راههای مجذوب کردن زن ؛ توصیه های بسیار مهم به مردان برای مجذوب کردن زن ها

 

راههای مجذوب کردن زن

 

اگر شما به تازگی ازدواج کرده اید و دوست دارید همسرتان را مجذوب خود کنید ، شاید لازم باشد بعضی از رفتارهای خود را اصلاح کنید. در این مقاله از وبسایت یک زوج لیست 10 رفتاری که به اشتباه برای جذب کردن زنان از مردان سر می زند ذکر می شود .

مجذوب کردن زن

 

1- در برقراری تماس تلفنی زیاده روی می کنید :
به دلیل اینکه زیادی روی در این کار از شخص فردی وابسته و محتاج می سازد و هم چنین باعث رنجش طرف مقابل می گردد ، توصیه می شود در برقرای تماس تلفنی زیاده روی نشود چون با اینکار وجه فریبنده فرد از بین می رود .

 

درست است که مردها ملزم هستند تماس بیشتری برقرار کنند اما این دلیل نمی شود که طرف مقابل هیچ تماسی با مرد برقرار نکند . بنابراین هر 2 الی 3 بار که مرد با زن تماس می گیرد ، زن موظف است حداقل یکبار با مرد تماس بگیرد .

 

2- گریه کردن :
شاید شنیده اید که آرزوهای خانم ها داشتن همسر مهربان و احساساتی است و به همین خاطر وقتی با او مواجه می شوید قطرات اشک از چشمانتان جاری می شود . این کار اشتباه محض است . گریه کردن شما نشانگر نیازمندی و بی ثباتی می باشد .
زن ها به یک مرد قدرتمند نیاز دارند که بتوانند از او محافظت و پشتیبانی کند . گریه کردن باعث می شود تصویر مردانه شما از ذهن زن پاک شود . اشتباه بزرگتر این است که برای شاد کردن او در انظار عمومی گریه کنید اینکار باعث شرمساری در وجود او می شود .

 

در مقابل شما اجازه دارید تنها در موقعیت هایی گریه کنید که واقعا اتفاق حزن انگیزی رخ داده باشد و اشک هایتان واقعی باشد .

 

3- اهمیت دادن بیش از حد :
سعی کنید بیش از حد به او توجه نداشته باشید . برای مثال در میان جمع با او معاشقه نکنید و او را نبوسید . چون با این کار نه تنها ممکن است خود او تصمیم به جدایی از شما بگیرد بلکه دوستان و خانواده نیز وی را برای جدا شدن از شما تحت فشار قرار خواهند داد .

 

در مقابل ببینید او در رابطه چه حد و حدودی را طلب می کند و مطابق میل او با وی ارتباط برقرار نمایید .

 

4- صحبت کردن با لفظ بچه گانه :
صحبت کردن با لفظ بچه گانه ، کاری احمقانه ، انزجار آور ، مشمئز کننده و تهوع آور است . لفظ بچه گانه مخصوص بچه ها می باشد و شما نباید از آن استفاده کنید .

 

در مقابل برای او جوک های بامزه تعریف کنید ، از حیوانات خانگی یا کلکسیون های خود با او صحبت کنید . البته در این کار هم نباید زیاده روی کنید . اگر او با لفظ بچه گانه با شما صحبت کرد و علاقه ی زیادی نسبت به این کار نشان داد ، شما هم می توانید با لفظ بچه گانه با او حرف بزنید .

 

5- رفتار کردن طبق نظر خانم :
خوب است که به او اجازه بدهید گاهی برنامه تلویزیونی مورد علاقه اش را تماشا کند اما اگر بخواهید برای بار دهم فیلمی را تماشا کنید ، قطعا این کار شما اشکال دارد .تا حدی به او حق بدهید و اجازه انتخاب به وی بدهید اما لازم نیست که جرات خود را برای بیان نظر خود برای همیشه کنار بگذارید .
هم چنین هیچ وقت برای انجام فعالیت های شخصی خود از او کسب اجازه نکنید این کار مخصوص رابطه مادر و فرزندی است نه زن و شوهری !

 

در مقابل برخی مواقع فیلم مورد علاقه خود را تماشا کنید یا او را به رستوران مورد علاقه خود ببرید . این اصل سازش است که گاهی او تصمیم بگیرد و گاهی شما .

 

6- صمیمیت بیش از حد با دوستان و خانواده خانم :
خانم ها انتظار دارند تمام مسائل میان شما و خودش حل شوند ، بدون اینکه کسی از جمله دوستان یا خانواده در حل مشکلات دخالت کنند . بنابراین بیش از حد با خانواده یا دوستانش صمیمی نشوید .

 

در مقابل در نظر داشته باشید صمیمی شدن شما با خانواده و دوستانش نیاز به زمان دارد . بنابراین در ابتدای زندگی با آن ها رابطه دوستانه رسمی داشته باشید و نه صمیمیت بیش از حد که بخواهید در زندگی شخصی آن ها نیز دخالت کنید .

 

 

 

7- توجه بیش از حد به وضع ظاهری توسط آقایان :
درست است که برای خانم ها این کار باعث جذابیت بیشتر می شود و مردان را جذب می کند . ولی صرف مدت زیاد جلوی آیته توسط آقایان به مزاج خانم ها نمی سازد . اشتباه اینجاست که اگر مردی بیش از حد خودش را بیاراید جذابیت مردانه اش از بین می رود و زن ها کشش جنسی کمتری به مردی که شبیه زن ها باشد دارند .

 

در مقابل کافی است تمیز و مرتب باشید و از عطر و ادکلن های خوش بو استفاده کنید . اما بهتر است آرایش را کنار بگذارید .

 

8- گفتن نابهنگام “دوستت دارم” :
اگر شما از آن دسته از مردهایی هستید که دائما این کلمه را در هر موقعیتی به کار می برند و فکر می کنید که با این کلمه به درون قلب خانم نفوذ خواهید کرد ، سخت در اشتباه هستید . چون گفتن بیش از حد دوستت دارم به خصوص در موقعیت های نادرست نه تنها خانم ها را خوشحال نمی کند بلکه آن ها را می رنجاند .

 

در مقابل سعی کنید موقعیت مناسب را برای گفتن این کلمه پیدا کنید . تنها به دلیل اینکه می خواهید در او اثر بگذارید ” دوستت دارم” را به زبان نیاورید . در صورتی از این جمله استفاده کنید که او را واقعا و از صمیم قلب دوست داشته باشید . در این صورت تکرار این جمله چند بار در هفته هم بلامانع است .

 

9- عاشقان رقص :
دسته ای از مردها هستند که عاشق رقصیدن با خانم ها می باشند . این گونه مردها جمله هایی مانند “من دوست دارم با تو برقصم” یا “دوست دارم امشب با هم برقصیم ” را زیاد بر زبان می آورند . باید توجه کرد اگر شما زیاد رقصیدن را دوست دارید ممکن است طرف مقابل شما اینگونه نباشد و این تصور غلط برای او ایجاد شود که شما نمی خواهید برای او نوشیدنی بخرید یا دوست ندارید با او صحبت کنید . اگر دلایل ذکر شده برای شما قانع کننده نیست این را در نظر بگیرید : کسی که زیاد می رقصد ، عرق می کند و بوی بدی خواهد گرفت .

 

در مقابل سعی کنید خود را زیاد مشتاق رقص با او نشان ندهید . لازم نیست شما همیشه پیشنهاد رقص بدهید شاید گاهی اوقات او از شما بخواهد که با هم برقصید . سعی کنید موقعیت هایی که دوست دارد با شما برقصد را حدس بزنید و دست او را گرفته و به رقصیدن دعوت کنید .

 

 

10- پرحرفی :
اگر شما حراف خوبی هستید باید توجه داشته باشید که زمانی را در کنار او به سکوت کردن اختصاص بدهید . پرحرفی شما دیر یا زود باعث رنجش خاطر او خواهد شد . پس سعی کنید تا این اتفاق نیفتاده است از این کار دست بکشید .

 

در مقابل باید توجه داشته باشید که خانم ها از صحبت کردن پیرامون مسائل مختلف لذت می برند اما همواره بیاد داشته باشید که به او هم فرصت حرف زدن بدهید و سوالاتی مطرح کنید که او از پاسخ دادن به آن ها لذت ببرد .

 

Leave a reply:

Your email address will not be published.


CAPTCHA Image
Reload Image

Site Footer