روش های تنگ کردن واژن گشاد شده در اثر زایمان

   روش های تنگ کردن واژن گشاد شده در اثر زایمان

بسیاری از زنان بعد از چند زایمان با مشکل گشاد شدن واژن مواجه می شوند و این می تواند بر روی رابطه جنسی اثر منفی بگذارد . بعضی از پزشکان برای حل این مشکل جراجی را پیشنهاد می کنند که این عمل آخرین راه حل برای رفع این مشکل می باشد . در این مقاله قصد داریم راه های دیگر برای تنگ گردن واژن بعد از زایمان را بررسی کنیم .

 

تمرینات کیگل
این تمرینات می تواند ماهیچه هایی که در هنگام زایمان کشیده شده اند را تقویت کند . تمرینات کیگل موجب لذت جنسی بیشتر (ارگاسم شدیدتر) شده و کیسه های مثانه را سفت تر کرده و از ریزش ادرار جلوگیری می کند .

 

روش انجام تمرینات کیگل :
1- هنگام ادرار با جمع کردن ماهیچه ها جلوی ادرار را به مدت 4 ثانیه بگیرید و بعد ماهیچه ها را آزاد کنید ، تا ادرار جاری شود .

2- در حالت عادی اگر می خواهید تست کنید تا مطمئن شوید کار بالا را به درستی انجام می دهید یا نه کافیست یک یا دو انگشت خود را داخل واژن کرده و ماهیچه ها را سفت کنید اگر به انگشتانتان به مقدار خیلی کم هم فشار وارد شد . این یعنی شما کارتان را صحیح انجام می دهید .

3- تمرینات بالا را هر روز 5 تا 10 بار انجام بدهید .

4- برای گرفتن نتیجه از تمرینات بالا هشت تا ده هفته زمان نیاز خواهد بود .

 

روش های دیگر تنگ کردن واژن

اگر از روش تمرینات کیگل به نتیجه مطلوب نرسیدید می توانید با مشورت با پزشک خود از روش های پزشکی دیگر برای تنگ کردن واژن استفاده کنید .

 

مخروط واژن :
مخروط واژن مانند یک وزنه می باشد که به اندازه ی پنبه های دوران قائدگی است و زن آن را داخل واژن خود کرده و سعی می کنند تا آن را نگه دارند . این کار دوبار در روز به مدت 15 دقیقه انجام می شود . وقتی زن خود را برای نگه داشتن وزنه توانا دید وزن وزنه را افزایش می دهد .

 

محرک های الکتریکی :
این یک وسیله الکتریکی است که با وصل و قطع کردن جریان برق باعث می شود ماهیچه ها خود را جمع و سپس شل کنند . در بالاترین میزان آمادگی تا 20 دقیقه در یک مرحله طول خواهد کشید . اگر برخی دکترها این کار را در مطب انجام می دهند اما دستگاه های کوچک قابل استفاده در منزل نیز برای اینکار وجود دارد .

 

نیوکنترل :
این وسیله یک صندلی دارای بخش مغناطیسی بوده که ماهیچه های بخش تحتانی لگن خاصره را تحریک خواهد کرد . این روش در مطب توسط پزشکان مربوطه به مدت دوبار در هفته و هر بار 20 تا 30 دقیقه انجام می شود . طول درمان این روش 8 هفته می باشد .

 

مطالب مرتبط :

معرفی اصطلاحات جنسی منی : به مایعی غلیظ که از آلت تناسلی مردان  بعد از رابطه جنسی یا استمنا و یا احتلام خارج می شود منی می گویند . نحوه خارج شدن منی در مردان با زنان مت...
چرا زن ها تظاهر به ارگاسم می کنند و نشانه های آن چ...   تظاهر به ارگاسم شدن یکی از راه هایی است که زن ها در مواقعی که برای ارگاسم شدن از طرف مرد تحت فشار قرار گرفته اند انجام می دهند . تحقیقات نشا...
چگونه به سوالات جنسی کودکان پاسخ دهیم ؟...   یکی از وظایف حساس پدر و مادرها جواب دادن به سوالات جنسی کودک می باشد . این در حالی است که اکثر والدین از زیر بار این وظیفه شانه خالی می کنند و این ...
دلایل عدم تمایل مردان به رابطه جنسی چیست ؟...   زن ها با دیدن میل همسرشان به رابطه جنسی بسیار خوشحال شده و مطمئن می شوند که همسرشان آن ها را دوست دارد . اما اگر متوجه عدم تمایل مردان به را...
عوارض خودارضایی افراد متاهل... خودارضایی چیست ؟ خودارضایی وقتی اتفاق می افتد که شخصی خودش را توسط عکس و فیلم به صورت مجازی تحریک کرده و به انجام سکس خیالی در ذهن بپردازد . یکی از ...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer