نشانه های مرد وفادار چیست ؟ 22 نشانه مرد وفادار در عشق

نشانه های مرد وفادار چیست ؟

مرد وفادار

نشانه های مرد وفادار

تمام دختران در مورد مرد کامل (مردی که امیدوارند روزی پیدا کنند و تمام عمرشان را با او بگذرانند ) ، نظر خودشان را دارند . بعضی دخترها مردهای بلند و بعضی دیگر مردهای کوتاه را ترجیح می دهند . بعضی دخترها ، مردی را می خواهند که با او خوش بگذرانند ، در حالی که بقیه مردی را می خواهند که با او همدردی کند . اما مهم نیست شما چه نوع ویژگی فیزیکی یا شخصیتی را دوست دارید ، چیزی که بیشتر از همه مهم است وفاداری است نه چیزهای دیگر . بنابراین اگر شما می خواهید مطمئن شوید که طرف مقابل شما یک مرد وفادار است نشانه های زیر را در او پیدا کنید .

مرد وفادار

1. خودخواه نیست
فریبکاری بدترین نوع خودخواهی است ، بنابراین اگر مرد شما در لحظه آخر شما را ترک می کند یا وقتی که شما بیشتر از همیشه به او نیاز دارید ، پشتتان را خالی می کند ، احتمالا او ارزشش را ندارد .اگر او به نیازهای شما احترام می گذارد و خودش را کاملا صرف رابطه با شما می کند او یک مرد وفادار است .

 

2. او هرگز با زنان دیگر ارتباط برقرار نمی کند
او به شما احترام می گذارد و فقط به شما نگاه می کند . چیزی بدتر از این نیست که مرد شما به صورت اتفاقی با دختران دیگر رابطه برقرار کند . یک مرد واقعی این را می داند و به شما اطمینان می دهد که شما تنها یک گزینه نیستید و انتخاب نهایی او هستید . ممکن است او به زنان دیگر نگاه اجمالی داشته باشد ، اما هرگز در زنان دیگر غرق نمی شود و با آن ها لاس نمی زند ، زیرا شما برای او بسیار زیباتر هستید .

 

– او با زنان دیگر رابطه اجمالی دارد ، ولی خط قرمزهای مشخصی در ارتباط دارد . هرگز دست دادن یا بغل کردن یا هر کار دیگری که شما به عنوان خط قرمز مشخص کرده اید ، در کار نخواهد بود .

 

– هر زمان دختری با او شروع به لاس زدن کند ، او اسم شما را می برد و به طرف مقابل می فهماند که علاقه ای به رابطه با او ندارد .

 

– او اپلیکیشن هایی که برای یافتن معشوقه استفاده می کرده را کاملا حذف می کند .

 

– او ارتباطش را با دخترانی که پیش از شما در زندگیش بوده اند ، کاملا قطع می کند . این شامل اینستاگرام ، فیسبوک ، تلگرام و … می شود .

 

– اگر دختر دیگری بیش از حد به او نزدیکی کند ، او خودش را جا به جا می کند یا از او درخواست می کند تا متوقف شود زیرا احساس ناراحتی می کند .

 

نشانه های مرد وفادار

3. هرگز با افرادی که دوست دارد رقابت نمی کند
اگر او با شما رقابت می کند و تلاش می کند تا بهتر از شما باشد ، مهم نیست شما چگونه باشید ، او فقط به خودش اهمیت می دهد . او نیاز دارد تا اعتماد به نفس خود را افزایش دهد و مشخص نیست چقدر طول می کشد تا این کار را با زنان دیگر انجام بدهد .

نشانه های مرد وفادار

4. همراه همیشگی شما خواهد بود
او مطمئن می شود که حال شما خوب است و احساس امنیت و آرامش می کنید . اگر مریض شوید ، او با یک کاسه سوپ در کنار شماست ، اگر ناراحت باشید ، شانه هایش را برای گریه کردن ، در اختیارتان می گذارد . او به شما اطمینان می دهد که تنها شخصی است که در روزهای سخت در کنار شما می ماند .

مرد وفادار در عشق

5. نسبت به رابطه وفادار است
یک مرد وفادار هرگز در مورد زنی که دوست دارد صحبت منفی نمی کند . حتی اگر مشاجره شود ، او تفاوت صحبت های منفی و مشاوره را می داند و حتی اگر شوخی باشد او صحبت های منفی در مورد شما یا رابطه با شما را قطع می کند ، زیرا برای آن ارزش زیادی قائل می شود .

 

6. دائما تلاش می کند اعتماد شما را جلب کند
او شما را بدون اطلاع ترک نمی کند . هرگز فراموش نمی کند که یادداشتی برای شما بگذارد تا بدانید او کجاست . می داند اعتماد بخش مهمی در رابطه است و به شما اطمینان می دهد که در کنار او تکامل یافته و رشد خواهید کرد .

 

7. وفاداری اش را ابراز می کند
او حتی با کوچکترین چیزها وفاداری خودش را نشان می دهد . قهوه صبحانه را آماده می کند ، بنابراین شما می توانید 5 دقیقه بیشتر بخوابید . بعد از یک روز سخت برای شما خوراکی های مورد علاقه تان را می خرد و شام را آماده می کند تا شما مجبور نباشید آشپزی کنید . به حرف های شما گوش می دهد ، نه به خاطر اینکه شما درخواست می کنید بلکه به خاطر اینکه به شما علاقه مند است .

مرد وفادار

8. کاملا مراقب شماست
او مراقب شماست نه برای اینکه می تواند از شما چیزی دریافت کند ، زیرا لبخند شما برای او باعث خوشحالی است . اینکه او بزرگترین حامی و عشق شما و در کنار شما باشد برای او بسیار لذت بخش است . تا زمانی که شما هستید او شما را دوست دارد زیرا برای او عالی هستید . او زیر نظر گرفتن زنان دیگر را ترک می کند زیرا بهترینشان را پیدا کرده است .

مرد وفادار

9. حلقه شما را همیشه دارد
او هرگز حلقه نامزدی شما را از دستش خارج نمی کند ، زیرا می خواهد همه متوجه شوند که او قصد دارد برای همیشه با شما بماند .

 

10. از شما نمی ترسد
او هرگز از استفاده کردن از تلفن همراهش در مقابل شما نمی ترسد ، زیرا او به کسی که برای شما ناخوشایند است پیامکی ارسال نمی کند یا جواب او را نمی دهد و یا اینکه شخصی را با نام جعلی در تلفن همراهش پنهان نکرده است .

مرد وفادار

11. چیزی برای مخفی کردن ندارد
او به شما پسورد ایمیل و کلید آپارتمانش را می دهد . هیچ کس دوست ندارد به کسانی که ملاقات می کند اجازه بدون محدویت برای ورود به منزلش را بدهد ، بنابراین اگر مرد شما به اندازه ای به شما اطمینان داشت که قبل از درخواست شما ، یک کلید زاپاس آپارتمانش را به شما بدهد ، این یک نشانه خوب از وفاداری او به شماست . او بر روی تلفن همراهش کلمه عبور قرار نمی دهد و اگر شما نیاز داشته باشید عکس های فیسبوکش را ببینید او بدون تردید کلمه عبور فیسبوکش را به شما خواهد داد . او برای شما مانند یک کتاب باز است و چیزی برای پنهان کردن ندارد .

نشانه های یک مرد وفادار
12. با پیامک لاس نمی زند
او تنها از شکلک های قلب و چشمک استفاده می کند . به بیان بهتر هیچکدام از پیامک های او نمی تواند لاس زدن او با شما را ثابت کند .

 

13. رابطه جنسی با شما را ترجیح می دهد
وقتی او از نظر جنسی تحریک می شود به جای متوسل شدن به فیلم های مستهجن ، مایل است با شما رابطه جنسی داشته باشد ، زیرا او بدن شما را به بدن هر دختر دیگری ترجیح می دهد .

 

14. رازش را از شما مخفی نمی کند
مهم نیست راز او چقدر کوچک باشد ، او هرگز رازی را از شما پنهان نمی کند . همین باعث می شود مطمئن شوید که او قصد فریب شما را ندارد . 

نشانه مرد وفادار

15. احساس قلبی شما نسبت به او فرق می کند
اگر شما قبلا با مردان بی وفا برخورد کرده باشید ، می دانید آن ها چگونه هستند . شما احساسی قلبی دارید که این شخص شما را ترک نمی کند . غریزه شما می گوید ، به او اعتماد کنید .

 

16. شما را تحسین می کند
او روزانه شما را تحسین می کند . هرگز به صورتی که شما را تحسین می کند زنان دیگر را تحسین نخواهد کرد . تحسین های ویژه برای شما در نظر گرفته شده است .

 

17. هرگز خیانت نمی کند
او هرگز کاری نمی کند که مجبور باشد آن را از شما پنهان کند ، زیرا شما برای او کاملا کافی هستید و او هرگز نمی خواهد رابطه اش با شما خراب شود .

 

18. اخلاق خوب دارد
او اخلاق خوبی دارد و به صداقتش افتخار می کند . دوستان وفاداری دارد و هر چیز در مورد او نشانه وفاداری است .

نشانه های مرد وفادار

19. با شما تماس می گیرد
او ممکن است تمام روز سخت مشغول کار باشد . شما انتظار ندارید که فقط برای صحبت با شما ، مرخصی بگیرد . اما او دقیقا همین کار را می کند ! در وسط کار ، زمانی که فشار کاری بسیار بالاست ، او به یاد می آورد که با شما تماس بگیرد . این می تواند شامل یک پیام ساده یا یک مکالمه 2 دقیقه ای باشد ، در هر صورت او روزش را بدون حداقل یک تماس با شما تمام نمی کند .

 

20. شما را پنهان نمی کند
هنگامی که مرد شما با دوستانش ملاقات می کند ، رابطه اش با شما را از آن ها مخفی نمی کند . او شما را به آشنایان خود به عنوان یک دوست معمولی معرفی نمی کند . او برای اینکه رابطه عاشقانه اش با شما مخفی بماند از گذاشتن استوری در اینستاگرامش خودداری نمی کند و از رابطه عاشقانه اش با شما خجالت نمی کشد . دوستانش همه چیز را در مورد شما می دانند . آنها می دانند شما چگونه با هم آشنا و به همدیگر علاقه مند شدید .

 

21. او به همه مسائل مربوط به شما علاقه مند است
او فقط در مورد یک موضوع مشترک که بین شما هست ، صحبت نمی کند . او علاقه ویژه به تمام نظرات شما دارد و می خواهد از تاریک ترین و عمیق ترین افکار شما مطلع شود .

 

22. برای شما ارزش قائل است
تا زمانی که در کنار همدیگر هستید ، شما احساس خواهید کرد برای او در اولویت هستید . اگر او بخواهد تصمیم مهمی در زندگی بگیرد ، نظر شما یک فاکتور مهم در تصمیم گیری خواهد بود . اگر شما در زندگی دچار مشکل یا ناراحتی شوید ، او می داند چگونه حال شما را بهتر کرده و به زندگی عادی برگرداند ، زیرا این مرد دوست شما در زمان های خوشی و ناخوشی است .

 

مطالب مرتبط :

نشانه های زن وفادار چیست ؟ 11 نشانه وابستگی زن به مرد

مطالب مرتبط :

نشانه های زوج های موفق چیست ؟... موفقیت در زندگی مشترک نشانه هایی دارد . در این مقاله قصد داریم موفقیت در زندگی مشترک را مورد بررسی قرار بدهیم و ببینیم زوج های موفق چه نشانه هایی دا...
چرا خانم ها در ازدواج پیشقدم نمی شوند ؟... با توجه به اینکه در دوران کنونی خانم ها مقامات شغلی بالایی را کسب کرده اند و پیشرفت های چشمگیری داشته اند ممکن است عده ای فکر کنند که آن ها در دنیای...
با بوی بد دهان همسر چطور برخورد کنیم ؟... با توجه به اینکه بوی بد دهان همسر می تواند تاثیر منفی در رابطه زناشویی داشته باشد می بایست برای این مشکل چاره اندیشی کرد . اگر شما نیز با این مساله د...
چطور بفهمیم پسری قصد ازدواج دارد ؟... وقتی دختر ور پسری به تازگی با یکدیگر آشنا شده باشند ممکن است دختر به پسر علاقه مند شود . اما چون حجب و حیای دخترانه به وی اجازه نمی دهد به پسر پیشنه...
ازدواج با کدام دخترها اشتباه است ؟... ازدواج با کدام دخترها اشتباه است ؟   دختران وابسته : دختران وابسته دخترانی هستند که به هر مشکل جزئی و پیش پا افتاده که برخورد کنند آن را با دیگ...

Leave a reply:

Your email address will not be published.


CAPTCHA Image
Reload Image

Site Footer