جملاتی که زن ها نباید به مردها بگویند

جملاتی که زن ها نباید به مردها بگویند

در زندگی زناشویی ممکن است مطالبی باشد که شنیدن آن ها از زبان زن زندگی بسیار آزار دهنده ، دلخراش و مهیب باشند . به طور حتم جملاتی وجود دارند که یک مرد هرگز نخواهد از زبان زنش بشنود . در این مطلب چند نمونه از این جملات آزار دهنده را ذکر می کنیم .

جملاتی که زن ها نباید به مردها بگویند

 

در چه فکری هستی ؟
خانم ها نسبت به مردها خیلی کنجکاو هستند آن ها دوست دارند از افکار ، احساسات ، عقاید ، گمان ها ، و همه چیز شما سر در بیاورند و از طرف دیگر مردها بیشتر با سکوت کردن راضی می شوند و اصلا دوست ندارند در مورد همه چیز کاوش کنند .

 

آیا اون خانم خوشگله ؟
اگر زن شما ، متوجه نگاه شما به زن زیبای دیگری شده باشد حتما این سوال را از شما خواهد کرد و نظر شما را در مورد زیبایی او از شما می پرسد . در اینگونه موارد اگر به دروغ بگویید “نه” متوجه دروغگویی شما می شود و بحث و جدل شروع می شود ، بهتر است از حقه ی هنرمندانه ای استفاده کنید مثلا بگویید ” یک کم ولی خیلی چاقه ”

 

من چه تغییر کرده ام ؟
در این گونه موارد زن تغییر جزئی برای افزایش زیبایی در خود می دهد و از شوهرش در مورد تغییر سوال می کند و انتظار دارد که شوهر بخت برگشته متوجه حتی کوچکترین تغییری که ظاهر او را زیباتر کرده است بشود . اگر شوهر برای جواب دادن وقت زیادی صرف کند او ناامید می شود و شما را احمق تصور می کند . زمانی که مرد بالاخره می گوید که “اوه مدل موهاتو تغییر داده ای !” از عصبانی شده و گوشواره های جدیدش را می کند ، به زمین پرتاب انداخته و ناراحت می شود .

 

دوستم باردار شده / نامزد کرده
اگر زنی این جمله را با ناامیدی به شوهر بگوید منظورش این است که ما کی بچه دار می شویم یا کی نامزد می کنیم ؟ شوهر ممکن است به ظاهر وانمود کند که همه چیز را قبول می کند ولی هیچ کاری از دستش برنیاید . در این مواقع ممکن است روزی پیش بیاید که او با صدای آرام در گوش شما زمزمه کند که من باردار شدم ! و شما را شوکه کند !

 

خانواده ام می خواهند تو را ببینند
وقتی زنی این جمله را به مردی می گوید می تواند یکی از این دو مفهوم را داشته باشد :

اتفاقات مهمی در حال جریان است و رابطه شما کاملا جدی می گردد.
بنا شده  که شما زیر میکروسکوپ خانواده بررسی شوید .

 

 

تو مرد نیستی
دردآورترین مساله برای مردان زیرسوال بردن مردانگی شان می باشد . شما می توانید با خشونت مردانگی تان را به زنتان اثبات کنید اما اگر نمی خواهید کار به خشونت کشیده شود از او سوال کنید آیا خودت زن کاملی هستی ؟ شاید واسه همینه که اینقدر غر می زنی !”

 

با توجه به اینکه هیچ مردی دوست ندارد جملات بالا را از زبان زنش بشنود ولی مجبور هستند تا حدودی این جملات را تحمل کند . تنها کاری که شما به عنوان مرد می توانید انجام دهید این است که خود را برای شنیدن آن ها آماده کرده باشید .

 

Leave a reply:

Your email address will not be published.


CAPTCHA Image
Reload Image

Site Footer