چگونه در رابطه جنسی سریع تر به ارگاسم برسیم ؟

چگونه در رابطه جنسی سریع تر به ارگاسم برسیم ؟

خانم ها برای رسیدن راحت تر به ارگاسم جنسی می توانند از خیال پردازی برای تحریک جسمی و روحی خودشان استفاده کنند . خانم ها باید بدانند چه چیزهایی باعث تحریک آن ها می گردد (مثلا داستان های رمانتیک ، آهنگ های عاشقانه و … ) و از آن ها قبل از رابطه جنسی استفاده کنند .

 

قبل از رابطه جنسی خود را به آرامش روحی برسانید :
برای اینکه قبل از رابطه به آرامش روحی دست پیدا کنید می توانید به موسیقی آرامش بخش گوش دهید ، حمام داغ بگیرید ، مطالعه کنید و یا هر کار دیگری که می دانید برای آرامشتان جوابگو است انجام بدهید .

 

عوامل حواس پرتی در رابطه جنسی را از بین ببرید :
برای اینکه بتوانید حین رابطه جنسی روی جسم و احساس خود تمرکز کنید تا راحت تر به ارگاسم برسید لازم است تمام عوامل حواس پرتی را از ذهن و مکان دور کنید . مسائلی مانند وظایف روزانه ، نور داخل اتاق ، سر و صدا و … از این قبیل مسائل می باشند .

 

خشم تان را از بین ببرید :
اگر نسبت به همسر خود عصبانی باشید نمی توانید رابطه صمیمانه با او برقرار کنید و بالطبع به ارگاسم هم نخواهید رسید . خانم ها برای اینکه بتوانند رابطه جنسی خوبی با شوهرشان برقرار کنند باید قبل از آن ارتباط قلبی خوبی با وی برقرار کرده باشند .

 

نگران نقص های اندامتان نباشید :
به یاد داشته باشید تحریک مردها بیشتر با تمایل همسرشان است که انجام می شود و نه با یک بدن کامل و بی نقص . اگر بیش ازحد دغدغه نقص های اندامتان را داشته باشید ذهن شما جلوی ارگاسم شما را خواهد گرفت .

 

حین رابطه جنسی تمرکز شهوانی داشته باشید :
برای اینکه قدرت تحریک پذیری جسمی شما بیشتر شود لازم است ذهنتان را درگیر کارهای جنسی کنید . بهترین روش نگاه کردن به کارهای همسر و زل زدن در چشم های اوست . هم چنین به احساسی که در دستگاه تناسلی خود حین برقراری رابطه جنسی دارید فکر کنید .

 

قبل از رابطه جنسی با همسرتان وقت بگذرانید :
اگر قبل از رابطه جنسی برای بازی کردن هم وقت بگذارید مطمئنا رابطه جنسی بهتری خواهید داشت ، چون بدنتان برای رسیدن به ارگاسم آمادگی بیشتری دارد .

 

نکات جسمی برای ارگاسم سریع تر زنان

 

 

بدن تان را بشناسید :
نقاط تحریک پذیر بدنتان را شناسایی کنید و آن ها را با همسر خود در میان بگذارید بیاد داشته باشید دیگران نمی توانند ذهن شما را بخوانند هم چنین می توانید در حین رابطه دست همسرتان را راهنمایی کنید .

 

درفشارهای عضلانی حین تحریک جنسی اغراق کنید :
مبالغه کردن در تحریک جنسی به تشدید ارگاسم جنسی کمک شایانی خواهد کرد .

 

سر خود را از تخت آویزان نمایید :
این کار فشار عضلانی تحریک را چند برابر می کند .

 

در رابطه جنسی روی همسرتان قرار بگیرید :
این پوزیشن برای خانم ها باعث می شود کنترل رابطه را در دست گرفته و در نتیجه خانم بیشترین تحریک را داشته باشد .

 

Leave a reply:

Your email address will not be published.


CAPTCHA Image
Reload Image

Site Footer