دلایل پیش قدم نشدن زن ها برای شروع رابطه جنسی چیست ؟

 

دلایل پیش قدم نشدن زن ها برای شروع رابطه جنسی چیست ؟

در زندگی مشترک هر چقدر هم از ازدواج گذشته باشد باز هم در اکثر مواقع مرد شروع کننده رابطه جنسی می باشد . هیچ مردی از اینکه خودش می بایست رابطه جنسی را شروع کند ناراحتی یا ترسی ندارد با این حال تمام مردها دوست دارند گاهی زن درخواست رابطه جنسی را ارائه بدهد . مردها هیچ موقع نمی فهمند که چرا بعضی از زن ها هرگز تقاضای شروع رابطه جنسی را ندارند در این مقاله قصد داریم این مساله را بررسی کنیم که چرا زن ها برای رابطه جنسی پیش قدم نمی شوند ؟ شما به عنوان یک مرد بعد از رفع کردن این مشکلات می توانید زن را وادار کنید تا در رابطه جنسی او پیش قدم شود .

دلایل پیش قدم نشدن زن ها برای شروع رابطه جنسی

 

1- زن نیازی به شروع کردن رابطه جنسی نمی بیند :
اگر شما از آن دسته از مردهایی هستید که در طول هفته چند مرتبه برای رابطه جنسی پیش قدم می شوید . باید بدانید همین عامل باعث می شود که زن دیگر نیازی به اینکه برای رابطه جنسی پیش قدم شود نداشته باشد چون شما نیاز جنسی او را رفع کرده اید و دیگر دلیلی برای شروع رابطه از جانب زن نیست .

 

برای حل این مشکل باید کمی خویشتن داری کنید تا ارزشتان معلوم شود . اگر در هفته چندبار رابطه جنسی داشته اید در طول هفته او را با بوسه های شهوانی و ماساژ دادن بدنش تحریک کنید و هنگامی که حس کردید که خوب تحریک شده است او را رها کنید و از انجام عمل جنسی خودداری کنید در این صورت او دیگر نخواهد توانست برای پیش قدم شدن در رابطه جنسی خویشتن داری کند .

 

1- افکار غلط زن در مورد پیش قدم شدن در رابطه جنسی :
ممکن است زن این تصور را داشته باشد که در صورت پیش قدم شدن برای رابطه جنسی با همسرش از جانب او به هرزگی و فساد متهم شده و همسرش او را پس بزند .

 

برای حل این مشکل کافیست با او صحبت کنید و به او اطمینان خاطر بدهید که شروع رابطه جنسی توسط او برای شما خوشایند می باشد و هم چنین برایش توضیح بدهید که انجام دادن چه کارهایی می تواند شما را برای برقراری رابطه جنسی تحریک کند . به این ترتیب او افکار غلط خود را کنار خواهد گذاشت .

 

3- کمبود اعتماد به نفس زن :
بعضی از زن ها به خاطر کمبود اعتماد به نفس هرگز برای رابطه جنسی پیش قدم نمی شوند . آن ها همیشه ترس از طرد شدن و واکنش مرد را در ذهن خود دارند و می ترسند کاری کنند که مورد پسند مرد واقع نشود .

 

برای حل این مشکل مرد می بایست هنگامی که زن قصد تحریک کردن او را دارد نسبت به کارهای او واکنش مثبت نشان دهد . مثلا اگر زن او را بوسید ، مرد هم با بوسه آتشین به او جواب بدهد . یا اگر زن با لمس کردن بدن مرد سعی در تحریک او نمود او را راهنمایی کرده و نقاط تحریک پذیر بدن خود را به زن نشان بدهد . مرد می بایست این را به خاطر داشته باشد که عکس العمل نامناسب نسبت به رفتارهای جنسی زن می تواند تاثیر منفی غیرقابل جبرانی را در ذهن او به جای بگذارد .

 

4- بی میلی زن نسبت به رابطه جنسی :
گاهی دلیل اینکه زن برای رابطه جنسی پیش قدم نمی شود این است که نسبت به رابطه جنسی با مرد میل کمی دارد . کاهش میل جنسی زن یا عدم جذابیت مرد برای او می تواند باعث گردد تا زن بهانه گیری کند و از عمل جنسی خودداری کند .

 

برای حل این مشکل باید مشخص کنید که علت این بی میلی جنسی چیست . اگر از عمل جنسی تکراری خسته شده است بهتر است روش های جدیدتری را در رابطه جنسی تجربه کنید . اگر از شما خسته شده است بهتر است به حال و هوای گذشته برگردید و روابط جنسی اوایل زندگی مشترک را یادآوری کنید .

 

با کمی تلاش و صبر می توانید خجالتی ترین زن ها را هم وادار کنید تا برای شروع رابطه جنسی پیش قدم شوند .

مطالب مرتبط :

پرده بکارت چگونه پاره می شود ؟ تمام آنچه باید بدان... شاید برایتان پیش آمده باشد که ار ارتفاعی سقوط کرده باشید ، جسم سنگینی بلند کرده باشید یا در ورزش کوهنوردی به خودتان فشار وارد کرده باشید و به دنبا...
چطور در رابطه جنسی زن ها را راضی کنیم ؟... اغلب مردان نمی دانند چطور باید همسرشان را راضی به برقراری رابطه جنسی با خود کنند و همسرشان را چطور به ارگاسم برسانند . برای بسیاری از مردان بعد از ب...
کاندوم زنانه برای جلوگیری از تجاوز... این کاندوم زنانه که با نام ریپکس ثبت شده است ، وسیله ای است که از تجاوز مردان به زنان جلوگیری کرده و آسیب های جدی در آلت تناسلی مردان ایجاد می کند  ...
ابتلا به ایدز با رابطه جنسی دهانی...   تحقیقات نشان داده  که رابطه جنسی دهانی ، که بصورت تحریک واژن (عضو جنسی زنانه) و یا تحریک آلت تناسلی مرد با استفاده از دهان انجام می شود ، تم...
نشانه های به ارگاسم رسیدن زن ها... ارگاسم شدن زن به صورت سربسته یک واکنش جنسی طبیعی و لذت بخش است که تجربه نکردن آن می تواند باعث بروز مشکلات در زندگی زناشویی شود . نشانه های فیزیکی ا...

Leave a reply:

Your email address will not be published.


CAPTCHA Image
Reload Image

Site Footer