان را در این خلوت تجزیه و تحلیل می کنند . در این هنگام مردان مهم ترین تصمیم های زندگیشان را می گیرند . مردان دوست ندارند وقتی نیاز به این تنهایی دارند کسی مزاحمشان باشد ، پس آن ها را به حال خود رها کنید تا از پیله تنهایی خود بیرون بیایند . اگر همسر شما نیاز به مشورت با شما داشته باشد مطمئن باشید خودش از شما مشورت خواهی می کند . جالب است بدانید که مغز مردان در تصمیم گیری ها کاملا منطقی عمل می کند و حدود 90 درصد منطق را در تصمیم گیری هایش دخالت می دهد .

 

در ابراز احساسات افراط و تفریط نکنید :
درست است که زن ها موجودات احساساتی هستند ولی باید توجه داشته باشند که مردان منطق را خیلی بهتر از احساسات می توانند بپذیرند . ذهنیت مردان با افراط و تفریط در بیان احساسات منطبق نیست . اگر شما در ابراز احساسات خود افراط کنید همسر شما ظاهرا احساس رضایت می کند یا حداقل رضایت موقتی برایش ایجاد می شود ، اما در دراز مدت ابراز احساسات بر اساس منطق نزد مردان دلچسب تر می باشد و مرد همسر خود را به عنوان یک زن منطقی می شناسد که بنا به موقعیت خاص ، رفتار درست را از خود نشان می دهد .

 

تمام مردان از ولخرجی متنفر هستند :
تقریبا همه ی مردان از ولخرجی زن ها بیزارند هر چند آن زن پول های خودش را خرج کند . حتما می دانید که زنان کشور ایران رتبه های نخست مصرف لوازم آرایش را به خودشان اختصاص داده اند ، که این می تواند نشانه اعتماد به نفس پایین زن های ایرانی باشد  . اگر شما هم جز این دسته از زن ها هستید بهتر است که برای خرید لوازم آرایش کم تر ولخرجی کنید و اجناس مارک دار نخرید .

 

مردان پس از ازدواج در رابطه جنسی سرد می شوند :
میل جنسی مردان بعد از ازدواج حدود 40 درصد افت می کند . شما به عنوان همسر می بایست هنر این را داشته باشید که بتوانید برای همیشه برای شوهرتان از نظر جنسی جذاب باشید و میل جنسی او را بالا نگه دارید .

 

برای بیان یک مطلب مستقیم بروید سر اصل مطلب :
اگر شما از آن دسته از زنانی هستید که برای یک مطلب خاص صغری کبری ، می چینید باید بدانید که این کار به شدت مردان را از شنیدن حرف های شما خسته می کند . به طور مثال شما قصد دارید به شوهرتان بگویید که یکی از زنان فامیل برخورد بدی با شما داشته است اما قبل از آن در مورد مجلس عقد ، بدل بودن طلای یکی از زنان فامیل ، پنچر شدن ماشین در آن روز و …. حرف می زنید . شنیدن این حرف ها برای مردها واقعا خسته کننده است .

 

رفتارهایی که مردها را شاد یا ناراحت می کند :
1- وقتی شوهرتان از محل کار به خانه برمیگردد به او خسته نباشید بگویید و یا او را ببوسید .

2- اگر از میوه هایی که شوهرتان خرید کرده ناراضی هستید کمی صبر کنید و همان موقع این قضیه را مطرح نکنید وقتی دارید با همدیگر آن میوه ها را نوش جان می کنید بهترین موقع برای بیان این مساله می باشد .

3- در جلوی فرزندان خود هرگز به مردتان توهین نکنید.

4- همیشه بهترین لباس را جلوی شوهرتان بپوشید و بهترین آرایش را برای شوهرتان انجام بدهید و همچنین نازترین رفتار را در برخورد با شوهرتان اعمال کنید .

 

مطالب مرتبط :

علت ترس دختران از اولین رابطه جنسی در شب زفاف چیست... علت ترس دختران از اولین رابطه جنسی در شب زفاف اکثر دختران از رابطه جنسی در شب زفاف می ترسند چون در شب زفاف که اولین رابطه جنسی برقرار می شو...
عوامل موثر در انتخاب همسر در انتخاب همسر ، عوامل مختلفی تاثیر گذار هستند در این مطلب به مهم ترین عوامل موثر در انتخاب همسر پرداخته می شود .   1- شبیه بودن (هم کفو بو...
منظور واقعی خانم ها از حرف هایشان چیست ؟... مردها با زن ها کاملا متفاوت می باشند . مردها حرف های خود را رک و راست می گویند اما زن ها حرف هایشان را به صورت غیر مستقیم بیان می کنند بنابراین برای...
آموزش روش های بغل کردن همسر بغل کردن همسر به زن و مرد احساس مثبت بسیار خوبی را منتقل می کند . بغل کردن هورمون اکسیتوسین را در افراد ترشح می کند که موجب کاهش ابتلا به بیماری های ...
جملاتی که زن ها نباید به مردها بگویند... در زندگی زناشویی ممکن است مطالبی باشد که شنیدن آن ها از زبان زن زندگی بسیار آزار دهنده ، دلخراش و مهیب باشند . به طور حتم جملاتی وجود دارند که یک مر...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer