درمان زود انزالی و دلایل آن

درمان زود انزالی و دلایل آن

زود انزالی هنگامی رخ می دهد که مرد در رابطه جنسی زودتر از زن ارضا شود . بیماری زود انزالی امروزه به دلیل افزایش سن ازدواج و افزایش پدیده هایی مثل خود ارضایی و … به وجود آمده است . در این مقاله به دلایل زود انزالی و راه درمان آن پرداخته می شود .

درمان زود انزالی و دلایل آن

دلایل زود انزالی :
1- داشتن رابطه جنسی در مکان های نامناسب مانند داخل اتومبیل که مرد به دلیل ترس از آبرو سعی می کند که زودتر ارضا شود و در صورت تداوم این کار باعث شرطی شدن فرد برای انزال زودهنگام می گردد .

2- داشتن رابطه جنسی با فاحشه ها

3- خود ارضایی که معمولا بعد از دیدن فیلم ها و عکس های مستهجن رخ می دهد .

4- ضعف قوای بدنی که خود در انزال زودرس موثر می باشد .

 

روش های درمان زود انزالی :
بیماری زود انزالی ریشه ی عصبی دارد و برای از بین بردن آن فرد می بایست تکنیک های تمرکز و آرامش را یاد بگیرد و انجام بدهد . عده ای با استعمال تریاک انزال را تا دو ساعت به تاخیر می اندازند یا با مصرف اسپری های تاخیری و … اقدام به درمان این حالت می کنند که روشن نیست استفاده از این روش ها چه آثار زیان باری می تواند داشته باشد . بنابراین بهترین درمان این است که به صورت طبیعی این حالت را درمان کنید تا از عوارض درمان های غیر طبیعی نیز جلوگیری شود .

 

روش های طبیعی درمان زود انزالی

از کاندوم استفاده کنید :
استفاده از کاندوم باعث می گردد از تماس مستقیم آلت با واژن جلوگیری شود در نتیجه برای رفع زود انزالی موثر می باشد . استفاده از کاندوم در رابطه جنسی ضروری می باشد البته برای کسانی که یک شریک جنسی دارند و می توانند از روش های دیگر پیشگیری از بارداری استفاده کنند ، استفاده از کاندوم ، اختیاری می باشد .

 

روی رابطه جنسی تمرکز نکنید :
تمرکز روی رابطه جنسی یا اندام شریک جنسی باعث می گردد انزال سریع تر انجام گردد . برای اینکه روی رابطه جنسی تمرکز نکنید می توانید یک موزیک آرام بخش را پخش کرده و در حین عمل جنسی به موزیک گوش بدهید . با استفاده از این روش حتی می توانید تا نزدیک یک ساعت انزال را به تاخیر بیندازید و شریک جنسی را به اوج لذت برسانید . این امر باعث می شود همسر شما وابستگی عمیقی به شما پیدا کند .

 

3- تعداد رابطه جنسی را زیاد کنید :
افزایش تعداد رابطه جنسی می تواند می تواند در درمان زودانزالی موثر واقع شود . اگر هفته ای دو بار رابطه جنسی دارید ، آن را به هفته ای 5 یا 6 بار افزایش دهید . اگر از معجون ها هم استفاده کنید می توانید تعداد رابطه جنسی را از این هم بیشتر کنید .

 

4- تغذیه مناسب و ورزش :
خوردن غذاهای کم حجم اما پرانرژی به جای وعده های غذایی سنگین و هم چنین ورزش کردن می تواند در درمان زودانزالی موثر باشد . خالی بودن معده در هنگام رابطه جنسی می تواند باعث انزال دیرتر گردد .

 

عوارض زود انزالی :
در صورتی که این بیماری درمان نشود ممکن است موجب خود ارضایی ، خیانت و پیدا کردن شریک جنسی جدید گردد . اگر انسان در رابطه جنسی کاملا ارضا نگردد دچار عقده های روانی شده و افسردگی می گیرد . اگر شما به این بیماری مبتلا هستید می توانید تا قبل از درمان شدن خانمتان را با روش های دیگر ارضا کنید تا از عوارض بیماری جلوگیری شود . برای تحریک خانم ها می توانید از تحریک لاله گوش ، پستان ها و هم چنین تحریک کلیتوریس با دهان بهره ببرید .

مطالب مرتبط :

نشانه های بلوغ جنسی در پسران... بلوغ جنسی در پسران بین 12 تا 15 سالگی طول می کشد . غذه هیپوفیز در قاعده مغز هورمون هایی را ترشح می کند که بیضه را برای تولید هورمون جنسی مردانه یع...
عوارض خودارضایی پسران   خودارضایی در پسران اغلب به دلیل فشار جنسی دوران جوانی رخ می دهد اما به مرور زمان می تواند به یک اعتیاد منجر شده و برای رهایی از مشکلات ر...
روش معاینه بیضه برای تشخیص سرطان بیضه...   سزطان بیضه یک درصد از بیماری های سرطان در آقایان را تشکیل می دهد . این بیماری در رده سنی 25 تا 35 سال شایع می باشد . در این مقاله روش معاینه...
چگونه در رابطه جنسی سریع تر به ارگاسم برسیم ؟... خانم ها برای رسیدن راحت تر به ارگاسم جنسی می توانند از خیال پردازی برای تحریک جسمی و روحی خودشان استفاده کنند . خانم ها باید بدانند چه چیزهایی باعث ...
پرده بکارت چگونه پاره می شود ؟ تمام آنچه باید بدان... شاید برایتان پیش آمده باشد که ار ارتفاعی سقوط کرده باشید ، جسم سنگینی بلند کرده باشید یا در ورزش کوهنوردی به خودتان فشار وارد کرده باشید و به دنبا...

Leave a reply:

Your email address will not be published.


CAPTCHA Image
Reload Image

Site Footer