دلایل خواستگار نداشتن دخترها چیست ؟

دلایل خواستگار نداشتن دخترها چیست ؟

اگر شما هم از آن دسته از دخترها هستید که برخلاف ویژگی های مثبتی که دارید ولی باز هم خواستگاری ندارید و یا اینکه خواستگار داشته اید اما منجر به ازدواج نگردیده است . ممکن است این سوالات در ذهن شما عبور کند که چرا مجرد مانده اید و یا چرا تا به حال خواستگاری نداشته اید ؟ خواستگار نداشتن شما ، ممکن است به علت رفتارهای غلط شما باشد . در این مقاله دلایل خواستگار نداشتن دختران را مورد بحث و بررسی قرار خواهیم داد .

 

 

دلایل خواستگار نداشتن دخترها چیست ؟

 

1- هیچ مردی کامل نیست :
اگر شما از آن دسته از دخترها هستید که برای مرد مورد نظرتان چک لیستی از ویژگی ها شامل : شغل ، دیدگاه ، شخصیت ، خانواده ، مدل ماشین ، درآمد و … را درست کرده اید باید بدانید ممکن است تا آخر مجرد بمانید چون هیچ مردی کامل نمی باشد .

 

2- ارتباط داشتن با چندین مرد به صورت همزمان :
اگر با چندین مرد به صورت همزمان به عنوان دوست در ارتباط هستید ، باید بدانید این وضعیت باعث سردرگمی شما می شود که کدام مرد بهتر است . بنابراین به یک مرد نزدیکتر شوید و از بقیه فاصله بگیرید .

 

3- تجربه خیانت در گذشته :
اگر در گذشته خود خیانت را تجربه کرده اید . ممکن است دیگر تمایلی به عاشق شدن نداشته باشید و به همین دلیل ترجیح می دهید ، تنها بمانید .

 

4- آدم منفی باف هستید :
اگر دیدگاه شما نسبت به همه چیز منفی باشد ، حتی اگر به مردی نزدیک باشید و آرزوی بودن با او را در سر داشته باشید ، همین باعث می شود او از شما فراری شود .

 

5- استقلال مالی ندارید :
مردها به زن هایی که از نظر مالی مستقل هستند و حرفه ای را دنبال می کنند توجه خاص نشان می دهند . اغلب مردها دوست ندارند وقتی خسته از سرکار برمی گردند ، رویاهای شما در مورد مسائل مختلف را بشنوند .

 

6- مسائل شخصی را در شبکه های اجتماعی منتشر می کنید :
باید بدانید مردها دوست ندارند مسائل شخصی شان افشاء شود . اگر شما از آن دسته از دخترها هستید که دائم در شبکه های اجتماعی از خودشان و زندگی شان عکس می گذارند بهتر است در این کارتان تجدید نظر کنید .

 

7- همیشه “نه” می گویید :
مردها یک بار ، دوبار یا سه بار از شما چیزی درخواست می کنند و اگر همیشه جوابتان منفی باشد دیگر چیزی از شما تقاضا نخواهند کرد.

 

8- برای رابطه با مرد مورد نظر علت دارید :
اگر ارتباط شما با مردی تنها برای یک علت باشد دیر یا زود مرد مورد نظرتان این قضیه را خواهد فهمید و از شما فراری خواهد شد . این علت می تواند مشکل مالی شما و یا تنهایی شما باشد .

 

مطالب مرتبط :

چرا مقایسه همسر با دیگران اشتباه است ؟...   روابط در زندگی مشترک پیچیدگی هایی دارد و هر عمل و گفتار زن و شوهر می تواند به طور مستقیم یا غیر مستقیم بر آن اثر بگذارد . زندگی مشترک از جزئ...
زن ها چه حرف هایی را نباید به شوهرشان بزنند ؟... اگر تا به حال فکر می کردید که زن و شوهرها نباید هیچ رازی داشته باشند و باید همه چیز را به یکدیگر بگویند ، باید بگویم که کاملا در اشتباه بوده اید . گ...
انتظارات مردها از همسرشان چیست ؟... در زندگی مشترک مسائلی وجود دارد که دانستن آن ها می تواند دوام زندگی را مستحکم تر و زندگی را شیرین تر نماید . در این مقاله قصد داریم برای زنان نکاتی ر...
دلایل و فواید اولویت همسر بر والدین چیست ؟...  باید توجه داشت که در یک ازدواج موفق زن و شوهر  همدیگر را نسبت به والدین خود در اولویت قرار می دهند . البته این به این معنی نیست که نباید به والدینشا...
چطور بفهمیم پسری قصد ازدواج دارد ؟... وقتی دختر ور پسری به تازگی با یکدیگر آشنا شده باشند ممکن است دختر به پسر علاقه مند شود . اما چون حجب و حیای دخترانه به وی اجازه نمی دهد به پسر پیشنه...

Leave a reply:

Your email address will not be published.


CAPTCHA Image
Reload Image

Site Footer