رفتارهایی که زن ها دوست دارند کدامند ؟

 

زن ها چه رفتارهایی را از مردها دوست دارند ؟

برخی از مردان زندگی مشترک را فقط رابه جنسی می دانند در صورتی که زندگی مشترک مجموعه رفتارهای زوجین در طول زندگی شان می باشد . رفتارهایی مانند خوبی ها ، بدی ها ، اخلاق و احساسات و … در این مقاله قصد داریم به رفتارهایی که زن ها دوست دارند شوهرشان انجام بدهند و از آن لذت می برند را بررسی کنیم .

رفتارهایی که زن ها دوست دارند کدامند ؟

 

1- خانم ها دوست دارند شوهرشان به آن ها اهمیت بدهند . وقتی مردها در مورد نوع پوشش آن ها و نوع آرایش کردنشان پیشنهاد می دهند یا انتقاد می کنند و یا از آن ها تعریف و تمجید می کنند زن ها خوشحال می شوند چون می فهمند که آن ها برای شوهرشان مهم هستند . البته باید توجه کرد که زن ها از انتقادهایی که تو ذوق زن هم خوششان نمی آید .

 

2- هنگامی که با او صحبت می کند با ملایمت حرف زده و به چشمان او نگاه کنید .

 

3- زن ها از اینکه شوهرشان با موهایشان بازی کند ، نوازش شوند ، در آغوش گرفته شوند لذت می برند . با بوسیدن پیشانی آن ها می توانید آن ها را از نعمت احساس آرامش بهره مند کنید .

 

4- زن ها از اینکه شوهرشان به آن ها هدیه بدهند بسیار خوشحال می شوند . بعضی مواقع که بیرون می روید خوب است همسرتان را با خریدن یک گل کوچک غافلگیر کنید لازم نیست برای خوشحال کردنشان سرویس طلای گران قیمت بگیرید چون زن شما از وضعیت مالی شما با خبر است .

 

5- قبل از برقراری رابطه جنسی از آمادگی روحی او برای شروع رابطه جنسی اطمینان پیدا کنید . ممکن است شما زمانی احساس نیاز جنسی کنید که او تمایلی به رابطه جنسی نداشته باشد در این مواقع با او بداخلاقی نکنید و رابطه را به زمان دیگری موکول کنید .

 

6- زن ها از اینکه شوهرشان تاریخ های ازدواج ، تولد را به یاد داشته باشند و برایشان هدیه بگیرند بسیار خوشحال می شود . البته ولنتاین هم به تازگی مد شده !

 

7- مردها باید توجه کنند همان طور که کسب درآمد وظیفه مردهاست ، گردش و مسافرت در زندگی مشترک از کارهای واجب می باشد .

 

8- مردها باید عادت کنند که با این که زن ها یک حرف را چندبار تکرار کنند ، کنار بیایند چون راه درمان ندارد .

 

9- زن ها در دوران پریود رفتارشان تغییر می کند . کم طاقت و زودرنج یا عصبانی می شوند یا احتیاج به رابطه جنسی پیدا می کنند .

 

10- زن ها دوست دارند شوهرشان شیک و تر و تمیز باشند ، از عطرهای خوشبو کننده استفاده کنند ، کفش هایشان را واکس بزنند و روابط عمومی و اعتماد به نفس بالایی داشته باشند .

 

11- زن ها دوست دارند شوهرشان در جمع به آن ها احترام بگذارد . مثلا به جای صدا کردن با اسم یا صدا زدن با واژه تو برای صدا کردن همسر از واژه شما استفاده شود .

مطالب مرتبط :

خصوصیات بد زن ها چیست ؟ مردها به خاطر ویژگی های خاص زن ها مانند قیافه ، تن صدا ، بو و طرز راه رفتن ، فکر می کنند که آن ها موجودات جذابی هستند و به نوعی آن ها را موجودات آسما...
نشانه های زن وفادار چیست ؟ 11 نشانه وابستگی زن به ... نشانه های زن وفادار چیست ؟ اکثر رابطه های امروزی مدت زیادی طول نمی کشد . این مساله به دلیل عدم وجود عشق نیست بلکه به دلیل عدم توانایی فرد در وفاد...
چرا زن ها خودنمایی می کنند ؟ یکی از خصوصیاتی که به صورت کاملا ناخودآگاه در وجود هر زنی می باشد ویژگی خودنمایی آن ها می باشد . این ویژگی زن ها ویژگی جدایی ناپذیر آنان می باشد و ا...
چطور بفهمیم پسری قصد ازدواج دارد ؟... وقتی دختر ور پسری به تازگی با یکدیگر آشنا شده باشند ممکن است دختر به پسر علاقه مند شود . اما چون حجب و حیای دخترانه به وی اجازه نمی دهد به پسر پیشنه...
تفاوت دخترها با پسرها از نظر احساسات... یکی از مسائلی که در مورد دخترها و پسرها مطرح می شود این است که دخترها احساسی هستند در مقابل پسرها منطقی می باشند . دخترها می خواهند بدانند چرا پسرها...

Leave a reply:

Your email address will not be published.


CAPTCHA Image
Reload Image

Site Footer