نکاتی برای آرایش صورت ، چشم و ابرو

 

نکاتی برای آرایش صورت ، چشم و ابرو

در این مطلب به نکاتی برای آرایش بهتر صورت شامل آرایش چشم ، ابرو و مژه اشاره می شود .

 

نکته اول :
برای جلوگیری از کج کشیدن رژ لب بر روی لب ها ، ابتدا دور لب را با خط لب کشیده ، بعد داخل محدوده کشیده شده را رژ بزنید .

نکاتی برای آرایش

نکته دوم :

برای داشتن مژه هایی بلندتر ، دوبار از ریمل استفاده کنید . پس از یک مرتبه استفاده از ریمل ، مدت کوتاهی را برای خشک شدن صبر کنید و یک بار دیگر ریمل بزنید .

 

نکته سوم :

برای درشت تر جلوه دادن چشم استفاده از سایه ابرو متناسب با رنگ ابروها برای مشخص تر کردن محدوده ابروها راه مناسبی است ، اما باید به قوس ابرو توجه شود و آن را از بین نبرد ، زیرا هر چه قوس ابرو بیشتر باشد و ابرو بالاتر از چشم نشان داده شود چشم ها درشت تر به نظر خواهند آمد .

 

نکته چهارم :
برای مات و یکدست کردن همراه با حفظ درخشندگی پوست از پدهای مات استفاده کنید . یا آغشته کردن نوک انگشت با کمی دئودورانت و بعد آغشته کردن قسمت های چرب و براق صورت مثل پیشانی و بینی و چانه با ضربات آرام انگشت و با استفاده از مقدار کمی دئودورانت در زیر چشم ها و نقاط براق صورت ، جلوه مات و زیبایی به چهره داده می شود .

 

نکته پنجم :
برای اینکه سایه چشم در پشت پلک شما بسیار زیباتر و درخشنده تر دیده شود ، با کمک مداد چشم سفید ، پشت پلک را سفید کنید . این لایه ماتی که پشت چشم ایجاد می شود موجب دیده شدن بیشتر سایه می شود زیرا با رنگ پوست بقیه جاهای صورت فرق دارد .

 

نکته ششم :
برای پر نشان دادن مژه ها روی محل رویش مژه در پشت چشم ، پودر بی رنگ بزنید . این پودر موجب می شود تا مژه های شما پرتر از آنچه هست دیده شود .

Leave a reply:

Your email address will not be published.


CAPTCHA Image
Reload Image

Site Footer