راههاي خوشحال كردن زنان

راههاي خوشحال كردن زنان

زن ها در کشف کردن مسائل به همراه جزئیات استاد هستند . آنها به همه چیز توجه می کنند و کوچکترین رفتارهای همسر اگر صمیمانه و متفکرانه انجام شود ، مورد تحسین زن ها قرار گرفته و باعث افزایش محبوبیت همسر در نزد آنها می گردد .

 

برخی مردها تصور می کنند تنها کاری که برای خوشحال کردن همسرشان می توانند انجام بدهند کمک کردن در کارهای خانه یا شستن ظروف غذاست . هر چند این ایده ی خوبی است ولی برای ابراز نهایت علاقه به همسر به تنهایی کافی نیست .

اگر قصد دارید همسرتان را راضی و خوشحال کنید و عشق و علاقه ی او نسبت به خودتان را افزایش دهید نکاتی که در ادامه این مطلب بیان می شود را دنبال کنید .

راههاي خوشحال كردن زنان

 

1- دستورات رومانتیک به او بدهید :
برای اینکار می توانید از یادداشت گذاشتن استفاده کنید به این صورت که در قسمتی از خانه یادداشتی رومانتیک بنویسید و به او بگویید که چکار کند . مثلا به او بگویید به آشپزخانه برود و یک لیوان نوشیدنی را که برایش آماده کرده اید را بنوشد . سپس در کنار لیوان یادداشتی دیگر گذاشته و به او بگویید که بعد از نوشیدن به حمام برود و دوش بگیرد . سپس در حمام برای او یادداشتی بگذارید که بعد از حمام کردن لباسهایی که در حمام گذاشته اید را به تن کند و به اتاق خواب رفته و یک موسیقی ملایم پخش نماید و روی تختخواب دراز بکشد !

 

2- به او بگویید که زیباست :
زن ها از شنیدن این جمله هیچ وقت خسته نمی شوند و زمانی که انتظار شنیدن آن را ندارند از شنیدنش بیشتر لذت می برند . می توانید در تماس های تلفنی تان این موضوع را به او بگویید یا این که چنین یادداشتی را در وسایلش قرار بدهید تا در طول روز با آن برخورد کند . برای این که زن را برای دیدن خود مشتاق کنید می توانید به او ایمیل بزنید و بنویسید که تحمل دوری اش را ندارید .

 

3- برایش نامه عاشقانه بنویسید :
برای او نامه عاشقانه بنویسید و بگویید که چقدر دوستش دارید البته سعی کنید نامه دست نویس باشد و از فرستادن نامه با ایمیل خودداری کنید زیرا ایمیل به اندازه یک نامه دست نویس رومانتیک و اسرار آمیز نیست .

 

4- او را غافلگیر کنید :
عنصر غافلگیر کردن در خوشحال کردن تاثیر بسزایی دارد . برای این منظور می توانید او را به طور غیر منتظره به یک رستوران ببرید . اگر همسر شما شاغل است بطور غیر منتظره به محل کار همسرتان بروید و او را به رستورانی در همان حوالی ببرید یا اینکه غذای او را آماده کرده و به یک پیکنیک کوتاه بروید .

 

5- غذای مورد علاقه اش را خودتان بپزید :
زن ها یک مرد کامل را مردی می دانند که با آشپزخانه بیگانه نباشد . سعی کنید بعضی مواقع او را غافلگیر کنید و خودتان غذای مورد علاقه اش را بپزید .

 

6- به او هدیه بدهید :
به عنوان یادگاری و بدون مناسبت خاصی به او هدیه بدهید . سعی کنید چیزی به او هدیه کنید که برایش معنی و ارزش داشته باشد . اگر به چیزی احتیاج داشته ولی و از گفتنش به شما خودداری کرده سعی کنید آن را به او هدیه بدهید .

 

7- به او گل بدهید :
گل می تواند احساسات زن ها را برانگیخته کند . برای دادن گل نباید منتظر رسیدن مناسبتی باشید . همین امروز یک شاخه گل به همسرتان تقدیم کنید . ابتکار داشته باشید و گلی به او بدهید که قبلا نداده باشید . هرگز سعی نکنید گیاهانی مانند کاکتوس را جایگزین گل ها کنید .

 

8- او را نوازش کنید :
نوازش کردن می تواند احساس خستگی را از وجود زن ها خارج کند . سعی کنید با مهربانی و نوازش با او سخن گفته و رفتار کنید با این کار خستگی را از تن وی بیرون می کنید .

مطالب مرتبط :

چرا خانم ها در ازدواج پیشقدم نمی شوند ؟... با توجه به اینکه در دوران کنونی خانم ها مقامات شغلی بالایی را کسب کرده اند و پیشرفت های چشمگیری داشته اند ممکن است عده ای فکر کنند که آن ها در دنیای...
شناخت پسرها در سنین مختلف برای خانم ها...   خداوند از هر موجودی دو جفت نر و ماده آفریده  و نسبت به جنس نر و ماده هیچ برتری قرار نداده است . در این مقاله قصد داریم سیر رشد پسرها را در ط...
چگونه به همسر خود ابراز علاقه کنیم ؟...   در زندگی مشترک باید توجه داشت یکی از مسائلی که باعث استحکام زندگی می شود ابراز علاقه به همسر می باشد . علاقه ای که در دل محبوس باشد و ابراز ...
نشانه های زن وفادار چیست ؟ 11 نشانه وابستگی زن به ... نشانه های زن وفادار چیست ؟ اکثر رابطه های امروزی مدت زیادی طول نمی کشد . این مساله به دلیل عدم وجود عشق نیست بلکه به دلیل عدم توانایی فرد در وفاد...
از کجا بفهمیم پسری قصد ازدواج با ما دارد ؟...   از کجا بفهمیم پسری قصد ازدواج با ما دارد ؟ برخی از دختران برای پیدا کردن همسر به درخواست های دوستی پسران پاسخ مثبت می دهند و امیدوارند که...

Leave a reply:

Your email address will not be published.


CAPTCHA Image
Reload Image

Site Footer