منظور واقعی خانم ها از حرف هایشان چیست ؟

 منظور واقعی خانم ها از حرف هایشان چیست ؟

مردها با زن ها کاملا متفاوت می باشند . مردها حرف های خود را رک و راست می گویند اما زن ها حرف هایشان را به صورت غیر مستقیم بیان می کنند بنابراین برای اینکه معنای واقعی حرف های خانم ها را فهمید می بایست منظورشان را از حرف هایی که به زبان می آورند دانست . بنابراین اگر فقط به ظاهر حرف هایی که بیان می کنند توجه کنید هیچ وقت نخواهید توانست که در دلشان چه می گذرد . در این مقاله قصد داریم منظور واقعی خانم ها را از بعضی حرف هایشان بیان کنیم .

منظور واقعی خانم ها در جواب درخواست دوستی

 

اگر بگوید ” نمی خواهم دوستیمان را خراب کنم “
یعنی شما را به عنوان یک دوست معمولی قبول دارد و حاضر است یک دوستی سطحی با شما داشته باشد اما به عنوان دوست پسری که آنقدر جذاب باشید که حاضر باشد همراهتان بیرون بیاید خوشش نمی آید . خانم ها برای جریحه دار نشدن احساسات طرف مقابل اینگونه صحبت می کنند . در مقابل شما باید این حرف را به خود نگیرید و بدانید او به اندازه شما به شما علاقه مند نیست سعی کنید دوستی ساده ا با او ادامه بدهید .

 

اگر بگوید ” الان سرم خیلی شلوغه “
یعنی او دوست ندارد شما را جزئی از برنامه زندگی اش قرار بدهد . او دوست دارد به راحتی شرتان را کم کند بنابراین طوری حرف می زند که خودتان این موضوع را بفهمید ، بدون اینکه با بی ادبی این کار را بکند .
به یاد داشته باشید اگر زنی یک مرد را دوست داشته باشد برای او وقت پیدا می کند ، بنابراین خودتان را گول نزنید که شاید وضعیت در تغییر کند بهتر است فکر او را از سرتان بیرون کنید .

 

اگر بگوید ” آیا دوست دختر داری؟”
یعنی او دوست دارد ، دوست دختر ، نامزد یا همسر آینده ی شما باشد . او این سوال را می پرسد تا وقت خود را برای مردی که شخص دیگری در زندگی اش است تلف نکند . در مقابل این سوال با او صادق باشید و منتظر عکس العمل بعدی او شوید .

 

منظور واقعی خانم ها در قرار ملاقات

 

 

اگر بگوید ” آیا واقعا قصد داری به آن سینما یا رستوران بروی؟”
یعنی او آن مکان را دوست ندارد و نمی خواهد به آنجا برود اما نمی خواهد در نظر شما لجباز هم به نظر برسد و امیدوار است که شما احساساتش را درک کرده و برنامه ی خود را تغییر بدهید . در مقابل اگر برای شما خیلی مهم است که به آن مکان بروید سرسختی کنید وگرنه برای خوشحال کردن او برنامه خود را تغییر بدهید . به یاد داشته باشید با این کارتان او را خوشحال کرده و باعث می شود او شما را در آینده خوشحال کند .

 

اگر بگوید ” تو با بچه ها خیلی خوب رفتار می کنی یا بچه ها تو را خیلی دوست دارند “
یعنی دوست دارد از شما بچه دار شود و می خواهد نظر شما را در مورد بچه ها بداند  . در واقع او با این حرف می خواهد بدون اینکه شما را عصبانی کند ، نظر شما را در مورد بچه دار شدن بداند . در مقابل شما باید آرامش خود را حفظ کنید و بدانید که احتمالا منظورش آینده ی دور است و اگر قصد ندارید هیچ وقت بچه دار شوید همان موقع آن را با او در میان بگذارید .

 

اگر بگوید “از وضعیت این رابطه خسته شده است” یا ” رابطه ما به کجا می رسد؟”
یعنی او دوست دارد رابطه اش را با شما جدی تر کند . او این حرف را می زند تا شما پیشنهاد جدی کردن رابطه را بدهید . در مقابل اگر شما قصد جدی کردن رابطه را دارید که خب می بایست پیشنهاد ازدواج بدهید وگرنه به او بگویید دوستش دارید ولی الان برای ازدواج زمان مناسبی نیست .

 

اگر بگوید ” من به تو احساس نزدیکی می کنم و تو مرا خیلی خوب می شناسی”
او در واقع با این کار به صورت غیر مستقیم می خواهد به شما ابراز علاقه مندی کند و می خواهد به شما بگوید که دوستتان دارد اما نمی خواهد در این کار پیشقدم شود . اگر اولین بار باشد که به کسی علاقه مند شده باشد گفتن جمله ی دوستت دارم برایش بسیار دشوار است و آسان تر این است که به صورت غیر مستقیم این مساله را بیان کند . در مقابل اگر شما دوستش دارید به او بگویید اما اگر علاقه ای به او ندارید به هیچ عنوان این جمله را به زبانتان نیاورید .

 

اگر بگوید “رابطه ی ما یکنواخت شده “
یعنی او از شما انتظار دارد با احساس تر رفتار کنید و گاهی نیز او را با کارهای رمانتیک غافل گیر کنید . در واقع او از شما توجه بیشتری را می خواهد . در مقابل شما می بایست کمی در رابطه خودتان با او تغییر داده و گاهی نیز او را غافل گیر کنید . البته نیازی نیست که شخصیتتان را به کل تغییر بدهید .

 

اگر بگوید “مردی مدام به من خیره می شود”
او با این حرف می خواهد بداند این که مردان دیگر به او توجه می کنند باعث حسادت شما می شود یا خیر . در واقع او می خواهد به شما بفهماند که مردان دیگر هم به او علاقه مند هستند و دوست دارد شما از داشتن او افتخار کنید . در عوض شما نمی بایست عصبانی شده و حسادت هم نکنید ، فقط کمی او را تحسین نمایید . خواهید دید که او از این کارتان استقبال خواهد کرد .

 

اگر بگوید “آیا رابطه ات با مادرت خوب است؟”
او می خواهد بداند شما مرد خانواده دوستی هستید یا نه ؟ . او این سوال را می پرسد زیرا که مردهایی که رابطه شان با مادرشان خوب است مردهای وفادارتر و احساسی تری هستند . در مقابل شما می بایست در مورد رابطه ی خوبتان با مادرتان صحبت کنید .

 

منظور واقعی خانم ها در هنگام جدایی

 

اگر بگوید ” الان آمادگی متعهد شدن را ندارم “
یعنی هیچ وقت نمی خواهد به شما تعهدی داشته باشد . در واقع او قصد دارد با این بیان کمی از ناراحتی ماجرا کم کند . در مقابل شما می بایست تا زمانی که آمادگی پیدا نکند ، سمت او نروید .

 

اگر بگوید ” ما می توانیم دوست معمولی باقی بمانیم”
یعنی می خواهد شما را کم کم از زندگی خود بیرون کند . در واقع او فکر می کند اگر رابطه اش را با شما کم کم قطع کند بهتر است تا یکدفعه ارتباطش را به کلی با شما قطع کند ، یا شاید قصد دارد شما را در آب نمک بخواباند . در مقابل اگر شما دوست دارید ، دوست او باقی بمانید اما نگذارید شما را در آب نمک بگذارد . اگر او دوباره به سمت شما بیاید مطمئن باشید که شخص بهتر از شما را پیدا نکرده است .

همانطور که در این مقاله خواندید احتمالا فهمیدید که خانم ها در حرف زدنشان رک نیستند و بیشتر از اشاره ها استفاده می کنند تا این که مثل مردها رک و پوست کنده حرف دلشان را بزنند . این هم یکی دیگر از تفاوت های مردان با زنان می باشد !

 

Leave a reply:

Your email address will not be published.


CAPTCHA Image
Reload Image

Site Footer