نشانه های زن وفادار چیست ؟ 11 نشانه وابستگی زن به مرد

نشانه های زن وفادار چیست ؟

نشانه های زن وفادار

اکثر رابطه های امروزی مدت زیادی طول نمی کشد . این مساله به دلیل عدم وجود عشق نیست بلکه به دلیل عدم توانایی فرد در وفادار ماندن نسبت به تعهدات زندگی مشترک است . فریبکاری یکی از دلایل اصلی جدا شدن زوج ها است . اکثر افرادی که قربانی این سرنوشت غم انگیز شده اند ، قسم خورده اند هرگز دوباره عاشق نشوند .اکثر افراد تایید می کنند ، فریب خوردن از طرف کسی که عمیقا دوستش داشته اند ، غم انگیزترین چیزی است که کسی می تواند تجربه کند .

 

در حالی که افراد از راه سخت ، درس عبرت می گیرند ، به این معنی نیست که شما باید معتقد باشید کسی نمی تواند شما را عمیقا و صادقانه دوست داشته باشد (به خصوص اگر در حال حاضر در رابطه هستید ) . به جای ترسیدن از اعتماد به شریک زندگیتان ، بهتر است وفاداری او را بررسی کنید . در این مقاله از وبسایت یک زوج  ،  نشانه های زن وفادار را بررسی خواهیم کرد . بنابراین شما می توانید بفهمید زن مقابلتان ، شما را فریب می دهد یا خیر ؟

وفاداری زن
نشانه های زن وفادار چیست ؟ 11 نشانه وابستگی زن به مرد

1. از بودن با شما خسته نمی شود
مهم نیست چقدر در مورد یک موضوع تکراری صحبت کرده اید ، او یک اشتیاق بی پایان نسبت به صحبت های شما نشان می دهد و به تمام چیزهای عرفانی و دنیوی که شما فکر می کنید ، علاقه دارد . او هرگز از بودن و گردش کردن با شما خسته نمی شود .

 

2. شما را به دیگران معرفی می کند
او شما را به دوستان و خانواده اش معرفی می کند . شما بخشی از خانواده او هستید و چیزهای زیادی درباره روابط اجتماعی او می دانید . او همیشه از معرفی کردن شما به هر کسی که می شناسد هیجان زده و خوشحال می شود . او هرگز شما و رابطه اش با شما را مخفی نمی کند زیرا او فکر می کند داشتن مردی مثل شما در زندگی باعث افتخار است .

 

3. وجود شما را در رسانه های اجتماعی اعلام می کند
بعضی از دختران زندگی عاشقانه خود را به صورت آنلاین مطرح نمی کنند ، بنابراین مردها ابراز علاقه به آن ها از طریق اینترنت را رمانتیک می دانند . اگر او حضور شما در زندگی اش را در تمام رسانه های اجتماعی اش به صورت همیشگی اعلام کند ، بنابراین مطمئن باشید او نسبت به شما وفادار است و از اینکه حضور شما در زندگی اش را به جهان اعلام کند ، ترسی ندارد .

نشانه وفاداری زن
نشانه های زن وفادار چیست ؟ 11 نشانه وابستگی زن به مرد

4. همیشه تلاش می کند شما را تحت تاثیر قرار بدهد
او همیشه تلاش می کند بهترین و خاص ترین بخش خود را به شما نشان بدهد ، نه به خاطر اینکه نیازی دارد ، شما از قبل می دانید او چه زن شگفت انگیز و خارق العاده ای است . با این وجود همیشه می خواهد کاری انجام بدهد یا چیزی را نشان بدهد که شما را تحت تاثیر قرار بدهد . مطمئن شوید شما از این تلاش ها قدردانی می کنید و کارهای او را تشخیص می دهید .

 

5. اسرار مهم زندگی خود را با شما در میان می گذارد
شما فقط معشوق او نیستید ، بهترین دوست او هم هستید . اگر به شما اطمینان دارد و در مورد عمیق ترین افکارش با شما صحبت می کند ، به این معنی است که شما شخص مهمی هستید و ارزش اعتماد را دارید. به عبارت دیگر او با این کار خودش را برای شما مانند یک کتاب باز نشان می دهد . او نشان می دهد که چگونه آسیب پذیر است زیرا درست مانند اینکه شما به او اعتماد کرده اید او هم می تواند به شما اعتماد کند .

 

6. او همیشه صادق است
او هرگز در مورد مسائل مهم ، مخصوصا مسائلی که به رابطه شما مربوط است ، دروغ نمی گوید ، حتی اگر مساله ای باشد که به هر دوی شما آسیب بزند . او می داند ، رابطه ای که بر پایه دروغ ساخته شده باشد ، هرگز دوام نمی آورد .

نشانه های زن وفادار
نشانه های زن وفادار چیست ؟ 11 نشانه وابستگی زن به مرد

7. نگاهش به شما فرق می کند
لازم نیست حرفی بزنید ، و حتی لازم نیست او کاری انجام دهد ، او با نگاهش می گوید که شما عشق زندگی اش هستید و نه هیچ شخص دیگری . چشم ها ، پنجره ای به روح هستند . چشم ها نمی توانند دروغ بگویند . اگر شما به او مشکوک هستید ، فقط به چشم هایش نگاه کنید و جوابتان را پیدا کنید .

نشانه های زن وفادار
نشانه های زن وفادار چیست ؟ 11 نشانه وابستگی زن به مرد

8. رابطه اش با شما در اولویت است
او اولویت هایش را می داند و همیشه شما را در اولویت قرار خواهد داد . به عبارت دیگر او هرگز کاری نمی کند یا تصمیمی نمی گیرد که رابطه اش با شما خراب شود . خانواده و شغل برای او اهمیت دارند ، ولی هم چنین معتقد است رابطه اش با شما هم اهمیتی مشابه دارد . شما تنها قسمتی از زندگی عاشقانه اش نیستید بلکه بخش همیشگی و ضروری زندگی اش هستید . مهم نیست او چقدر مشغله داشته باشد ، همیشه برای شما وقت دارد .

 

9. در بدترین حالت شما در کنار شماست
یکی از آزمایش های عشق حقیقی این است که اگر شخصی در بدترین وضعیت در کنار شما باقی بماند ، عاشق واقعی است . اگر دختر مقابل شما در بدترین وضعیت در کنار شماست و شما را حمایت کند و دوست داشته باشد ، حتی اگر باعث آسیب زدن به خودش باشد ، بنابراین شما خوشبخت ترین مرد جهان هستید .

 

او ترجیح می دهد در بدترین وضعیت در کنار شما باشد تا اینکه در جای دیگر در رفاه و خوشی باشد . حتی اگر بتواند با شخص دیگر شاد باشد و آینده بهتری داشته باشد ، او هرگز شما را ترک نخواهد کرد. او همیشه شما را در بدترین وضعیت قبول می کند و به جای پیدا کردن مرد دیگر ، به بهبود شما کمک می کند .

 

10. او نقش همسری را به خوبی بازی می کند
زن وفادار ، نقش زن در رابطه را می داند و همه نقش ها را به خوبی اجرا می کند . او این کارها را به عنوان وظیفه انجام نمی دهد ، بلکه او صادقانه و خالصانه دوست دارد ، آن ها را انجام بدهد . داشتن رابطه برای او معنای زیادی دارد و او برای شما فقط یک دوست یا یک عاشق نیست ، بلکه یک زن وفادار و صادق برای زندگی است .

 

11. جمله من دوستت دارم را همیشه می گوید
او همیشه به شما ابراز علاقه می کند و در بعضی مواقع او با کارهایش به شما این جمله را می گوید . در زمان و مکانی که شما اصلا انتظارش را ندارید شما جمله “دوستت دارم” را می شنوید یا احساس می کنید . از همه مهم تر شما عشق او را زمانی احساس می کنید که بیشتر از همه به آن نیاز دارید .

 

ترس از صدمه دیدن و شکستن قلبتان به خاطر خیانت و بی وفایی می تواند فلج کننده باشد و شما را متقاعد کند هرگز دوباره به کسی اعتماد نکنید . با این حال شما باید به خودتان شانس دوباره ای بدهید و کمی به عشق واقعی ، اعتقاد داشته باشید . شما باید اعتقاد داشته باشید که با شخصی متفاوت روبرو هستید ، شخصی که فقط برای اینکه عاشق شماست هر کاری برای شما انجام می دهد .

 

مطالب مرتبط :
نشانه های مرد وفادار چیست ؟ 22 نشانه مرد وفادار

 

 

مطالب مرتبط :

دلایل ترس از ازدواج در دختران چیست ؟... دختران به علت ترس هایی که در وجودشان دارند ، ممکن است به بسیاری از فرصت هایشان برای ازدواج "نه" بگویند و فرصت ازدواج بهتر و زودتر را به خاطر یک سری ...
مهمترین معیار در ازدواج چیست ؟... در بحث ازدواج افراد معیارهای متفاوتی را در نظر می گیرند معیارهایی مانند : زیبایی ، توان مالی ، اخلاق و ... اما باید توجه کرد در بین این معیارها بعضی ...
چگونه یک مشاور ازدواج خوب پیدا کنیم ؟...   بسیاری از زوجین برای حل و فصل مشکلات زندگی زناشویی خود به مشاور ازدواج مراجعه می کنند اما باید توجه داشت که همه ی مشاورین ازدواج لزوما خوب ن...
آیا برقراری رابطه جنسی قبل از ازدواج درست است ؟... رابطه جنسی قبل از ازدواج اگر شما با شخصی وارد رابطه ای هر چند به قصد ازدواج شده اید بهتر است تا قبل از ازدواج رابطه جنسی نداشته باشید . این امر دلا...
زن ها چه حرف هایی را نباید به شوهرشان بزنند ؟... اگر تا به حال فکر می کردید که زن و شوهرها نباید هیچ رازی داشته باشند و باید همه چیز را به یکدیگر بگویند ، باید بگویم که کاملا در اشتباه بوده اید . گ...

4 comments On نشانه های زن وفادار چیست ؟ 11 نشانه وابستگی زن به مرد

  • من براش همه کار کردم ، اما اون هیچ عکس العملی نشون نمیده . نمی دونم منو دوست داره یا نه .نمی تونم بدون اون زنده بمونم ، سعی کردم بهش بفهمونم که چقدر دوستش دارم ، اما او ازم می خواد صبر کنم . چکار کنم ؟

    • عشق در بعضی مواقع می تواند گیج کننده باشد . ممکن است چیزی که دوست دارید را به دست نیاورید . اگر شما به کسی ابراز علاقه کردید و او واکنشی نشان نداد ، باید این واقعیت را قبول کنید که عشق او به شما قابل تردید است ، نه اینکه اصلا وجود ندارد . ممکن است شما کاری را به درستی انجام نداده اید یا اینکه کلا کاری را انجام نداده اید ، اما نحوه برخورد با چنین احساسات نامطمئنی این است که به خودتان یادآوری کنید که شما مردی نیستید که شکست بخورید و می توانید دختر بهتری برای خودتان پیدا کنید (بدون توجه به اینکه این حرف شما در آن لحظه درست باشد یا نه ) گفتن این حرف باعث می شود از فریب شما جلوگیری شود ، زیرا به هر حال دختران صرف نظر از آمادگی یا عدم آمادگی شما ، همیشه وجود دارند . بنابراین خودتان را برای کسی که ممکن است قدردان شما نباشد کوچک نکنید . چیزی که شما نیاز دارید این است که بر کارتان و کسب درآمد بیشتر بدون توجه به داشتن یا نداشتن به پول ، تمرکز کنید . شما بیش از حد بر عشق تمرکز کرده اید . این کار را متوقف کنید تا چشم و گوش شما باز شود .

    • شما کار خودتون را انجام دادین برگردید و به اون اجازه بدید دلش برای شما تنگ بشه ، اجازه بدید احساساتش نسبت به شما معلوم بشه . ازش فاصله بگیرید و بهش فضا بدید تا به شما فکر کنه .

  • امیدوارم بتونم بزودی عشق واقعی خودم را پیدا کنم . وقتی من دختری را دوست داشته باشم علاقه ی شدیدی به اون پیدا می کنم ولی نتونستم دختری را پیدا کنم که اون هم منو دوست داشته باشه …

Leave a reply:

Your email address will not be published.


CAPTCHA Image
Reload Image

Site Footer