راه هاي افزايش منی در مردان

راه هاي افزايش مني در مردان

هنگامی که آلت جنسی منی را به سمت بیرون پمپاژ می کند و منی بیرون می ریزد ، تخلیه منی صورت گرفته و موجب لذت بسیار بالایی در بسیاری از مردان و زنان می شود که این عمل ارگاسم نام دارد . یکی از راه هایی که می تواند لذت ارگاسم را زیاد و مدت آن را طولانی نماید ، افزایش میزان منی می باشد . افزایش منی می تواند میل جنسی را نیز افزایش بدهد .

 

ترکیبات منی چیست ؟
منی علاوه بر اسپرم شامل اسید سیتریک ، فسفریل کولین ، آمینو اسیدهای آزاد ، آنزیم ، پتاسیم ، روی و پروستا گلاندین می باشد .

 

راه های افزایش منی

راه هاي افزايش مني در مردان

 

سیگار را ترک کنید :
سیگار علاوه بر ضررهایی که دارد میزان منی را کم می کند . میزان منی در افراد سیگاری 22 درصد کمتر از سایر افراد می باشد .

 

لباس های راحت بپوشید :
علت اینکه بیضه های مرد در بیرون از بدن او قرار دارد به این خاطر است که باید دمای آن چند درجه از دمای بدن خنک تر باشد . بنابراین پوشیدن لباس های زیر تنگ که بیضه ها را تحت فشار قرار می دهد کار اشتباهی است . اگر می توانید بهتر است شبها لخت بخوابید .

 

غذای مناسب مصرف کنید :
مصرف بعضی از غذاها برای افزایش منی مناسب می باشند . سبزیجات و غلات از جمله غذاهایی هستند که به تقویت منی کمک می کنند . ورزش در کنار تغذیه ی مناسب به سلامتی فرد کمک می کند .

 

خود ارضایی نکنید :
خود ارضایی اگر به دفعات زیاد انجام شود باعث می شود حجم و غلظت منی کاهش یابد . بنابراین سعی کنید رابطه ی جنسی را جایگزین خودارضایی کنید .

 

از مصرف مشروب خودداری کنید :
الکل روی کبد اثر منفی گذاشته و با افزایش سطح هورمون استروژن (هورمون زنانه) در بدن میل جنسی و مقدار مایع منی را کاهش می دهد .

 

تمرینات کجل :
این تمرینات اثری بر روی مقدار مایع منی ندارد ولی به قدرت پرتاب منی کمک می کند در نتیجه لذت بیشتری از انزال خواهید برد .

 

اثرات ویتامین و مکمل های غذایی :
بعضی از ویتامین ها و مکمل های غذایی به تولید منی کمک می کنند . مانند :
کارنیتین : در شیر و گوشت قرمز یافت می شود .
فولیک اسید
آرژینین : با مصرف آجیل ، تخم مرغ ، کنجد و گوشت به بدن می رسد و منی را تقویت می کند .
ویتامین ای و سلنیوم

 

معرفی کپسول Semenax برای افزایش منی :
این کپسول که نیاز به نسخه پزشک ندارد و مورد تایید پزشکان نیز می باشد اثرات زیر را دارد :
ارگاسم طولانی مدت و قوی ، افزایش حجم منی ، افزایش تعداد اسپرم برای افراد نابارور ، قوی کردن غدد جنسی ، افزایش قدرت پرتاب منی ،و …

این کپسول میزان اسپرم را تا 500 برابر افزایش داده و شدت و قدرت ارگاسم را نیز زیاد می کند . سمناکس علاوه بر اینکه مشکل ناباروری مردان را درمان می کند به مردانی که مایل افزایش منی و افزایش قدرت پاشش منی هستند نیز کمک می کند تا ارگاسم لذت بخش تری را تجربه کنند .

 

نحوه مصرف کپسول سمناکس :
بهترین روش مصرف این کپسول به این صورت است که روزانه سه کپسول به همراه سه وعده غذایی مصرف شود یعنی یک عدد همراه با صبحانه ، یک عدد همراه با ناهار و یک عدد همراه با شام .

 

Leave a reply:

Your email address will not be published.


CAPTCHA Image
Reload Image

Site Footer