روش دختر دار شدن در بارداری

روش دختر دار شدن در بارداری

روش دختر دار شدن در بارداری

 

 

آیا هر زمان که یک دختر بچه با لباس های زیبا می بینید قلب شما ذوب می شود ؟ البته که همین طور است و برای همین هم شما اینجا هستید . حتما تعجب می کنید که بدانید چگونه می توانید یک دختر داشته باشید . ابتدا برای رفع مسئولیت می گوییم که نظریه های انتخاب جنسیت قطعی نیستند و توسط علم پشتیبانی نمی شوند . اما اگر در این مورد مشتاق هستید امتحان کردن روش دختر شدن جنین ضرری نخواهد داشت . در هر صورت شانس 50 درصدی برای دختر شدن جنین وجود دارد .

 

 

ما معتقد هستیم بهترین نتیجه یک کودک سالم است ؛ بنابراین هنگامی که در مورد دختر شدن جنین مطالعه می کنید این مساله را در به یاد داشته باشید . با این حال ما می دانیم که زوج هایی در سراسر جهان هستند که برای داشتن یک فرزند دختر دلایل شخصی خودشان را دارند .

 

در این مطلب به 9 نکته برای جنین شدن دختر اشاره خواهیم کرد :

 

1. روش شتلز
طبق روش شتلز که از دهه 1960 وجود داشته است ، 75 درصد احتمال جنین شدن دختر وجود دارد . دکتر شتلز معتقد است مهم ترین عامل زمان بندی است .

 

جنسیت نوزاد توسط کروموزوم هایی که اسپرم ها را حمل می کنند تعیین می شود . اسپرم های پسرانه سریع تر شنا می کنند اما نسبت به اسپرم های دخترانه کمتر زنده می مانند . اسپرم های دخترانه قوی تر و انعطاف پذیرتر هستند اما کندتر از اسپرم های پسرانه شنا می کنند .

 

بر اساس روش شتلز برای دختر شدن جنین ، باید دو یا چهار روز قبل از تخمک گذاری مقاربت (رابطه جنسی) داشته باشید . در زمانی که تخمک گذاری رخ می دهد ، تنها اسپرم های دخترانه باید برای بارور کردن تخمک باقی بماند . دکتر شتلز توصیه می کند اگر می خواهید دختر دار شوید زمانی که ماده مخاطی واژن شبیه زرده تخم مرغ شفاف است از برقراری رابطه جنسی خوددداری کنید زیرا این علامت تخمک گذاری است .

 

2. روش ولن
این روش توسط دکتر الیزابت ولن ابداع شده است . ادعا می شود 57 درصد شانس موفقیت برای دختر دار شدن هست . زمان بندی تئوری ولن اندکی متفاوت است . او توصیه می کند برای دختر شدن جنین دو یا سه روز بعد از تخمک گذاری رابطه جنسی برقرار کنید . پیشنهاد او برای پسر شدن جنین چهار تا شش روز قبل از تخمک گذاری است .

 

روش های شتلز و ولن متناقص هستند با این وجود هر دو روش مشوقانی دارند که ادعای موفقیت می کنند . قضاوت اینکه آیا این موفقیت ها حاصل استفاده از روش های مذکور بوده یا نتیجه بدست آمده طبیعی بوده است مشکل است .

 

تحقیقات علمی کمی برای پشتیبانی از روش های مذکور وجود دارد . در حقیقت ولن در کتابش تحقیقاتی را نام برده است که نشان می دهد روش شتلز کار نمی کند .

 

3. پوزیشن
نکته کلیدی برای پسر شدن جنین نفوذ عمیق در حین رابطه جنسی است اما برای دختر مخالف این است . شما می توانید با انتخاب پوزیشنی که از نفوذ عمیق جلوگیری می کند (مانند پوزیشن سنتی) شانس دختر شدن جنین را افزایش بدهید . در نتیجه انزال اسپرم به نزدیکی دهانه رحم محدود می شود . اسپرم های پسرانه برای مدت کوتاهی قبل از نابودی بسیار سریع شنا می کنند . بنابراین با خودداری از نفوذ عمیق می توانید از رسیدن اسپرم های پسرانه به تخمک و بارور کردن آن جلوگیری کنید .

 

4. اجتناب از ارگاسم زن
مطابق برخی از تحقیقات جدید اجتناب از رسیدن به ارگاسم می تواند کلید دختر شدن جنین باشد . ارگاسم زن یک ترشح قلیایی آزاد می کند و با ایجاد محیطی مناسب به بیشتر زنده ماندن اسپرم های مردانه کمک می کند . بدون وجود این ترشحات احتمال زنده ماندن اسپرم های مردانه و رسیدن آن ها به تخمک کمتر است .

 

5. رابطه جنسی بیشتر
اگر قصد دختر دار شدن دارید ، به جای محدود کردن رابطه جنسی به زمان های خاص باید رابطه جنسی بیشتری برقرار کنید . در روزهای منتهی به حاملگی باید تا حد امکان رابطه جنسی برقرار کنید . این کار تعداد اسپرم های شوهرتان را کاهش می دهد و این یعنی اسپرم های پسرانه کمتری برای بارور کردن تخمک وجود دارد .

 

6. رژیم غذایی گیاهی
بر طبق یک مطالعه ، خوردن میوه و سبزیجات بیشتر شانس دختر شدن جنین را افزایش می دهد . برخی معتقدند یک رژیم غذایی گیاهی ، به خصوص غذاهایی مانند اسفناج ، آجیل و کلم بروکلی می تواند شانس دختر دار شدن را افزایش دهد . مصرف غذاهای طبیعی که کلسیم و منیزیم بالایی دارند مانند سبزیجات ، میوه ها و برنج برای دختر شدن جنین مناسب است .

 

7. غذاهای اسیدی
یکی دیگر از نکات غذایی ، خوردن غذاهای اسیدی در روزهای قبل از تخمک گذاری است . اسپرم های مردانه در محیط اسیدی کمتر زنده می مانند و خوردن غذاهای اسیدی می تواند PH واژن شما را تغییر دهد . با این حال به خاطر داشته باشید که باقی ماندن در وضعیت اسیدی برای سلامتی شما مضر است . اگر می خواهید این روش را امتحان کنید از نوشابه ، سرکه و شکلات استفاده کنید .

 

برخی معتقدند باید قبل از رسیدن به تخمک گذاری خوردن غذاهای قلیایی مانند سیب ، بادام و آوکادو را متوقف کنید ( همه غذاهای مهم ) . توجه کنید که داشتن یک بچه سالم و مقدار کافی فولات (اسید فولیک) در بدن برای جلوگیری از نقص لوله عصبی ، مهم تر است .

 

8. مصرف نمک را کم کنید
اگر می خواهید یک دختر داشته باشید ، مصرف نمک را کم کنید . یک رژیم غذایی کم نمک برای داشتن یک دختر مهم است . مطالعات جدید نشان داد رژیم غذایی سرشار از سدیم و پتاسیم برای اسپرم های مردانه مناسب است . بنابراین در زمانی که قصد دختر دار شدن را دارید باید از گوشت های نمکی ، پنیر رگه آبی و غذاهای فرآوری شده اجتناب کنید . هم چنین باید مقدار نمک مصرفی در هنگام پخت و پز را محدود کنید .

 

9. زمان دوش گرفتن
برخی معتقدند گرما بر ضد اسپرم های مردانه است ، بنابراین دوش گرفتن با آب گرم قبل از رابطه جنسی می تواند اسپرم های مردانه را تضعیف کند . فرو رفتن در وان آب گرم هم همین کار را می کند .

 

برای اکثر زوج ها ، مساله مهم داشتن یک بچه سالم است . اگر برای داشتن یک دختر مشتاق هستید می توانید روش های بالا را امتحان کنید اما به یاد داشته باشید که این روش ها پشتوانه علمی ندارند . هر چند ممکن است این روش ها برای خیلی ها جواب داده باشد اما به این معنی نیست که برای شما هم کار خواهند کرد . برخی از روش ها ، مخصوصا روش زمان بندی ، در واقع ممکن است شانس بارداری شما را کاهش بدهد .

 

 

مطالب مرتبط :

چطور فرزندمان پسر شود ؟ تمام روش های پسر دار شدن

 

 

Leave a reply:

Your email address will not be published.


CAPTCHA Image
Reload Image

Site Footer