علت ترس دختران از اولین رابطه جنسی در شب زفاف چیست ؟

علت ترس دختران از اولین رابطه جنسی در شب زفاف

علت ترس دختران از اولین رابطه جنسی در شب زفاف چیست ؟

اکثر دختران از رابطه جنسی در شب زفاف می ترسند چون در شب زفاف که اولین رابطه جنسی برقرار می شود ، پرده بکارت آن ها از بین خواهد رفت . فکر کردن به اولین رابطه جنسی برای دختران استرس آور است و اگر قرار باشد که این عمل در شب عروسی انجام شود ، این استرس در طول روز و شب عروسی ادامه خواهد داشت .

 

آیا حتما باید شب عروسی اولین رابطه جنسی را برقرار کرد ؟
توجه داشته باشید که حتما لازم نیست در شب عروسی رابطه جنسی کامل داشته باشید می توانید رابطه خود را به یک معاشقه کامل و پر احساس در شب عروسی محدود کنید و برقراری رابطه کامل را به یک روز بهتر با آرامش بیشتر موکول کنید . خستگی زیاد ، استرس شب عروسی و مهم تر از همه ترس عروس از برقراری اولین رابطه جنسی باعث کاهش کیفیت رابطه جنسی در شب عروسی می شود .

 

باورهای غلط دختران که باعث ترس آن ها می شود :
برداشت غلط دختران از پاره شدن پرده بکارت هم می تواند باعث ترس آنان از اولین رابطه جنسی شود . اکثریت دختران تصور می کنند که پرده بکارت همانند یک لایه گوشت یا یک لایه پوست ضخیم است و پارگی آن با خونریزی و سوزش شدیدی همراه است . اما واقعیت این است که ضخامت پرده بکارت به اندازه پوست روی لب نازک می باشد و مقدار خونی که هنگام پارگی پرده بکارت خارج می شود در حد یک یا دوقطره می باشد . هنگام پارگی پرده در برخی از افراد سوزش یا درد کمی در ناحیه احساس می شود ولی برخی دیگر سوزش و دردی را احساس نمی کند .

 

رسم های غلط در شب زفاف :
علت ترس بعضی از دختران از اولین رابطه جنسی در شب زفاف به خاطر رسم های غلط در شب زفاف است . عده ای از فامیل در شب زفاف پشت در اتاق منتظر هستند تا داماد پارچه خونی که نشانه ی رابطه جنسی است را از اتاق بیرون بیاورد . هنگامی که این عمل انجام شد آشنایان به رقص و پایکوبی مشغول می شوند و از بچه کوچک گرفته تا بزرگسالان به عروس نگاه می کنند . آیا این لحظات واقعا خجالت آور نیستند ؟

 

Leave a reply:

Your email address will not be published.


CAPTCHA Image
Reload Image

Site Footer