راههاي خوشحال كردن زنان

راههاي خوشحال كردن زنان

زن ها در کشف کردن مسائل به همراه جزئیات استاد هستند . آنها به همه چیز توجه می کنند و کوچکترین رفتارهای همسر اگر صمیمانه و متفکرانه انجام شود ، مورد تحسین زن ها قرار گرفته و باعث افزایش محبوبیت همسر در نزد آنها می گردد .

 

برخی مردها تصور می کنند تنها کاری که برای خوشحال کردن همسرشان می توانند انجام بدهند کمک کردن در کارهای خانه یا شستن ظروف غذاست . هر چند این ایده ی خوبی است ولی برای ابراز نهایت علاقه به همسر به تنهایی کافی نیست .

اگر قصد دارید همسرتان را راضی و خوشحال کنید و عشق و علاقه ی او نسبت به خودتان را افزایش دهید نکاتی که در ادامه این مطلب بیان می شود را دنبال کنید .

راههاي خوشحال كردن زنان

 

1- دستورات رومانتیک به او بدهید :
برای اینکار می توانید از یادداشت گذاشتن استفاده کنید به این صورت که در قسمتی از خانه یادداشتی رومانتیک بنویسید و به او بگویید که چکار کند . مثلا به او بگویید به آشپزخانه برود و یک لیوان نوشیدنی را که برایش آماده کرده اید را بنوشد . سپس در کنار لیوان یادداشتی دیگر گذاشته و به او بگویید که بعد از نوشیدن به حمام برود و دوش بگیرد . سپس در حمام برای او یادداشتی بگذارید که بعد از حمام کردن لباسهایی که در حمام گذاشته اید را به تن کند و به اتاق خواب رفته و یک موسیقی ملایم پخش نماید و روی تختخواب دراز بکشد !

 

2- به او بگویید که زیباست :
زن ها از شنیدن این جمله هیچ وقت خسته نمی شوند و زمانی که انتظار شنیدن آن را ندارند از شنیدنش بیشتر لذت می برند . می توانید در تماس های تلفنی تان این موضوع را به او بگویید یا این که چنین یادداشتی را در وسایلش قرار بدهید تا در طول روز با آن برخورد کند . برای این که زن را برای دیدن خود مشتاق کنید می توانید به او ایمیل بزنید و بنویسید که تحمل دوری اش را ندارید .

 

3- برایش نامه عاشقانه بنویسید :
برای او نامه عاشقانه بنویسید و بگویید که چقدر دوستش دارید البته سعی کنید نامه دست نویس باشد و از فرستادن نامه با ایمیل خودداری کنید زیرا ایمیل به اندازه یک نامه دست نویس رومانتیک و اسرار آمیز نیست .

 

4- او را غافلگیر کنید :
عنصر غافلگیر کردن در خوشحال کردن تاثیر بسزایی دارد . برای این منظور می توانید او را به طور غیر منتظره به یک رستوران ببرید . اگر همسر شما شاغل است بطور غیر منتظره به محل کار همسرتان بروید و او را به رستورانی در همان حوالی ببرید یا اینکه غذای او را آماده کرده و به یک پیکنیک کوتاه بروید .

 

5- غذای مورد علاقه اش را خودتان بپزید :
زن ها یک مرد کامل را مردی می دانند که با آشپزخانه بیگانه نباشد . سعی کنید بعضی مواقع او را غافلگیر کنید و خودتان غذای مورد علاقه اش را بپزید .

 

6- به او هدیه بدهید :
به عنوان یادگاری و بدون مناسبت خاصی به او هدیه بدهید . سعی کنید چیزی به او هدیه کنید که برایش معنی و ارزش داشته باشد . اگر به چیزی احتیاج داشته ولی و از گفتنش به شما خودداری کرده سعی کنید آن را به او هدیه بدهید .

 

7- به او گل بدهید :
گل می تواند احساسات زن ها را برانگیخته کند . برای دادن گل نباید منتظر رسیدن مناسبتی باشید . همین امروز یک شاخه گل به همسرتان تقدیم کنید . ابتکار داشته باشید و گلی به او بدهید که قبلا نداده باشید . هرگز سعی نکنید گیاهانی مانند کاکتوس را جایگزین گل ها کنید .

 

8- او را نوازش کنید :
نوازش کردن می تواند احساس خستگی را از وجود زن ها خارج کند . سعی کنید با مهربانی و نوازش با او سخن گفته و رفتار کنید با این کار خستگی را از تن وی بیرون می کنید .

Leave a reply:

Your email address will not be published.


CAPTCHA Image
Reload Image

Site Footer