دلایل خواستگار نداشتن دخترها چیست ؟

دلایل خواستگار نداشتن دخترها چیست ؟

اگر شما هم از آن دسته از دخترها هستید که برخلاف ویژگی های مثبتی که دارید ولی باز هم خواستگاری ندارید و یا اینکه خواستگار داشته اید اما منجر به ازدواج نگردیده است . ممکن است این سوالات در ذهن شما عبور کند که چرا مجرد مانده اید و یا چرا تا به حال خواستگاری نداشته اید ؟ خواستگار نداشتن شما ، ممکن است به علت رفتارهای غلط شما باشد . در این مقاله دلایل خواستگار نداشتن دختران را مورد بحث و بررسی قرار خواهیم داد .

 

 

دلایل خواستگار نداشتن دخترها چیست ؟

 

1- هیچ مردی کامل نیست :
اگر شما از آن دسته از دخترها هستید که برای مرد مورد نظرتان چک لیستی از ویژگی ها شامل : شغل ، دیدگاه ، شخصیت ، خانواده ، مدل ماشین ، درآمد و … را درست کرده اید باید بدانید ممکن است تا آخر مجرد بمانید چون هیچ مردی کامل نمی باشد .

 

2- ارتباط داشتن با چندین مرد به صورت همزمان :
اگر با چندین مرد به صورت همزمان به عنوان دوست در ارتباط هستید ، باید بدانید این وضعیت باعث سردرگمی شما می شود که کدام مرد بهتر است . بنابراین به یک مرد نزدیکتر شوید و از بقیه فاصله بگیرید .

 

3- تجربه خیانت در گذشته :
اگر در گذشته خود خیانت را تجربه کرده اید . ممکن است دیگر تمایلی به عاشق شدن نداشته باشید و به همین دلیل ترجیح می دهید ، تنها بمانید .

 

4- آدم منفی باف هستید :
اگر دیدگاه شما نسبت به همه چیز منفی باشد ، حتی اگر به مردی نزدیک باشید و آرزوی بودن با او را در سر داشته باشید ، همین باعث می شود او از شما فراری شود .

 

5- استقلال مالی ندارید :
مردها به زن هایی که از نظر مالی مستقل هستند و حرفه ای را دنبال می کنند توجه خاص نشان می دهند . اغلب مردها دوست ندارند وقتی خسته از سرکار برمی گردند ، رویاهای شما در مورد مسائل مختلف را بشنوند .

 

6- مسائل شخصی را در شبکه های اجتماعی منتشر می کنید :
باید بدانید مردها دوست ندارند مسائل شخصی شان افشاء شود . اگر شما از آن دسته از دخترها هستید که دائم در شبکه های اجتماعی از خودشان و زندگی شان عکس می گذارند بهتر است در این کارتان تجدید نظر کنید .

 

7- همیشه “نه” می گویید :
مردها یک بار ، دوبار یا سه بار از شما چیزی درخواست می کنند و اگر همیشه جوابتان منفی باشد دیگر چیزی از شما تقاضا نخواهند کرد.

 

8- برای رابطه با مرد مورد نظر علت دارید :
اگر ارتباط شما با مردی تنها برای یک علت باشد دیر یا زود مرد مورد نظرتان این قضیه را خواهد فهمید و از شما فراری خواهد شد . این علت می تواند مشکل مالی شما و یا تنهایی شما باشد .

 

مطالب مرتبط :

چگونه یک مشاور ازدواج خوب پیدا کنیم ؟...   بسیاری از زوجین برای حل و فصل مشکلات زندگی زناشویی خود به مشاور ازدواج مراجعه می کنند اما باید توجه داشت که همه ی مشاورین ازدواج لزوما خوب ن...
چطور بفهمیم پسری قصد ازدواج دارد ؟... وقتی دختر ور پسری به تازگی با یکدیگر آشنا شده باشند ممکن است دختر به پسر علاقه مند شود . اما چون حجب و حیای دخترانه به وی اجازه نمی دهد به پسر پیشنه...
دلایل ترس از ازدواج در دختران چیست ؟... دختران به علت ترس هایی که در وجودشان دارند ، ممکن است به بسیاری از فرصت هایشان برای ازدواج "نه" بگویند و فرصت ازدواج بهتر و زودتر را به خاطر یک سری ...
تفاوت دخترها با پسرها از نظر احساسات... یکی از مسائلی که در مورد دخترها و پسرها مطرح می شود این است که دخترها احساسی هستند در مقابل پسرها منطقی می باشند . دخترها می خواهند بدانند چرا پسرها...
چطور عشق ماندگار در زندگی مشترک داشته باشیم ؟...  عاشق شدن و ازدواج در سن پایین دوام کمتری دارد و برعکس در سن بالاتر  عشق ماندگار نیز بیشتر می شود . 60% از افرادی که در سن 18 سالگی عاشق شده و ازدواج...

Leave a reply:

Your email address will not be published.


CAPTCHA Image
Reload Image

Site Footer