روش جوانسازی واژن با لیزر مونالیزا تاچ

روش جوانسازی واژن با لیزر مونالیزا تاچ

مونالیزا تاچ یک دستگاه لیزر برای جوانسازی واژن می باشد که در بهترین مراکز تحقیقات پزشکی بین المللی مورد آزمایش قرار گرفته و نتایج بسیار خوبی را به دست آورده است . این دستگاه موفق به دریافت بهترین تاییدیه های پزشکی مانند FDA آمریکا شده است . در این مقاله از وبسایت یک زوج قصد داریم روش کار این دستگاه را تشریح نماییم .

 

روش جوانسازی واژن با لیزر مونالیزا تاچ

 

لیزر مونالیزا تاچ یک روش درمانی بدون نیاز به عمل جراحی و دارو برای جوانسازی واژن می باشد . این لیزر برای درمان خشکی و رنگ پریدگی واژن مورد استفاده قرار می گیرد .

سرد مزاجی زنان در دوران یائسگی به خاطر کمبود استروژن است که می تواند عملکرد جنسی یک زن یائسه را تغییر بدهد . بنابراین یائسگی زنان و رابطه جنسی آن ها با همدیگر ارتباط دارند .

 

روش جوانسازی واژن با لیزر مونالیزا تاچ

 

نحوه کار دستگاه لیزر مونالیزا تاچ :
لیزر مونالیزا یک درمان جوان سازی واژن است که بر اساس یک مقدار خاص از لیزر CO2 انجام می شود و بطور خاص برای غشای مخاطی واژن طراحی شده است. لیزر مونالیزا از ریختن استروژن در بافت واژن (که بطور خاص در طول دوره یائسگی یا پس از بچه دار شدن مشاهده می شود) با فعال کردن مجدد تولید کلاژن جدید و ایجاد شرایط عادی که قبلاً غشای مخاطی واژن داشته است، جلوگیری می نماید. لیزر واژن با تاثیرگذاری آرام بر بافت غشای واژن، تولید کولاژن را تحریک کند و عملکرد ناحیه درمان شده را بهبود بخشد. علاوه بر این با استفاده از این روش می توان مواد غذایی مناسب را به صورت متوازن در اختیار غشای مخاطی قرار داد.

 

اثرات مفید لیزر مونالیزا تاچ :
– روشن شدن پوست
– کوچک کردن لابیا
– زیبایی
– برطرف کردن سوزش و خارش واژن
– افزایش سفتی و مقاومت باف
– برطرف شدن درد هنگام نزدیکی
– رفع بی اختیاری و تکرر ادرار

 

لیزر مونالیزا تاچ چگونه کار می کند ؟
لیزر مونالیزا تاچ از طریق یک اسکنر ، زخم های بسیار کوچک غیر قابل رویتی را بر روی دیواره های واژن ایجاد می کند . این زخم ها برای تولید کولاژن های جدید و مواد تشکیل دهنده غشای واژن لازم است . این روش درمانی بدون درد است و طی این روش فرآیند تولید مجدد بافت در طی چند هفته شروع می شود ، اما تولید کولاژن جدید و بهبود اندام تناسلی را می توان بعد از اولین جلسه درمانی هم مشاهده کرد .

 

 

روش درمانی مونالیزا تاچ برای چه افرادی توصیه نمی شود ؟
به غیر از افرادی که به بیماری های جدی موضعی یا سیستمیک مبتلا هستند ، استفاده از این روش برای بقیه ی افراد مشکلی را ایجاد نخواهد کرد و تمام زنان در دوران یائسگی می توانند از این روش درمانی استفاده کنند .

 

درباره جلسه درمانی با روش مونالیزا تاچ :
این روش توسط یک پزشک یا مامای خانم داخل کلینیک ها انجام می شود . در این روش نیازی به ایجاد برش یا بخیه زدن در بدن نیست و هم چنین نیازی به استفاده از مواد بی حسی نمی باشد . روش مونالیزا تاچ نیازی به بستری شدن در بیمارستان ندارد و در کمتر از یک ساعت درمان خاتمه پیدا می کند .

 

محدودیت های پس از درمان با روش مونالیزا تاچ :
زنانی که با این روش تحت درمان قرار می گیرند ممکن است اندکی ناراحتی را در ناحیه واژن خود احساس کنند و این علائم معمولا در طول چند روز اول بعد از درمان مشاهده می شود . خانم ها یک تا سه روز پس از درمان امکان برگشت به فعالیت های عادی خود را خواهند داشت .
توصیه می شود پس از درمان از انجام رابطه جنسی تا مدت دو روز خودداری شود . پزشک ممکن است بیمار را از بلند کردن اجسام سنگین یا دوش گرفتن با آب داغ یا حرکات ورزشی برای مدتی مشخص منع نماید .

 

آیا روش مونالیزا تاچ با درد همراه است ؟
خیر این روش دردی به همراه ندارد و احساس بیمار در طول درمان مانند یک لرزش خفیف می باشد .

 

آیا روش مونالیزا تاچ باعث بهبودی شل شدگی واژن هم می شود ؟
شل شدن واژن در خانم ها یک پدیده طبیعی است که اغلب در نتیجه رویدادهای طبیعی مانند زایمان یا افزایش سن ایجاد می شود . در هر صورت با استفاده از روش مونالیزا تاچ شل شدگی واژن با استفاده از گاز CO2 درمان شده و بافت واژن سفتی سابق را بازیافت خواهد کرد .

 

عوارض استفاده از روش مونالیزا تاچ چیست ؟
زنانی که از این روش استفاده کرده اند ، مقدار قرمز شدن و ورم در ناحیه واژن را گزارش کرده اند . البته این علائم به سرعت از بین می روند .

 

روش درمانی مونالیزا تاچ در چند جلسه انجام می شود ؟
تعداد جلسات بستگی به شرایط بیمار دارد . معمولا بیماران بین از یک تا سه جلسه درمانی ، با فاصله 40 تا 60 روز تحت درمان قرار می گیرند . هم چنین برای حفظ نتایج درمان یک جلسه درمانی سالانه توصیه می گردد .

 

اثرات مثبت روش مونالیزا تاچ روی بیمار چیست ؟
این روش باعث می شود بافت مخاطی واژن بهتر تغذیه شده و بافت ، ضخیم تر ، سفت تر و انعطاف پذیر تر گردد . این روش سطح پی هاش (PH) مناسب را برای واژن ایجاد کرده و موجب کاهش ریسک ایجاد عفونت در زنان می گردد.

 

Leave a reply:

Your email address will not be published.


CAPTCHA Image
Reload Image

Site Footer