چگونه در رابطه جنسی سریع تر به ارگاسم برسیم ؟

چگونه در رابطه جنسی سریع تر به ارگاسم برسیم ؟

خانم ها برای رسیدن راحت تر به ارگاسم جنسی می توانند از خیال پردازی برای تحریک جسمی و روحی خودشان استفاده کنند . خانم ها باید بدانند چه چیزهایی باعث تحریک آن ها می گردد (مثلا داستان های رمانتیک ، آهنگ های عاشقانه و … ) و از آن ها قبل از رابطه جنسی استفاده کنند .

 

قبل از رابطه جنسی خود را به آرامش روحی برسانید :
برای اینکه قبل از رابطه به آرامش روحی دست پیدا کنید می توانید به موسیقی آرامش بخش گوش دهید ، حمام داغ بگیرید ، مطالعه کنید و یا هر کار دیگری که می دانید برای آرامشتان جوابگو است انجام بدهید .

 

عوامل حواس پرتی در رابطه جنسی را از بین ببرید :
برای اینکه بتوانید حین رابطه جنسی روی جسم و احساس خود تمرکز کنید تا راحت تر به ارگاسم برسید لازم است تمام عوامل حواس پرتی را از ذهن و مکان دور کنید . مسائلی مانند وظایف روزانه ، نور داخل اتاق ، سر و صدا و … از این قبیل مسائل می باشند .

 

خشم تان را از بین ببرید :
اگر نسبت به همسر خود عصبانی باشید نمی توانید رابطه صمیمانه با او برقرار کنید و بالطبع به ارگاسم هم نخواهید رسید . خانم ها برای اینکه بتوانند رابطه جنسی خوبی با شوهرشان برقرار کنند باید قبل از آن ارتباط قلبی خوبی با وی برقرار کرده باشند .

 

نگران نقص های اندامتان نباشید :
به یاد داشته باشید تحریک مردها بیشتر با تمایل همسرشان است که انجام می شود و نه با یک بدن کامل و بی نقص . اگر بیش ازحد دغدغه نقص های اندامتان را داشته باشید ذهن شما جلوی ارگاسم شما را خواهد گرفت .

 

حین رابطه جنسی تمرکز شهوانی داشته باشید :
برای اینکه قدرت تحریک پذیری جسمی شما بیشتر شود لازم است ذهنتان را درگیر کارهای جنسی کنید . بهترین روش نگاه کردن به کارهای همسر و زل زدن در چشم های اوست . هم چنین به احساسی که در دستگاه تناسلی خود حین برقراری رابطه جنسی دارید فکر کنید .

 

قبل از رابطه جنسی با همسرتان وقت بگذرانید :
اگر قبل از رابطه جنسی برای بازی کردن هم وقت بگذارید مطمئنا رابطه جنسی بهتری خواهید داشت ، چون بدنتان برای رسیدن به ارگاسم آمادگی بیشتری دارد .

 

نکات جسمی برای ارگاسم سریع تر زنان

 

 

بدن تان را بشناسید :
نقاط تحریک پذیر بدنتان را شناسایی کنید و آن ها را با همسر خود در میان بگذارید بیاد داشته باشید دیگران نمی توانند ذهن شما را بخوانند هم چنین می توانید در حین رابطه دست همسرتان را راهنمایی کنید .

 

درفشارهای عضلانی حین تحریک جنسی اغراق کنید :
مبالغه کردن در تحریک جنسی به تشدید ارگاسم جنسی کمک شایانی خواهد کرد .

 

سر خود را از تخت آویزان نمایید :
این کار فشار عضلانی تحریک را چند برابر می کند .

 

در رابطه جنسی روی همسرتان قرار بگیرید :
این پوزیشن برای خانم ها باعث می شود کنترل رابطه را در دست گرفته و در نتیجه خانم بیشترین تحریک را داشته باشد .

 

مطالب مرتبط :

راه های موقت و دائم پیشگیری از بارداری در رابطه جن...       برای پیشگیری از بارداری راه های متفاوتی وجود دارد . انتخاب روش پیشگیری به عواملی مانند سلامت فرد ، تعداد شرکای جنسی ، تواتر فعالیت جنسی و...
راه های افزایش دادن میل جنسی مردان... مردان هر چه پیرتر می شوند زمان بشتری را برای رسیدن به اوج لذت جنسی نیاز دارند . مردان در سن 18 تا 20 سالگی تنها یک ثانیه وقت نیاز دارند تا به اوج لذ...
چگونه از مشکلات جنسی جلوگیری کنیم ؟...   برای جلوگیری از مشکلات جنسی خوب است تفاوت های مهم زنان و مردان در رابطه جنسی را بدانید و بر طبق آن ها رفتارهای جنسی خود هنگام برقراری رابطه ...
چگونه از نقطه جی در رابطه جنسی لذت ببریم ؟... نقطه جی یا G-Spot در خانم ها تحریک پذیرترین قسمت بدن محسوب می شود . در این مقاله قصد داریم توضیح دهیم که چگونه می توانیم از نقطه جی در رابطه جنسی لذ...
روش های تحریک جنسی همسر   قبل از برقراری رابطه جنسی لازم است که زوجین به تحریک همدیگر بپردازند . مردها بسیار راحت تحریک شده و آماده رابطه جنسی می گردند اما زن ها زمان...

Leave a reply:

Your email address will not be published.


CAPTCHA Image
Reload Image

Site Footer