عوارض مصرف قرص اکس

عوارض مصرف قرص اکس

قرص اکس (اکستاسی) که به صورت قرص در طرح ها و رنگ های مختلف در پارتی ها با صدای موزیک بلند مصرف می شود یک ماده محرک و توهم زا است . قرص های اکس اصل دارای ماده شیمیایی MDMA هستند . در این مقاله با عوارض مصرف قرص اکس آشنا خواهید شد .

 

یکی از قرص های معروف که در پارتی ها مصرف می گردد قرص اکس می باشد . شاید ندانید که مصرف این قرص از تریاک یا حتی حشیش یا هروئین هم بدتر می باشد .

 

تاثیرات قرص اکس

 

تاثیر قرص اکس بر بدن :
بعد از 10 الی نیم ساعت مصرف قرص پیام عصبی از مغر به اعضای بدن ارسال می گردد . ضربان قلب به طور فجیعی زیاد می شود . با گوش دادن به موزیک ها با صدای بلند مصرف کننده به صورت ناخودآگاه چیزهایی می بیند که واقعیت ندارند . چهره افراد فرق می کند . صداهایی در گوش شنیده می شود و کم کم حرکات دست و پا شروع می شود در حالی که شما اختیاری در کنترل رفتار خودتان نخواهید داشت . ضربان قلب به حدی افزایش پیدا می کند که هر لحظه امکان متوقف شدن آن می رود .

 

تاثیرات قرص اکس بر مصرف کنندگان :
سمیرا 21 ساله پس از مصرف قرص اکس سر و دستان خواهر 17 ساله اش را با چاقو بریده بود و به پدر و مادرش حمله کرده بود .

 

الکساندر بیوشیمیست آمریکایی که روی عوارض قرص اکس کار می کرد پس از یکبار مصرف قرص اکس می گوید کوهی که نزدیک خانه ام بود و هر روز آن را می دیدم بعد از یکبار مصرف قرص اکس چنان به نظر می رسید که دوست داشتم ساعت ها آن را مشاهده کنم !!

 

شاید بگویید مصرف یکبار این قرص اشکالی ندارد اما توجه کنید که حتی مصرف یکبار نیز بسیار خطرناک بوده و ممکن است عواقب جبران ناپذیری داشته باشد .

 

Leave a reply:

Your email address will not be published.


CAPTCHA Image
Reload Image

Site Footer