رایج ترین دروغ هایی که مردان به زنان می گویند

رایج ترین دروغ هایی که مردان به زنان می گویند

در این مقاله از وبسایت یک زوج قصد داریم به رایج ترین دروغ های مردان که در زندگی مشترک به زنان می گویند اشاره کنیم .

متاسفم :
ساده ترین راه مرد برای نجات پیدا کردن یک از موقعیت خطرناک گفتن کلمه “متاسفم” است .با این جمله خیلی راحت می توان زن را رام کرد .
کافیست مرد به زن بگوید متاسف است تا همه چیز لااقل برای همان لحظه به خوبی و خوشی تمام شود .

 

مادرت را دوست دارم :
در حقیقت کمتر مردیست که به خانواده همسرش به خصوص مادر زنش علاقه واقعی داشته باشد . ممکن است مرد از خانواده همسرش متنفر باشد اما برای حفظ رابطه با همسرش این طور وانمود می کند که معاشرت با خانواده او برایش لذت بخش است .

 

از اینکه با تو خرید می کنم لذت می برم :
اگر بعد از کلی گذشت و گذار و سر زدن به مغازه های مختلف ، پوشیدن لباس های جور وا جور و چانه زدن های زیاد به صورت همسرتان نگاه کنید حتما این جمله زیبا را خواهید شنید ولی در دلش چیز دیگری می گذرد .

 

من چیزی از تو پنهان نمی کنم :
معمولا مردها مسائل کاری خود را در خانه و با همسرشان بازگو نمی کنند .آن ها دوست ندارند موجب ناراحتی و نگرانی همسرشان شوند .

 

من به هیچ زنی به جز تو فکر نمی کنم :
این هم یکی از انکار های مردان است زیرا  مردها دوست ندارند همسرشان را اذیت کنند پس راه حلی جز اینکه به دروغ یا واقعیت بگویند به جز شما به زن دیگری فکر نمی کنند ، ندارند .

 

دست پختت را خیلی دوست دارم :
اگر این جمله را از مردتان شنیدید حتما دلیل بر آن نیست که واقعا دست پخت شما خوب است !از آن جایی که برخی خانم ها حتی پختن نیمرو را هم به درستی بلد نیستند و همسرشان غالبا با غذاهای سوخته سر و کله می زنند ، این دروغ تنها راه حل برای این گونه مردان تصور می گردد . این مردها چنین دروغی می گویند چون پیش خودشان می گویند لااقل خودش برام غذا پخته !

 

تو شبیه جنیفر لوپز هستی :
این یک دروغ بسیار بزرگ مردان است .مقایسه زن با یکی از زیباترین زن ها معروف دنیا می تواند اعتماد به نفس او را خیلی بالا ببرد .البته اگر شما واقعا به این زیبایی هستید باید به همسرتان تبریک گفت .

بعدا در موردش حرف می زنیم :
این یکی از ترفند های مردها برای خلاص شدن از جر و بحث احتمالی هست .در اکثر موارد مرد اصلا نمی خواهد بعدا در موردش حرفی بزند . او با این جمله سعی می کند به خاطر موضوعات بی اهمیت ، مجادله و نزاع صورت نگیرد .

 

من از دیدن زن های زیبا لذت نمی برم :
دیدن زن های زیبا یکی از مواردی است که کمتر مردی وجود دارد که می تواند لذت بخش بودنش را انکار کند . این دروغ مرد باعث می شود زن احساس کند فقط او لایق تحسین همسرش هست و دیگران در نظر او بی اهمیت جلوه کنند .

 

اصلا چاق نیستی :
معمولا زن ها در هنگام رفتن به مهمانی از همسرشان سوال می کنند که توی این لباس چاق به نظر نمیایم ؟در مقابل همسرشان هم جواب می دهد نه خیلی هم خوشگل شدی .این تنها پاسخی هست که آقایان می توانند با گفتن آن جان سالم به در ببرند .

 

رایج ترین دروغ هایی که زنان به مردان می گویند

 

Leave a reply:

Your email address will not be published.


CAPTCHA Image
Reload Image

Site Footer