درمان زود انزالی و دلایل آن

درمان زود انزالی و دلایل آن

زود انزالی هنگامی رخ می دهد که مرد در رابطه جنسی زودتر از زن ارضا شود . بیماری زود انزالی امروزه به دلیل افزایش سن ازدواج و افزایش پدیده هایی مثل خود ارضایی و … به وجود آمده است . در این مقاله به دلایل زود انزالی و راه درمان آن پرداخته می شود .

درمان زود انزالی و دلایل آن

دلایل زود انزالی :
1- داشتن رابطه جنسی در مکان های نامناسب مانند داخل اتومبیل که مرد به دلیل ترس از آبرو سعی می کند که زودتر ارضا شود و در صورت تداوم این کار باعث شرطی شدن فرد برای انزال زودهنگام می گردد .

2- داشتن رابطه جنسی با فاحشه ها

3- خود ارضایی که معمولا بعد از دیدن فیلم ها و عکس های مستهجن رخ می دهد .

4- ضعف قوای بدنی که خود در انزال زودرس موثر می باشد .

 

روش های درمان زود انزالی :
بیماری زود انزالی ریشه ی عصبی دارد و برای از بین بردن آن فرد می بایست تکنیک های تمرکز و آرامش را یاد بگیرد و انجام بدهد . عده ای با استعمال تریاک انزال را تا دو ساعت به تاخیر می اندازند یا با مصرف اسپری های تاخیری و … اقدام به درمان این حالت می کنند که روشن نیست استفاده از این روش ها چه آثار زیان باری می تواند داشته باشد . بنابراین بهترین درمان این است که به صورت طبیعی این حالت را درمان کنید تا از عوارض درمان های غیر طبیعی نیز جلوگیری شود .

 

روش های طبیعی درمان زود انزالی

از کاندوم استفاده کنید :
استفاده از کاندوم باعث می گردد از تماس مستقیم آلت با واژن جلوگیری شود در نتیجه برای رفع زود انزالی موثر می باشد . استفاده از کاندوم در رابطه جنسی ضروری می باشد البته برای کسانی که یک شریک جنسی دارند و می توانند از روش های دیگر پیشگیری از بارداری استفاده کنند ، استفاده از کاندوم ، اختیاری می باشد .

 

روی رابطه جنسی تمرکز نکنید :
تمرکز روی رابطه جنسی یا اندام شریک جنسی باعث می گردد انزال سریع تر انجام گردد . برای اینکه روی رابطه جنسی تمرکز نکنید می توانید یک موزیک آرام بخش را پخش کرده و در حین عمل جنسی به موزیک گوش بدهید . با استفاده از این روش حتی می توانید تا نزدیک یک ساعت انزال را به تاخیر بیندازید و شریک جنسی را به اوج لذت برسانید . این امر باعث می شود همسر شما وابستگی عمیقی به شما پیدا کند .

 

3- تعداد رابطه جنسی را زیاد کنید :
افزایش تعداد رابطه جنسی می تواند می تواند در درمان زودانزالی موثر واقع شود . اگر هفته ای دو بار رابطه جنسی دارید ، آن را به هفته ای 5 یا 6 بار افزایش دهید . اگر از معجون ها هم استفاده کنید می توانید تعداد رابطه جنسی را از این هم بیشتر کنید .

 

4- تغذیه مناسب و ورزش :
خوردن غذاهای کم حجم اما پرانرژی به جای وعده های غذایی سنگین و هم چنین ورزش کردن می تواند در درمان زودانزالی موثر باشد . خالی بودن معده در هنگام رابطه جنسی می تواند باعث انزال دیرتر گردد .

 

عوارض زود انزالی :
در صورتی که این بیماری درمان نشود ممکن است موجب خود ارضایی ، خیانت و پیدا کردن شریک جنسی جدید گردد . اگر انسان در رابطه جنسی کاملا ارضا نگردد دچار عقده های روانی شده و افسردگی می گیرد . اگر شما به این بیماری مبتلا هستید می توانید تا قبل از درمان شدن خانمتان را با روش های دیگر ارضا کنید تا از عوارض بیماری جلوگیری شود . برای تحریک خانم ها می توانید از تحریک لاله گوش ، پستان ها و هم چنین تحریک کلیتوریس با دهان بهره ببرید .

Leave a reply:

Your email address will not be published.


CAPTCHA Image
Reload Image

Site Footer