راه های افزایش دادن میل جنسی مردان

راه های افزایش دادن میل جنسی مردان

مردان هر چه پیرتر می شوند زمان بشتری را برای رسیدن به اوج لذت جنسی نیاز دارند . مردان در سن 18 تا 20 سالگی تنها یک ثانیه وقت نیاز دارند تا به اوج لذت جنسی برسند. وقتی به سن بین 30 تا 40 سالگی می رسند به یک دقیقه زمان نیاز دارند یک مرد 60 ساله به زمانی بیشتر از دو دقیقه نیاز دارد تا به اوج لذت جنسی برسد . در این مقاله راه های افزایش دادن میل جنسی مردان را بررسی خواهیم کرد .

 

راه های افزایش دادن میل جنسی مردان

 

پرهیز از مصرف مواد مخدر :
مصرف مواد مخدر به قدرت باروری و توانایی جنسی مرد آسیب جدی می زند این گونه مواد شامل کوکائین ، ماری جوانا ، تریاک ، هروئین ، مورفین ، آمفامین و باربی تورات می باشند .

 

از مصرف الکل خودداری کنید :
اگرچه الکل در درجه ی اول باعث افزایش میل جنسی می گردد اما در دراز مدت باعث صدمه زدن به شرایط جسمانی شده و اثر منفی بر روی رابطه جنسی می گذارد . مصرف الکل می تواند موجب بدکاری سیستم عصبی شده که در نتیجه ی آن مرد هورمون های زنانه در بدن خود تولید می نماید .

 

از سیگار کشیدن پرهیز کنید :
نیکوتین موجود در سیگار باعث تنگی و گرفتگی عروق شده و تاثیر منفی بر روی میل جنسی می گذارد . محققان به این نتیجه رسیده اند که نیکوتین سیگار درجه شهوانی را محاصره می کند ، به طوریکه که سبب شل شدن و رها شدن عضلات دستگاه تناسلی جهت رسیدن به اوج لذت جنسی می شود .

 

تناسب اندام داشته باشید :
آیا دوست دارید وزن خود را کم یا اضافه کنید ؟ آیا دوست دارید ورزش بدنسازی را دنبال کنید ؟ این کار را حتما انجام بدهید . تحقیقات نشان داده است هر چقدر انسان از اندام خود راضی باشد میل بیشتری برای رابطه جنسی با جنس مخالف خواهد داشت .

 

از ورزش بیش از حد پرهیز کنید :
در حالت کلی ورزش کردن خوب است اما ورزش کردن بیش از حد باعث می شود روی میل جنسی اثر منفی بگذارد . در اثر ورزش زیاد مواد مخدر طبیعی بدن یا همان زهر بدن تحریک می گردد و این باعث می شود تا فرد دیرتر به درجه تمتع نهایی برسد .

 

هنگام بیماری از رابطه جنسی خودداری کنید :
هنگام بیماری یا درد ، بدن همان زهر بدن را تولید می کند . ترشح این مواد موجب کاهش تحریکات جنسی می گردد . در هنگام بیماری بهتر است ابتدا بیماری بهبود یابد و سپس عمل سکس را انجام بدهید .

 

جریان خود در رگ های آلت تناسلی :
آلت تناسلی مرد دارای رگ های خونی بسیار زیادی است ، موادی مثل کلسترول و چربی ها مانع جریان آسان خون در رگ های آلت تناسلی می شوند . مصرف بیش از اندازه کلسترول می تواند باعث ناتوانی جنسی گردد .

 

از مصرف مواد محرک خود داری کنید :
مواد محرک می تواند باعث کاهش تقاضای جنسی گردد . این مواد از کافئین گرفته تا مشتقات این مواد در کولاها و یا شکلاتها را شامل می گردد . مهم ترین مساله رابطه جنسی این است که بدن کاملا رها و آزاد باشد اما مصرف این مواد باعث سفتی عضلات دستگاه تناسلی می گردد .

مطالب مرتبط :

ویاگرا چیست و چگونه عمل می کند ؟...   سیلد نافیل که با نام ویاگرا شناخته شده است توسط شرکت دارویی فایرز برای درمان بیماری قلبی ساخته شد اما در طی آزمایش های این دارو مشاهده ش...
ازدواج طبع گرم و سرد   اکثر افراد تصور می کنند که میل جنسی مردها بسیار بیشتر از زنان است ولی در واقعیت اینگونه نیست . اگر شما رابطه جنسی را تجربه کرده باشید ، به ا...
چه زمانی رابطه جنسی ضرر دارد ؟... رابطه جنسی فواید گوناگونی دارد اما باید توجه کرد که برقراری رابطه جنسی در هر حالت و مکانی نه تنها فایده ندارد بلکه مضر بوده و حتی ممکن است منجر به م...
انتظارات جنسی زنان در هنگام برقراری رابطه جنسی چیس...    همانطور که می دانید زن و شوهر در هنگام رابطه جنسی انتظاراتی از یکدیگر دارند مردها به دلیل فاعل بودن در رابطه جنسی بهتر می توانند انتظارات جنسی خود...
افزایش تمایل جنسی با رعایت این بایدها و نبایدها...   برای افزایش کیفیت رابطه جنسی بهتر است مقداری تغییرات در رابطه جنسی لحاظ کرده و بایدها و نبایدهایی را در حین رابطه جنسی رعایت کنید . رعایت مو...

Leave a reply:

Your email address will not be published.


CAPTCHA Image
Reload Image

Site Footer