کانال تلگرام یک زوج

نشانه های عاشق شدن دختران چیست ؟

نشانه های عاشق شدن دختران چیست ؟

تفاوت ابراز عاشق شدن پسران با دختران در این است که پسران عاشق شدن خود را به صورت مستقیم ابراز می کنند اما دخترها عشق خود را به صورت غیر مستقیم ابراز می کنند . بنابراین وقتی دختری عاشق پسری می شود رفتارهای به خصوصی از خود نشان می دهد . در این مقاله قصد داریم نشانه هایی که دختران عاشق دارند را برای شما بیان کنیم  .

نشانه های عاشق شدن دختران

 

1- هر کجا شما باشید او هم همانجاست :
وقتی دختری عاشق می شود ، به طور اتفاقی هر کجا که آن پسر باشد او هم پیدایش می شود . به عبارت بهتر سعی می کند بیشتر در اطراف شما باشد . دخترها به خاطر اینکه در ابراز علاقه شان غیر مستقیم عمل می کنند سعی دارند تا با این کارها توجه پسری را که به او علاقه مند شده اند به خود جلب کنند . ولی متاسفانه اکثر پسران نسبت به این رفتار دخترها بی تفاوت هستند . پس توجه داشته باشید که اگر دختری به صورت مداوم در سر راهتان قرار گرفت احتمال این وجود دارد که او این کار را به صورت عمدی و برای جلب توجه شما انجام می دهد .

 

2- نشانه های زبان بدن هنگام عاشق شدن دختران :
یکی از ابزار شناسایی حالات درونی افراد زبان بدن می باشد که از این مورد می توان در تشخیص عاشق شدن دختران هم استفاده نمود . در زیر بعضی از نشانه های زبان بدن دختران عاشق را مشاهده می کنید :

– در جهت شما با شانه یا پاهایش اشاره می کند .
– هنگام صحبت کردن با شما به طرفتان خم می شود .
– بازی با موها و درست کردن موها
– لمس کردن دسته عینک یا نوازش دادن جواهرات مانند گوشواره و انگشتر
– خیره شدن به صورت شما هنگام صحبت
– تقلید کردن از رفتار شما (به طور مثال اگر دستتان را روی میز بگذارید او هم دستش را روی میز می گذارد ) .
– وقتی به او نگاه می کنید و وی را برانداز می کنید ، او لبخند می زند .

اگر بعضی از نشانه های فوق را در دختری دیدید تقریبا می توان گفت او به شما علاقه مند شده است و به اصطلاح دارد به شما چراغ سبز نشان می دهد .

نشانه های عاشق شدن دختران چیست ؟

 

3- همیشه برای پسر مورد علاقه اش وقت دارد:
یک پسر هرگز از دختری که عاشق شده جملات زیر را نمی شنود :
” الان کار دارم”
“باید ببینم وقت دارم ”
” نمی دونم می تونم بیام یا نه ”
این قانون اصلی عشق است . اگر دختری عاشق پسری شده باشد همیشه خودش را دسترس او قرار خواهد داد . او احتمالا شماره تلفن کاری یا آدرس ایمیل به شما خواهد داد یا اینکه از شما شماره تلفن تان را خواهد گرفت . او در کمترین زمان ممکن پاسخ تلفن ، پیامک یا ایمیل های شما را می دهد . او دعوت های شما را برای با هم بودن می پذیرد و اگر روزی که شما تعیین کرده اید مشکلی داشته باشد و نتواند سر قرار حاضر شود این گونه جواب شما را خواهد داد :
” امروز نمی تونم اگه اشکال نداره فردا بریم ، باشه ؟ ”

 

4- او دوست دارد همه چیز را درباره پسر بداند :
هنگامی که دختری به پسر علاقه مند می شود به صورت ناخودآگاه دوست دارند همه چیز را در مورد او بفهمند . او در مورد مسائل گوناگون مانند سوابق شما ، فیلم مورد علاقه و … از شما سوال می کند . انگیزه دختران از این سوالات این است که با پسر مورد علاقه اش هماهنگی و اشتراک بیشتری برقرار کند . به طور مثال اگر پسر مورد علاقه اش از شناکردن در دریا  بدش می آید او نیز ناگهان از شنا کردن در دریا متنفر خواهد شد .

 

5- او وضعیت مالی پسر را بررسی می کند :
دختری که عاشق شده است دوست دارد از توانایی مالی همسر آینده اش  آگاه شود . سوالاتی مانند اینکه اهل کجا هستی یا کجا زندگی می کنی ؟ ماشینت چیه ؟ شغلت چیه یا قصد داری در آینده چه کار کنی ؟ می تواند نشانه ای از علاقه مندی او باشد . اگر پاسخ این سوالات با استانداردهای او برای همسر آینده اش مطابق باشد نشانه های بعدی ظاهر خواهند شد و گرنه علاقه مندی او از بین خواهد رفت .

 

6- بی قراری و بی تابی :
اگر دختری فقط در حضور شما بی تابی و بی قراری کند به احتمال زیاد فکر ازدواج با شما را در سرش دارد . اگر دختری واقعا علاقه مند به پسری باشد و آن پسر نتواند متوجه اشتیاق  دختر شود ، دختر در حضور او دستپاچه و بی قرار خواهد شد .

 

7- او در مورد علایق مشترک با شما صحبت می کند :
او دوست دارد علایق مشترک شما با خودش را بفهمد و نسبت به آن برای شما اشتیاق نشان بدهد . اگر او بفهمد شما هم به ورزش تنیس علاقه مند هستید می گوید “تو هم بازی تنیس را دوست داری ؟  ” اگر او چنین رفتاری از خود نشان داد بدانید که دوست دارد شما او را به بازی تنیس دعوت کنید .

 

8- به زنان دیگر حسودی می کند :
اگر دختری عاشق پسری شده باشد و آن پسر را در حال صحبت کردن به طور صمیمی با زنان دیگر ببیند . حرص می خورد و جلز و ولز می کند ، چون او از پسر مورد علاقه اش انتظار دارد برایش بیشتر از یک دوست معمولی باشد .

 

توجه داشته باشید که برخی از دختران کلا با دیگران حالت دوستانه دارند و ممکن است بعضی از این رفتارها را نسبت به همه ی پسرها داشته باشند ، اما اگر تعداد زیادی از نشانه ها را در دختری دیدید می توانید به دلتان صابون بزنید که او به شما علاقه مند است و برای ازدواج به شما فکر می کند .

 

0
اشتراک‌گذاری
1zoj

21 دیدگاه

 1. بی نام

  زهرا دوستت دارم پس چرا اذیت میکنی
  من خیلی وقته که تورو دوست دارم دختر خاله جان
  امیدوارم یه روز بیای تو این سایت

 2. بی نام

  گفتن دوست دارم واسم راحت بود ولی فراموش کردنش واسم سخت شده؟

 3. بی نام

  از اینکه من وقتی بهش میگم دوستش دارم حرفم مردونس و از حرفم بر نمیگردم.

 4. هو

  سلام دوستان لطفا کمک کنید و نظرتون رو بگید
  من پسری هستم از یه خانواده متوسط که دختری رو دوست دارم که از خانواده مرفه هست و از اشناها هستند و هیچ مشکل مالی تو زندگیش نداره. ولی من اون رو به خاطر خصوصیات اخلاقی خودش میخوام . اصلا هم پولش برام مهم نیست ولی خانوادم میگند فردا کم میاری و نمیتونی توقعاتش رو براورده کنی راستش من میخواستم از دختر خانم ها تا نظر بدند که چه طوری برم جلو و چه کار کنم که نظر موافق بده میخوام از طرف خانواده برم خواستگاری ولی میترسم که قبول نکنند چونکه دلیلی نداره که دخترشون رو به من بدهند. البته اینم بگم که بعضی وقت ها که میریم خونشون دختره نگاهش که میکنم اون هم نگاهم میکنه ولی نه میخنده و نه چیزی به صورت عادی نگاه میکنه ولی مادرش از مادرم راجب خصوصیات من میپرسه هر از گاهی حالا نمیدونم نظر داره یا نه . به نظرتون دختره میاد با من ازدواج کنه و با شرایط من زندگی کنه . لطفا نظر بدید مممنون

  • 1zoj

   سلام . شما چند سالتونه و الان در چه وضعیتی هستید ؟ محصل ، شاغل … ؟!

   • هو

    سلام دوست گرامی من تا فوق دیپلم خوندم و دختره العا ترم ۴ هست و من شاغل هستم و شغلم ازاده و درامدم متوسط هست

    • 1zoj

     سلام . دوست عزیز معمولا دخترهای طبقه مرفه برای ازدواج وضعیت مالی طرف مقابل را هم در نظر می گیرند . مگر اینکه از لحاظ دیگری به پسر علاقه مند باشند یا برای ازدواج ملاک های دیگری مانند اخلاق و ایمان داشته باشند که خب شما در مورد خصوصیات دختر و خودتان به غیر از وضعیت مالی چیزی نگفته اید و نمی توان با این اطلاعات کم پیش بینی کرد در صورت خواستگاری چه جوابی به شما خواهد داد . با توجه به سن و مستقل بودنتان می توانید خواستگاری کنید و خب جواب مثبت یا منفی بستگی به شخصیت طرف مقابل دارد .

 5. هو

  من ۲۸ سالم هست و اغل هستم شغلم ازاده

 6. محمدمسلم

  سلام، یه سوال دارم، دخترخاله من در اکثر اوقاتی که در مهمانی هم را میبینیم روبه روی من میشینه و سعی میکنه جلب توجه کنه زیاد به من نگاه میکنه و با مو هاش ور میره فهمیدم حسی نسبت به من داره من هم همینطورم ازش خوشم میاد ولی سنمون کمه من 16 سالمه اون 15 سالشه میخوام بزرگ شدم باهاش ازدواج کنم ولی همش براش خواستگار میاد. تا حالا چند تا از خواستگاراشو رد کرده ولی پسر خاله دیگمم خواستگارشه خیلیم سمجه هر چی این جواب رد میده اون ولکن نیست من هم هنوز به هیچ کسی نگفتم ما نسبت به هم حس داریم چه کنم که از دستم نره خیلی میخوامش. ممنون میشم جوابمو بدید.

  • 1zoj

   سلام . سن شما برای تصمیم گرفتن برای ازدواج مناسب نیست و طبق تجربه این احساس شما نسبت به دخترخاله تان در آینده به احتمال زیاد از بین خواهد رفت .

 7. محمدمسلم

  از نظر اوضاع مالی خانواده ما از خانواده اونا وضعش خیلی بهتره

 8. بی نام و نشان

  من هم مثله تو هستم ولی سربازم وقتی دیدم طرف نسبت به من بیخیال هستش قیدشو زدم و دیگه پی ام تو تلگرام واسش ندادم،***(اینطور افراد انقدر تو پول غلتیدن که عشق و از یادشون میره و همه چیز رو پول خواهند دید )***غیر از اینه مگه

 9. بی نام و نشان

  به نظر من باید دنبال شخصی باشیم که وضعیتش مثله خودمون باشه” {{اگه وضع مالی مون متوسط باشه اونم باید همینطور باشه ،البته این موضوع فقط واسه پسرا صدق میکنه ها،وگرنه اگر وضع مالی پسر خوب باشه میتونه از هر طبقه یه مالی دختر بگیره ولی برعکسش غیر ممکنه}}

 10. Mahdi

  سلام من ۱ ساله که ب طور شدید عاشق یکی از دخترای فامیلمون شدم
  ,۱۶ سالمه اون ۱۳ حسشو بهم گفته ,خیلی هم دختر خوبیه هم بابای اون اوضاش خوبه هم بابای من, واقعا دوسش دارم بینهایت هم دوسش دارم همش تو فکرمه ,دوتامون باهم حرف زدیم و گفتیم همو دوست داریم, ولی مشکل اینجاست یکم مغروره دوسم داره ولی جلو جمع تیکه میندازه و اذیتم میکنه ولی وقتی تنهاییم اینطوری نیست واقعا خیلی غرور داره واسه همین به مشکل برمیخوریم و همش باهم لج میکنیم,دارم واسه پزشکی میخونم همه جوره هم بابام ساپورتم میکنه خودمم میخوام ک پزشک شم و برم بگیرمش ولی مشکل اینجاست که من الان دیدم که شما گفتین میتونه عشق بچگی باشه ولی من اینطور فکر نمیکنم و واقعا بی نهایت دوسش دارم ,نمیتونم حد و مرزی براش تعیین کنم حسم واقعا زیاده و همش تو فکرمه نمیذاره درس بخونم

 11. Mahdi

  میتونه عشق بچگی باشه? اخه هنوز نمیتونم درک کنم سنم کمه ولی واقعا بی اندازه دوسش دارم و واسم مهمه

  • 1zoj

   بله احتمالش زیاده . اکثر پسرها چنین عشقی را اوایل سن بلوغ تجربه می کنند . عشق واقعی بعد از سن نوجوانی و شکل گرفتن شخصیت مشخص میشه …

 12. mehrdad

  سلام … من چند وقته به دختر یکی از فامیلامون علاقمند شدم 6 سال هم از خودم کوچیکتره راستش هنوز از علاقه او به خودم تردید دارم چون رفتار های متفاوتی نسب به خودم ازش دیدم مثلا گاهی وقت ها به چهرش خیره میشم تا روشو سمتم میاره سریع روشو بر میگردونه ولی گاهی وقتا هاهم به برعکس اونم به چشام خیره میشه و مثلا من با پدر یا برادرش حرف میزنم سریع اونم میپره وسط حرفامو و هروقت هم با خودش حرف میزنم با لبخند جوابو میده حتی موقع سلام و خدافظی .. رفتارش کلا متفاوته … خلاصه خیلی درگیرش شدم خیلیم از علاقش به خودم تردید بخاطره همین هرکاری میکنم روم نمیشه مستقیم علاقمو بهش ابراز کنم میترسم جوابش منفی باشه و ضد حال بدی بخورم لطفا اگه میشه در این مورد راهنماییم کنید ممنون میشم

ارسال پاسخ