نشانه های به ارگاسم رسیدن زن ها

نشانه های به ارگاسم رسیدن زن ها

ارگاسم شدن زن به صورت سربسته یک واکنش جنسی طبیعی و لذت بخش است که تجربه نکردن آن می تواند باعث بروز مشکلات در زندگی زناشویی شود . نشانه های فیزیکی ارگاسم زن ها ، تغییر سریع رنگ لب های فرج (لیبا) ، انقباض واژن ، رحم و اسفنکتر مقعد ، رفع احتقان آرئول ، افزایش شدت نبض واژن و افزایش سطح پرولاکتین می باشد .  در این مقاله قصد داریم رفتارهایی که نشانگر به ارگاسم رسیدن زن ها می باشند را مورد بحث و بررسی قرار بدهیم .

نشانه های به ارگاسم رسیدن زن ها

 

1- برخی مواقع به ارگاسم رسیدن زن ها موجب افزایش احساسات آن ها شده و کاملا احساساتی رفتار می کنند. حتی ممکن است گریه هم بکنند که نشانه های خوبی از به ارگاسم رسیدن زن می باشد .

 

2- تند تند ، نفس می زنند و نوک پستان هایشان سفت می شود . این می تواند دلیل خوبی باشد که زن حتما به ارگاسم رسیده است .

 

3-اگر زن شما بعد از رابطه جنسی به شما پشت کرد و به خواب رفت این را نشانه ی بی احترامی تلقی نکنید . این نشانه ی خوبی از ارگاسم و به ارضا رسیدن او می باشد . البته این حالت بیشتر برای مردها بعد از رابطه جنسی پیش می آید .

 

4- اگر زن به ارگاسم برسد تمایل شدیدی دارد تا توسط شوهرش به آغوش کشیده شود . ، نیاز به آغوش کشیده شدن می تواند نشانه ی خوبی از به ارگاسم رسیدن زن ها باشد .

 

5- در بعضی مواقع زن بعد از به ارگاسم رسیدن به علت لرزش پاها و بدن قادر به راه رفتن نمی باشد . این یعنی شما به نحو احسن او را ارضا نموده اید .

 

6- اگر زن بعد از رابطه جنسی با شوهر در مورد سکس صحبت کند یا برخی حرف ها و رفتارهای حین رابطه جنسی را تکرار کند این می تواند علامت خوبی برای ارضا شدن او باشد . مثلا نفس نفس می زند یا به شما می گوید که تو هم نفس نفس می زدی .

 

7- لبخند زدن پس از رابطه جنسی می تواند نشانه ی خوبی از ارضا شدن زن در رابطه جنسی باشد . زن ها با نشان دادن این لبخند می خواهند رضایت خودشان را از رابطه جنسی اعلام کنند .

Leave a reply:

Your email address will not be published.


CAPTCHA Image
Reload Image

Site Footer