نشانه های عاشق شدن دختران و زنان چیست ؟ 20 رفتاری که نشانه عاشق شدن است

نشانه های عاشق شدن دختران

نشانه های عاشق شدن دختران چیست ؟
دختران موجوات غیر قابل پیش بینی هستند . آن ها احساساتی هستند و احساسات آن ها به آسانی تغییر می کند . آنها به راحتی می توانند عاشق شوند و پس از آن فارغ شوند . این یکی از دلایلی است که باعث دل شکستگی مردها می شود .

 

با این حال وقتی دختری عشق واقعی را تجربه می کند ، بسیار فداکار و آسیب پذیر می شود . او اجازه نمی دهد احساسات ، او را به هر طرفی بکشاند . او نسبت به شما وفادار می ماند . ( همچنین بخوانید 11 نشانه وفاداری زن به مرد ) . چگونه متوجه می شوید که عشق دختر نسبت به شما واقعی است ؟ چگونه می توان فهمید احساسی که دختر نسبت به شما دارد ، عشق واقعی است ؟ نشانه هایی وجود دارند که به شما کمک می کنند عشق واقعی دختران و زنان را تشخیص بدهید .

 

تفاوت ابراز عاشق شدن پسران با دختران در این است که پسران عاشق شدن خود را به صورت مستقیم ابراز می کنند اما دخترها عشق خود را به صورت غیر مستقیم ابراز می کنند . بنابراین وقتی دختری عاشق پسری می شود رفتارهای به خصوصی از خود نشان می دهد . در این مقاله قصد داریم نشانه هایی که دختران عاشق دارند را برای شما بیان کنیم  .

 

نشانه های عاشق شدن دختران

 

1- هر کجا شما باشید او هم همانجاست :
وقتی دختری عاشق می شود ، به طور اتفاقی هر کجا که آن پسر باشد او هم پیدایش می شود . به عبارت بهتر سعی می کند بیشتر در اطراف شما باشد . دخترها به خاطر اینکه در ابراز علاقه شان غیر مستقیم عمل می کنند سعی دارند تا با این کارها توجه پسری را که به او علاقه مند شده اند به خود جلب کنند . ولی متاسفانه اکثر پسران نسبت به این رفتار دخترها بی تفاوت هستند . پس توجه داشته باشید که اگر دختری به صورت مداوم در سر راهتان قرار گرفت احتمال این وجود دارد که او این کار را به صورت عمدی و برای جلب توجه شما انجام می دهد .

 

2- نشانه های زبان بدن هنگام عاشق شدن دختران :
یکی از ابزار شناسایی حالات درونی افراد زبان بدن می باشد که از این مورد می توان در تشخیص عاشق شدن دختران هم استفاده نمود . در زیر بعضی از نشانه های زبان بدن دختران عاشق را مشاهده می کنید :

– در جهت شما با شانه یا پاهایش اشاره می کند .
– هنگام صحبت کردن با شما به طرفتان خم می شود .
– بازی با موها و درست کردن موها
– لمس کردن دسته عینک یا نوازش دادن جواهرات مانند گوشواره و انگشتر
– خیره شدن به صورت شما هنگام صحبت
– تقلید کردن از رفتار شما (به طور مثال اگر دستتان را روی میز بگذارید او هم دستش را روی میز می گذارد ) .
– وقتی به او نگاه می کنید و وی را برانداز می کنید ، او لبخند می زند .

اگر بعضی از نشانه های فوق را در دختری دیدید تقریبا می توان گفت او به شما علاقه مند شده است و به اصطلاح دارد به شما چراغ سبز نشان می دهد .

نشانه های عاشق شدن دختران چیست ؟

3- همیشه برای پسر مورد علاقه اش وقت دارد:
یک پسر هرگز از دختری که عاشق شده جملات زیر را نمی شنود : ” الان کار دارم” “باید ببینم وقت دارم ” ” نمی دونم می تونم بیام یا نه ” این قانون اصلی عشق است . اگر دختری عاشق پسری شده باشد همیشه خودش را دسترس او قرار خواهد داد . او احتمالا شماره تلفن کاری یا آدرس ایمیل به شما خواهد داد یا اینکه از شما شماره تلفن تان را خواهد گرفت . او در کمترین زمان ممکن پاسخ تلفن ، پیامک یا ایمیل های شما را می دهد . او دعوت های شما را برای با هم بودن می پذیرد و اگر روزی که شما تعیین کرده اید مشکلی داشته باشد و نتواند سر قرار حاضر شود این گونه جواب شما را خواهد داد : ” امروز نمی تونم اگه اشکال نداره فردا بریم ، باشه ؟ ”

 

4- او دوست دارد همه چیز را درباره پسر بداند :
هنگامی که دختری به پسر علاقه مند می شود به صورت ناخودآگاه دوست دارند همه چیز را در مورد او بفهمند . او در مورد مسائل گوناگون مانند سوابق شما ، فیلم مورد علاقه و … از شما سوال می کند . انگیزه دختران از این سوالات این است که با پسر مورد علاقه اش هماهنگی و اشتراک بیشتری برقرار کند . به طور مثال اگر پسر مورد علاقه اش از شناکردن در دریا  بدش می آید او نیز ناگهان از شنا کردن در دریا متنفر خواهد شد .

 

5- او وضعیت مالی پسر را بررسی می کند :
دختری که عاشق شده است دوست دارد از توانایی مالی همسر آینده اش  آگاه شود . سوالاتی مانند اینکه اهل کجا هستی یا کجا زندگی می کنی ؟ ماشینت چیه ؟ شغلت چیه یا قصد داری در آینده چه کار کنی ؟ می تواند نشانه ای از علاقه مندی او باشد . اگر پاسخ این سوالات با استانداردهای او برای همسر آینده اش مطابق باشد نشانه های بعدی ظاهر خواهند شد و گرنه علاقه مندی او از بین خواهد رفت .

 

6- بی قراری و بی تابی :
اگر دختری فقط در حضور شما بی تابی و بی قراری کند به احتمال زیاد فکر ازدواج با شما را در سرش دارد . اگر دختری واقعا علاقه مند به پسری باشد و آن پسر نتواند متوجه اشتیاق  دختر شود ، دختر در حضور او دستپاچه و بی قرار خواهد شد .

 

7- او در مورد علایق مشترک با شما صحبت می کند :
او دوست دارد علایق مشترک شما با خودش را بفهمد و نسبت به آن برای شما اشتیاق نشان بدهد . اگر او بفهمد شما هم به ورزش تنیس علاقه مند هستید می گوید “تو هم بازی تنیس را دوست داری ؟  ” اگر او چنین رفتاری از خود نشان داد بدانید که دوست دارد شما او را به بازی تنیس دعوت کنید .

 

8- به زنان دیگر حسودی می کند :
اگر دختری عاشق پسری شده باشد و آن پسر را در حال صحبت کردن به طور صمیمی با زنان دیگر ببیند . حرص می خورد و جلز و ولز می کند ، چون او از پسر مورد علاقه اش انتظار دارد برایش بیشتر از یک دوست معمولی باشد . توجه داشته باشید که برخی از دختران کلا با دیگران حالت دوستانه دارند و ممکن است بعضی از این رفتارها را نسبت به همه ی پسرها داشته باشند ، اما اگر تعداد زیادی از نشانه ها را در دختری دیدید می توانید به دلتان صابون بزنید که او به شما علاقه مند است و برای ازدواج به شما فکر می کند .

 

نشانه های عاشق شدن زنان

نشانه عشق واقعی زن

1. مثل مادر مراقب شماست
شما می توانید از مراقبت های دختر مقابل متوجه شوید او چقدر شما را دوست دارد . غریزه مادری او باعث می شود برای مراقبت از شما هر کاری انجام دهد . او به اندازه ای که بتواند به شما خدمت می کند .او برای شما آشپزی می کند و اگر شما دیر وقت در اینترنت بچرخید ، به شما غر می زند !

 

2. قربانی شما می شود
دختر مقابل شما می تواند از نیازهای خودش چشم پوشی کند تا بتواند به شما کمک کند . بعضی از دختران تکالیف و پروژه های پسر مقابلشان را انجام می دهند در حالی ک خودشان کارهایی برای انجام دادن ، دارند .

 

3. نسبت به شما مهربان و صبور است
مهم نیست شما چقدر باعث آزار او شوید او همیشه نسبت به شما مهربان و صبور خواهد بود . حتی اگر سماجت شما باعث عصبانی شدن او شده باشد در پایان روز ، حال شما را می پرسد . همیشه در مقابل شما صبور است زیرا دوست دارد روی خوش شما را ببیند .

نشانه های عاشق شدن زن

4. اشتباهات شما را می بخشد
مهم نیست چند بار او را نا امید کرده باشید یا به او آسیب زده باشید ، او همیشه شما را می بخشد و همیشه به شما شانس دوباره می دهد . عشق او به شما بدون قید و شرط است ، بنابراین روی خطاها و اشتباهات شما تمرکز نمی کند .

 

5. کارهای اشتباه شما را تحمل نمی کند
علارغم عشق او به شما ، او هرگز کارهای اشتباه شما ، مانند نوشیدن الکل را تحمل نمی کند . مهم نیست مخالفت او باعث نارضایتی شما شود یا خیر ، چیزی که برای او اهمیت دارد این است که شما کارهای مضر را ترک کنید . او می خواهد شما خوب و روبه راه باشید و آینده خوبی داشته باشید .

 

6. تلاش می کند شما مرد بهتری باشید
درست مانند یک مادر ، زن عاشق به شما کمک می کند تا مرد بهتری باشید . او می خواهد شما شهروند مسئولیت پذیری باشید و زندگی بهتری داشته باشید . به همین دلیل است که کارهای اشتباه شما را تحمل نمی کند .

 

7. مشوق شماست
او برای رسیدن شما به آرزوهایتان ، شما را تشویق و حمایت می کند . زن عاشق می خواهد شما به آرزوهایتان برسید زیرا دوست دارد شما خوشحال باشید . او می خواهد شما موفق باشید و به همین خاطر او همیشه و به خصوص زمانی که ناامید هستید ، شما را تشویق می کند تا اهدافتان را دنبال کنید .

 

8. به عزیزانتان نزدیک می شود
او با اشتیاق زیاد با عزیزان شما ارتباط برقرار می کند . او عزیزان شما را دوست دارد و بیشترین تلاشش را می کند تا به آن ها نزدیک شود ، به نحوی که اطرافیانتان ، او را به عنوان بخشی از زندگی شما قبول کنند . او می خواهد به آن ها خدمت کند و آنها را خوشحال کند ، زیرا برای او این کار مانند خوشحال کردن شماست .

 

9. شما سودی برایش ندارید
زنی که واقعا عاشق است ، تنها در صورتی که به چیزی نیاز داشته باشد ، مهربان و خوش رفتار نیست ، بلکه همیشه با مهربانی با شما رفتار می کند ، حتی اگر شما هیچ کاری برایش انجام ندهید . هم چنین تا جایی که امکان دارد از شما چیزی درخواست نمی کند . او دوست ندارد شما وقت زیادی را برای او صرف کنید و برنامه های خود را برای کمک کردن به او رها کنید . درست همانطور که شما نمی خواهید او برای شما قربانی شود ، او هم نمی خواهد شما برای او قربانی شوید .

 

10. قدردان است
زن عاشق می تواند عشق واقعی خودش به شما را با قدردانی از تمام کارهای شما ، نشان دهد . او فراموش نمی کند از کوچکترین کارهای شما تشکر کند . او نسبت به احساسات و نیازهای شما حساس است و تلاش های شما را بیهوده جلوه نمی دهد . به علاوه او شما را در مقابل دوستانش شرمنده نمی کند ، حتی اگر کار احمقانه ای انجام داده باشید .

 

نشانه های عشق واقعی زن به مرد

 

مطمئنا شما می توانید عشق واقعی زن را احساس کنید
یک زن عاشق هر کاری را برای مراقبت از شوهرش انجام می دهد . شما می توانید واقعی بودن عشق زن را احساس کنید . فقط شما هستید که می توانید بگویید ، آیا عشق زن به شما ، یک عشق واقعی است ؟ اگر در تمام کارهایی که او برای شما انجام می دهد ، صمیمیت را احساس کنید ، بنابراین احتمال واقعی بودن عشق زن به شما بسیار زیاد است .

50 comments On نشانه های عاشق شدن دختران و زنان چیست ؟ 20 رفتاری که نشانه عاشق شدن است

 • زهرا دوستت دارم پس چرا اذیت میکنی
  من خیلی وقته که تورو دوست دارم دختر خاله جان
  امیدوارم یه روز بیای تو این سایت

  • کاش اسمتو مینوشتی

   • اسمشو من می دونم ولی نمی دونم راضیه بگم یا نه 🙂

   • بازهم واست مینویسم دخترخاله ی عزیزم،زهرا دوستت به خدا نمیتونم فراموشت کنم،نمیتونم، گاهی وقتا انقدر بهت فکر میکنم که کاری که دارم انجام میدم هواسم بهت پرت میشه کلا ذهنم رفته تعطیلات،
    نمیدونم چم شده
    نمیدونم اصلا چطوری عاشقت شدم

 • گفتن دوست دارم واسم راحت بود ولی فراموش کردنش واسم سخت شده؟

 • از اینکه من وقتی بهش میگم دوستش دارم حرفم مردونس و از حرفم بر نمیگردم.

 • سلام دوستان لطفا کمک کنید و نظرتون رو بگید
  من پسری هستم از یه خانواده متوسط که دختری رو دوست دارم که از خانواده مرفه هست و از اشناها هستند و هیچ مشکل مالی تو زندگیش نداره. ولی من اون رو به خاطر خصوصیات اخلاقی خودش میخوام . اصلا هم پولش برام مهم نیست ولی خانوادم میگند فردا کم میاری و نمیتونی توقعاتش رو براورده کنی راستش من میخواستم از دختر خانم ها تا نظر بدند که چه طوری برم جلو و چه کار کنم که نظر موافق بده میخوام از طرف خانواده برم خواستگاری ولی میترسم که قبول نکنند چونکه دلیلی نداره که دخترشون رو به من بدهند. البته اینم بگم که بعضی وقت ها که میریم خونشون دختره نگاهش که میکنم اون هم نگاهم میکنه ولی نه میخنده و نه چیزی به صورت عادی نگاه میکنه ولی مادرش از مادرم راجب خصوصیات من میپرسه هر از گاهی حالا نمیدونم نظر داره یا نه . به نظرتون دختره میاد با من ازدواج کنه و با شرایط من زندگی کنه . لطفا نظر بدید مممنون

  • سلام . شما چند سالتونه و الان در چه وضعیتی هستید ؟ محصل ، شاغل … ؟!

   • سلام دوست گرامی من تا فوق دیپلم خوندم و دختره العا ترم ۴ هست و من شاغل هستم و شغلم ازاده و درامدم متوسط هست

    • سلام . دوست عزیز معمولا دخترهای طبقه مرفه برای ازدواج وضعیت مالی طرف مقابل را هم در نظر می گیرند . مگر اینکه از لحاظ دیگری به پسر علاقه مند باشند یا برای ازدواج ملاک های دیگری مانند اخلاق و ایمان داشته باشند که خب شما در مورد خصوصیات دختر و خودتان به غیر از وضعیت مالی چیزی نگفته اید و نمی توان با این اطلاعات کم پیش بینی کرد در صورت خواستگاری چه جوابی به شما خواهد داد . با توجه به سن و مستقل بودنتان می توانید خواستگاری کنید و خب جواب مثبت یا منفی بستگی به شخصیت طرف مقابل دارد .

 • من ۲۸ سالم هست و اغل هستم شغلم ازاده

  • من هم عاشقم الان 13 سالمه یعنی چند روز دیگه میشه الان خیلی دلم براشون تنگ شده نمی‌دونم اون عاشقم هست یا نه ولی یه بار پسر همسایمون از من کوچکترین اذیتم میکرد بهش گفتم گفت هر وقت اذیتت کرد بهم بگو حسابشو برسم ولی نمیدانم خودم واقعا عاشقم یا نه از اون هم مطمئن نیستم الان ما راز ها مون رو بهم میگیم بهم شماره دختر همسایمون رو گرفتم بهم نشونم داد من خیلی غمگین شدم قلبم فشرده شد برام دعا کنید عاشق هم بشیم یه عشق واقعیه

   انشاالله
   خدا خودت بزرگی الهی به امید تو😥😥😥

 • سلام، یه سوال دارم، دخترخاله من در اکثر اوقاتی که در مهمانی هم را میبینیم روبه روی من میشینه و سعی میکنه جلب توجه کنه زیاد به من نگاه میکنه و با مو هاش ور میره فهمیدم حسی نسبت به من داره من هم همینطورم ازش خوشم میاد ولی سنمون کمه من 16 سالمه اون 15 سالشه میخوام بزرگ شدم باهاش ازدواج کنم ولی همش براش خواستگار میاد. تا حالا چند تا از خواستگاراشو رد کرده ولی پسر خاله دیگمم خواستگارشه خیلیم سمجه هر چی این جواب رد میده اون ولکن نیست من هم هنوز به هیچ کسی نگفتم ما نسبت به هم حس داریم چه کنم که از دستم نره خیلی میخوامش. ممنون میشم جوابمو بدید.

  • سلام . سن شما برای تصمیم گرفتن برای ازدواج مناسب نیست و طبق تجربه این احساس شما نسبت به دخترخاله تان در آینده به احتمال زیاد از بین خواهد رفت .

 • از نظر اوضاع مالی خانواده ما از خانواده اونا وضعش خیلی بهتره

 • من هم مثله تو هستم ولی سربازم وقتی دیدم طرف نسبت به من بیخیال هستش قیدشو زدم و دیگه پی ام تو تلگرام واسش ندادم،***(اینطور افراد انقدر تو پول غلتیدن که عشق و از یادشون میره و همه چیز رو پول خواهند دید )***غیر از اینه مگه

 • به نظر من باید دنبال شخصی باشیم که وضعیتش مثله خودمون باشه” {{اگه وضع مالی مون متوسط باشه اونم باید همینطور باشه ،البته این موضوع فقط واسه پسرا صدق میکنه ها،وگرنه اگر وضع مالی پسر خوب باشه میتونه از هر طبقه یه مالی دختر بگیره ولی برعکسش غیر ممکنه}}

 • سلام من ۱ ساله که ب طور شدید عاشق یکی از دخترای فامیلمون شدم
  ,۱۶ سالمه اون ۱۳ حسشو بهم گفته ,خیلی هم دختر خوبیه هم بابای اون اوضاش خوبه هم بابای من, واقعا دوسش دارم بینهایت هم دوسش دارم همش تو فکرمه ,دوتامون باهم حرف زدیم و گفتیم همو دوست داریم, ولی مشکل اینجاست یکم مغروره دوسم داره ولی جلو جمع تیکه میندازه و اذیتم میکنه ولی وقتی تنهاییم اینطوری نیست واقعا خیلی غرور داره واسه همین به مشکل برمیخوریم و همش باهم لج میکنیم,دارم واسه پزشکی میخونم همه جوره هم بابام ساپورتم میکنه خودمم میخوام ک پزشک شم و برم بگیرمش ولی مشکل اینجاست که من الان دیدم که شما گفتین میتونه عشق بچگی باشه ولی من اینطور فکر نمیکنم و واقعا بی نهایت دوسش دارم ,نمیتونم حد و مرزی براش تعیین کنم حسم واقعا زیاده و همش تو فکرمه نمیذاره درس بخونم

 • میتونه عشق بچگی باشه? اخه هنوز نمیتونم درک کنم سنم کمه ولی واقعا بی اندازه دوسش دارم و واسم مهمه

  • بله احتمالش زیاده . اکثر پسرها چنین عشقی را اوایل سن بلوغ تجربه می کنند . عشق واقعی بعد از سن نوجوانی و شکل گرفتن شخصیت مشخص میشه …

 • سلام … من چند وقته به دختر یکی از فامیلامون علاقمند شدم 6 سال هم از خودم کوچیکتره راستش هنوز از علاقه او به خودم تردید دارم چون رفتار های متفاوتی نسب به خودم ازش دیدم مثلا گاهی وقت ها به چهرش خیره میشم تا روشو سمتم میاره سریع روشو بر میگردونه ولی گاهی وقتا هاهم به برعکس اونم به چشام خیره میشه و مثلا من با پدر یا برادرش حرف میزنم سریع اونم میپره وسط حرفامو و هروقت هم با خودش حرف میزنم با لبخند جوابو میده حتی موقع سلام و خدافظی .. رفتارش کلا متفاوته … خلاصه خیلی درگیرش شدم خیلیم از علاقش به خودم تردید بخاطره همین هرکاری میکنم روم نمیشه مستقیم علاقمو بهش ابراز کنم میترسم جوابش منفی باشه و ضد حال بدی بخورم لطفا اگه میشه در این مورد راهنماییم کنید ممنون میشم

 • سلام.من عاشق دختر عموم شدم.از بچگی عاشقشم.سه سال ازم کوچیک تره.من الان ترم2پزشکی میخونم،درسم طولانیه،میترسم تا وقتی درسم تموم شه خواستگار براش بیاد از دستش بدم.شب و روز تو فکرشم.تقریبا سالی یه بار همدیگه رو میبینیم.دلم براش تنگ شده.بیشتر پروفایلاش درباره دلتنگین.نمیدونم چه احساسی نسبت به من داره.منم میترسم مستقیم بهش بگم به خانوادش بگه.اگه بهش نگم ممکنه از دستش بدم.به نظر شما من باید چکار کنم؟

  • سلام . اگر آمادگی ازدواج را در شرایط فعلی دارید می توانید با خانواده خودتان در میان بگذارید .

 • مطمئن نیستم میخوامش مطمئن نیستم میخوادم اما شب وروزفکرش با منه …اصلا به دلم اجازه خواستنش رو نمیدم چون میدونم نمیشه اخه بحث خانواده مرفه و متوسطه …پسر داییمه و مشاور تحصیلیم مهندسی عمرا ن خونده قرار بود باهم واسه پزشکی بخونیم اما سربازیش مهلت نداد دیگه مشاورم نیست دیگه کم میبینمش راستش هردو مغروریم …کارای اون منو جذب خودش کرد خوانوادش دختر خاله اش رو براش پیشنهاد دادن اما اون نخواست و دختر خاله اش با یکی دیگه ازدواج کرد دقیقا شب بعد عقد دختر خاله اش اومد سراغ من با موضوع کنکور والا قبلش اصلا همو نمیدیدم راهنماییم کنید سهم من میشه یا نه

  • با توجه به اینکه خودتون هم مطمئن نیستید بهتره اقدامی نکنید ، ببینید اون چه قدمی بر می داره .

 • هوی اقایون داداشا من ۱۳ سالمه وازدواج کردم و اصلا همچین اتفاقاتی برام نیا فتاده
  درباره ی شما هم اقا مهرداد حتما کیس مودر نظرتون دوستون داره بهش بگو

 • همه ی
  پسر ها تو فامیلیشون دختر پیدا میشه ولی فامیل های من …. یا ابلفضل

 • سلام من تو هر سایتی رفتم مشکلم حل نشد ، من چند روز یه با ی دختر آشنا شدم بعد ی روز رفتم باهاش صحبت کردم سعی کردم از خودم دورش کنم ولی متاسفانه هیچکدوم از راها جواب نداد حتی الکی بهش گفتم با یکی دیگه رفیقم ، ولی بازم ولکن نیس ، لطفا کمک کنید

 • اگه عشق بچگی دروغه پس چرا من بیشتر از5 ساله عاشقشم و نتونستم فراموش کنم عشق حد و مرزی نداره و سن واینام نیس تنها مشکل مادیاته که این عشقو از بین میبره نمیدونم واقعا چیکار کنم بیشتر این ویژگی هارو دارم از وقتی که بچه بودیم تا به الان که میره دانشگاه دوسش دارم میدونم میگین تحصیلا و فرهنگ و ادب و احترام خانواده ولی…

  • در زمان بچگی بعضا عاشق کسی می شیم که در زمان بزرگسالی نمی تونیم اون فرد را دوست داشته باشیم ولی خب استثنا هم وجود داره !

 • سلام . من۱۳ سالمه و از ۱۰ سالگی عاشق پسر پسر دایی پدرم شدم . ما با عموی اون شخص خیلی رابطه داریم ولی با خانواده اون نه زیاد ( آخه اونا اهوازن و من یه شهر تو لرستان ) و اینکه اونا زیاد اهل رفت و آمد هم نیستند . مادرم معلمه و پدرم فروشگاه لوازم خانگی داره و اوضاع مالی مون خوبه ولی پدر اون شرکت داره و تلویزیون فروشی …… اونا خیلی پول دارن و ماشینشون اسپورتجه ولی ما ایکس ۶۰ . من اصلا چشمم دنبال مال و ثروتش نیست ولی نمی‌دونم چرا اینقدر زیاد دوستش دارم 😥😥😥 اون ۱۷ سالشه . الان دوساله ندیدمش ولی هنوز دوستش دارم . آخرین بار که دیدمش ، خونه پسر خاله پدرم بودیم . اونا تازه از راه رسیده بودند زن ها داخل خونه بودیم و مردها داخل حیاط. عشقم بند کفشش رو باز کرد و خاست بیاد داخل ( من کنار خواهرش نشسته بودم ) تا من رو دید لبخندی زد و رفت تو حیاط و دیگه نیامد خونه که سلام هم کنه 🤨🤨🤨🤨 امیدوارم اگه یه وقت اومد اینجا پیام من رو بخونه و متوجه بشه که من حتی شب ها با یاد اون می خوابم😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍نرگس . ص .

 • سلام واقعا من بعید میدونم دختری به پسری علاقه داشته باشد البته من مادرم خودمم در نظر دارم کسی که تو این ۷۰ سال زندگیش بیشتر از بابام زحمت نکشیده باشد کمترم نکشید بنابراین ۱۰۰% نیست ولی من خودم تو دوران دانشجوییم تجربه کردم به یه دخترخانومی علاقه داشتم وخدا شاهده همه جوره بهش کمک کردم و هیچ وقت هم چارجوب ها را نشکستم از پروژه تا پایان نامه تا جواب دادن به سوالات وقت وبی وقتش ( خداشاهده ساعت ۲ نصف شب) خلاصه هیچ جوری براش کم نزاشتم وقتی که تحصیلش تموم شد نه تنها دیگه جوابما نداد بلکه یه تشکر خشک وخالیم نکرد اون موقع برام ثابت شد که فقط دخترا به دنبال داشته های شما هستن ( پول , مهارت , استعداد و….) و هیچ علاقه ای به خود شما ندارند درست عکس پسرا من اگه برا هرکس دیگه ای اینقدر وقت گزاشته بودم دست کم پول کتابام را در میاوردم البته که همه ی انسان ها قابل احترامن هم زن وهم مرد و قصد من توهین به خانوم ها نیست بلا خره ما زنان بزرگی مٍثل بی بی مریم , مریم میرزاخانی و…. داریم ولی در اکثر اوقات دخترا ارزش صرف کردن یک دقیقه وقت هم براشون را ندارند خود دانید خدانگهدار

 • ۱۸ سالمه
  دوسش دارم…نمیهفمه دوسش دارم یا نمیخاد بفهمه…حس‌دیوونه کننده ای…برم‌بهش بگم دوسش دارم‌یا ن؟

  • بهتره از یه واسطه استفاده کنید تا نظر اون را نسبت به خودتون بفهمید . بالاخره هر چی باشه احساسات باید دو طرف باشه و گرنه راه به جایی نخواهد داشت !

 • من از یکی از دخترای فامیلون خوشم اومده و باهم در ارتباط ایم هم تو فضای مجازی و هم گاهی اوقات کتابی میخواد بهش تو دانشگاه میدم و برعکس من هم از اون میگیرم مشکل اینجاست که اون از من یکسال بزرگتره و نمیدونم چ حس و علاقه ای داره لطفا راهنماییم کنید ممنونم

  • معمولا در اکثر موارد دخترها به پسرهای کوچکتر از خودشان علاقه مند نمی شوند . البته استثنا هم هست . برای اینکه از احساس او مطلع شوید می توانید مستقیم یا غیر مستقیم (از طریق واسطه خانم ) سوال کنید .

 • درود، وقتتون بخیر من از 14 سالگی تا الان که 16 سالمه از دختر خالم خوشم میاد و بهش علاقه مندم اون 2 سال از من کوچیکتره، ولی قبل از این مدت ازش متنفرم بودم ولی کم کم بهش علاقمند شدم، با این توضیحاتی که میخونم فک کنم اونم از مت خوشش میاد و وقتی منو میبینه همیشه لبخند میزنه و وقتی باهام حرف میزنه ارتباط چشمی بر قرار میکنه و حتی به حرف های بی معنیمم میخنده ،و البته مغروره و همش بهم طعنه میزنه ما حداقل یک بار در ماه به خونشون میریم اما وقتی به خونشون میرم سریع میره توی اتاقش و بعضی وقتا تا زمانی که ما بریم تو اتاقش میمونه و وقتی از اتاقش میاد بیرون حجابشو رعایت میکنه. البته مادرش هم نمیزاره کلا با پسرا بچرخه. از کجا بدونم اون دوسم داره یا نه؟ و آیا دوسم داره؟ ممنون میشم کمک کنید. با تشکر

  • این ها نشانه های عادی است که هر فرد در زندگی اجتماعی و برقراری روابط اجتماعی اش از خود یا اطرافیان نشان می دهد و اینکه لبخند به شما می زند یا به چشمان شما نگاه می کند می تواند به این خاطر باشد که با شما نسبت فامیلی دارد و یا از شوخ طبعی شما خوشش آمده باشد . با توجه به اینکه ایشان 14 سالشان است ممکن است به فکر های عمیق تری درباره عاشقی نرسیده باشد و شما عاشق او شده باشید که شاید در آینده بتوانید این موضوع را با او در میان بگذارید و بدانید که او هم از لحاظ فکری و از همه ی جنبه ها به نتیجه گیری کلی و دقیق رسیده باشد .

 • زهرا به خدا دوست دارم عزیزم چرا باورت نمیشه دختر خاله نمیدونم چرا اینقدر واسم مهم شدی که دوست دارم فقط ببینمت،

 • سلام، من جوانی ۲۱ ساله در شرف ۲۲ سالگی که به تازگی یه شکست عشقی به دلیل نداشتن اشتراکات دینی- اعتقادی داشتم، تو فامیل دور ما یه دختری هست، ۲۲ ساله که دختر پسر عمه ی پدرم میشه، ایشون چند سالیِ ازدواج کرده و بچه داره، حالا هم به دلایلی طلاق گرفته، من از قبل ازدواجش بهش علاقه داشتم ولی به دلیل سن کم پاپیش نذاشتم که تا بالاخره ازدواج کرد و آروم آروم فراموشش کردم ولی حالا بعد از دیدنش پس از چند سال عشق اون زمانم حتی خیلی بیشتر از اون زمان دوباره برگشته، ناگفته نماند شرایط روحیش خوب نیست و..، نمیدونم چی کار کنم؟ نمی دونم ازدواج با زن مطلقه با این شرایط خوبه؟ نمی دونم منُ دوست داره؟ و با این شرایط فعلیم ‘ در حال تحصیل، بی شغل’ به پای من میشینه؟ و.. راهنماییم کنید، ممنون

 • زهرا جان دوستت دارم دخترخاله یه عزیزم،همیشه تو رو دوستت دارم عشقم،خیلی وقته دارم تو اینجا واست پست میزارم، و واست پیام میدم عزیزم نمیدونم چرا نسبت بهم سردی

 • لطفاً جواب بدید و برام دعا کنید

 • سلام می‌خوام بزرگ که شدیم بهش بگم اگه میترسم اقدامی نکنه منم فکر کنم دوستم نداره از دستش بدم لطفاً جواب بدید التماس میکنم خواهش میکنم جواب بدید

 • سلام و عرض ادب
  من عاشقم ولی از عشق اون نسبت به خودم مطئن نیستم از خودم هم مطمئن نیستم ولی یه حس قوی بهم میگه عاشقم
  یه بار پسر همسایمون از من کوچکتره اذیتم کرد عشقم گفت(نمیخواهم اسمشو بگم) اگر دوباره اذیتت کرد بگو خودم حسابشو میرسم من گفتم حتماً عاشقمه ولی نمی‌دونم یه بارم پرسیدم از بین این چند دختر کداممون رو بیشتر دوست. داری گفت تورو اما خواهری 😥😥
  ما راز هامون رو به هم میگیم یه بار گفت شماره تلفن دختر همسایه رو گرفتم من خیلی ناراحت شدم من الان 13 سالمه و اون یکسال بزرگتره میگم ممکنه عشق و وابستگی بچگی باشه ولی نمی‌دونم میترسم خیلی من تصمیم گرفتم بزرگتر که شدم بهش بگم که من دوست دارم حتی به قیمت اینکه مسخره و تحقیرم کنه میگم ما از بچگی با هم بزرگ شدیم
  برام دعا کنید التماس میکنم خواهش میکنم دعا کنید بهم برسیم و یه عشق واقعی رو تجربه کنم
  لطفاً مشکلم را حل کنید و جواب بدید

  • سلام . بهتره صبر کنید بزرگتر بشید بهتر می تونید تصمیم بگیرید الان برای هر دوی شما خیلی زود هست …

 • راستی نام عاشقم باش هم خودم هستم

 • چرا جواب نمی‌دید من حالم بده چرا اخه چرا به پیام های ارسالی همه جواب میدید به مال من نه جواب بدید توروووووو خدا 😭😭😭😢😢😢😩😩😩😥😥😥
  التماس میکنم خواهش میکنم

Leave a reply:

Your email address will not be published.


CAPTCHA Image
Reload Image

Site Footer