روش های ایجاد تنوع در رابطه جنسی

روش های ایجاد تنوع در رابطه جنسی

رابطه جنسی بخشی مهم از زندگی مشترک است و می تواند تاثیر مثبت روی زندگی بگذارد . بهرحال پس از گذشت مدتی از زندگی مشترک اگر رابطه جنسی به یک روش تکراری انجام شود ممکن است کیفیت و لذت سابق را نداشته باشد برای اینکه کیفیت رابطه جنسی را حفظ نمایید کافی است کارهایی را به رابطه جنسی تان اضافه کنید تا میل جنسی تقویت شده و از برقراری رابطه جنسی لذت بیشتری ببرید . در این مطلب روش های ایجاد تنوع در رابطه جنسی را بررسی می کنیم .

روش های ایجاد تنوع در رابطه جنسی

 

توجه کنید که برای لذت بردن از رابطه جنسی لازم نیست همیشه رابطه کامل برقرار کنید گاهی اوقات معاشقه نیز می تواند لذت بخش باشد . همه ی کارهایی را که یاد گرفته اید یکجا پیاده نکنید و برای رابطه جنسی بعدی نیز کار تازه ای داشته باشید . خانم ها می توانند رنگ لاک ناخن خود را تغییر بدهند تا تنوع ایجاد شود .توجه داشته باشید که آقایان فوق العاده بصری هستند .

 

نقش تغییر در رابطه جنسی :
تغییرات جزئی در رابطه جنسی می تواند سبب ترشح دوپامین در مغز گردد . دوپامین یک پیام رسان شیمیایی است که بر مرکز لذت در مغز تاثیر می گذارد و همین باعث می شود در رابطه جدید دچار هیجان زدگی می شویم . طبیعی است که نمی توان هر بار شریک جنسی خودمان را عوض کنیم بنابراین با ایجاد تغییرات جزئی در رابطه جنسی می توان این حالت را بارها با همان شریک جنسی قبلی تجربه کرد و از آن لذت برد .

 

لباس های زیر تحریک کننده بپوشید :
برخورد کردن لباس های ابریشمی ، تور و چرم به پوست بدن برای بسیاری از مردها و زن ها لذت بخش می باشد . سعی کنید لباس هایی را انتخاب کنید که در آن ها راحت باشید و بتوانید به راحتی رابطه جنسی برقرار کنید .

 

در هنگام رابطه جنسی نقش بازی کنید :
بازی کردن نقش یک دکتر ، پرستار یا … در هنگام برقراری رابطه جنسی می تواند اثر مثبتی روی رابطه جنسی بگذارد .

 

رابطه جنسی با بازی تاس ریختن :
برای این کار از دو تاس استفاده کنید . اعداد یک تاس را به قسمت های مختلف بدن و اعداد یک تاس دیگر را به انواع تماس ربط دهید . به طور مثال عدد 4 روی یک تاس ، می تواند بیانگر بوسه باشد و عدد پنج روی تاس دیگر نشانه ی آلت تناسلی مرد یا زن باشد . می توانید عدد جفت شش را به کاری خیلی خاص اختصاص دهید .

 

در حمام بازی کنید :
آب می تواند لذت فوق العاده ای به رابطه جنسی ببخشد . اگر دوش حمام شما مجهز به عملکرد پالس دهنده می باشد می توانید از آن استفاده نمایید . همسر خود را کفی کنید و جاهای حساس و لذت بخش بدن او را با کف نوازش کنید .

 

از چشم بند استفاده کنید :
وقتی چشم ها بسته باشد حواس دیگر تقویت می شوند . چشم همسرتان را ببندید و با تماس دادن اشیاء مختلف به بدن او احساساتش را برانگیزانید .

 

Leave a reply:

Your email address will not be published.


CAPTCHA Image
Reload Image

Site Footer