انتظارات مردها از همسرشان چیست ؟

مردها از همسرشان چه انتظاراتی دارند ؟

در زندگی مشترک مسائلی وجود دارد که دانستن آن ها می تواند دوام زندگی را مستحکم تر و زندگی را شیرین تر نماید . در این مقاله قصد داریم برای زنان نکاتی را بیان کنیم که دانستن آن ها در زندگی مشترک خالی از لطف نیست و می تواند رفتارهای غلط زن ها در زندگی مشترک را اصلاح کرده یا رفتارهای درستی را در آن ها ایجاد کند .

انتظارات مردها از همسرشان

 

نیاز به تنها بودن در مردان :
تمام مردان در قبل یا بعد از ازدواج هر چند وقت یکبار که زمان مشخصی هم ندارد ، نیاز به تنهایی دارند . آن ها در این مدت در مورد خودشان و رفتارشان فکر می کنند و مشکلاتشان را در این خلوت تجزیه و تحلیل می کنند . در این هنگام مردان مهم ترین تصمیم های زندگیشان را می گیرند . مردان دوست ندارند وقتی نیاز به این تنهایی دارند کسی مزاحمشان باشد ، پس آن ها را به حال خود رها کنید تا از پیله تنهایی خود بیرون بیایند . اگر همسر شما نیاز به مشورت با شما داشته باشد مطمئن باشید خودش از شما مشورت خواهی می کند . جالب است بدانید که مغز مردان در تصمیم گیری ها کاملا منطقی عمل می کند و حدود 90 درصد منطق را در تصمیم گیری هایش دخالت می دهد .

 

در ابراز احساسات افراط و تفریط نکنید :
درست است که زن ها موجودات احساساتی هستند ولی باید توجه داشته باشند که مردان منطق را خیلی بهتر از احساسات می توانند بپذیرند . ذهنیت مردان با افراط و تفریط در بیان احساسات منطبق نیست . اگر شما در ابراز احساسات خود افراط کنید همسر شما ظاهرا احساس رضایت می کند یا حداقل رضایت موقتی برایش ایجاد می شود ، اما در دراز مدت ابراز احساسات بر اساس منطق نزد مردان دلچسب تر می باشد و مرد همسر خود را به عنوان یک زن منطقی می شناسد که بنا به موقعیت خاص ، رفتار درست را از خود نشان می دهد .

 

تمام مردان از ولخرجی متنفر هستند :
تقریبا همه ی مردان از ولخرجی زن ها بیزارند هر چند آن زن پول های خودش را خرج کند . حتما می دانید که زنان کشور ایران رتبه های نخست مصرف لوازم آرایش را به خودشان اختصاص داده اند ، که این می تواند نشانه اعتماد به نفس پایین زن های ایرانی باشد  . اگر شما هم جز این دسته از زن ها هستید بهتر است که برای خرید لوازم آرایش کم تر ولخرجی کنید و اجناس مارک دار نخرید .

 

مردان پس از ازدواج در رابطه جنسی سرد می شوند :
میل جنسی مردان بعد از ازدواج حدود 40 درصد افت می کند . شما به عنوان همسر می بایست هنر این را داشته باشید که بتوانید برای همیشه برای شوهرتان از نظر جنسی جذاب باشید و میل جنسی او را بالا نگه دارید .

 

برای بیان یک مطلب مستقیم بروید سر اصل مطلب :
اگر شما از آن دسته از زنانی هستید که برای یک مطلب خاص صغری کبری ، می چینید باید بدانید که این کار به شدت مردان را از شنیدن حرف های شما خسته می کند . به طور مثال شما قصد دارید به شوهرتان بگویید که یکی از زنان فامیل برخورد بدی با شما داشته است اما قبل از آن در مورد مجلس عقد ، بدل بودن طلای یکی از زنان فامیل ، پنچر شدن ماشین در آن روز و …. حرف می زنید . شنیدن این حرف ها برای مردها واقعا خسته کننده است .

 

رفتارهایی که مردها را شاد یا ناراحت می کند :
1- وقتی شوهرتان از محل کار به خانه برمیگردد به او خسته نباشید بگویید و یا او را ببوسید .

2- اگر از میوه هایی که شوهرتان خرید کرده ناراضی هستید کمی صبر کنید و همان موقع این قضیه را مطرح نکنید وقتی دارید با همدیگر آن میوه ها را نوش جان می کنید بهترین موقع برای بیان این مساله می باشد .

3- در جلوی فرزندان خود هرگز به مردتان توهین نکنید.

4- همیشه بهترین لباس را جلوی شوهرتان بپوشید و بهترین آرایش را برای شوهرتان انجام بدهید و همچنین نازترین رفتار را در برخورد با شوهرتان اعمال کنید .

 

Leave a reply:

Your email address will not be published.


CAPTCHA Image
Reload Image

Site Footer