چطور فرزندمان پسر شود ؟ تمام روش های پسر دار شدن

چطور فرزندمان پسر شود ؟

تمام روش های پسر دار شدن

تمام روش های پسر دار شدن

 

آیا می دانستید که می توانید جنسیت فرزندتان را خودتان تعیین کنید ؟ اگر دوست دارید روش های پسر دار شدن را بدانید در این مطلب از وب سایت یک زوج با ما همراه باشید .

 

بسیاری از مردم به دنبال راهی برای افزایش شانس پسردار شدن هستند . اگر چه تضمینی وجود ندارد که شما بتوانید جنسیت فرزندتان را انتخاب کنید اما گزینه های زیادی وجود دارد که شانس شما را برای پسردار شدن افزایش می دهد . شما می توانید از روش های سنتی مانند افزایش تعداد اسپرم و رژیم غذایی استفاده کنید یا از روش های پزشکی مانند جداسازی اسپرم یا IVF استفاده کنید .

 

اگر چه هیچ مدرک علمی برای اثبات اینکه وضعیت های خاص رابطه جنسی بر روی جنسیت فرزند اثر می گذارد وجود ندارد ، اما نظریه های مختلفی در این مورد وجود دارد . این نظریه ها تضمین شده نیستند اما امتحان کردن آن ها هم ضرری نخواهد داشت . توجه داشته باشید که سلامتی کودک از جنسیت او مهم تر است . با این وجود می دانیم که زوج هایی در سراسر جهان برای داشتن یک فرزند پسر دلایل شخصی خودشان را دارند .

چطور فرزندمان پسر شود ؟ تمام روش های پسر دار شدن

چگونه یک فرزند پسر باردار شویم ؟
سلول های تولید مثل مردانه یا اسپرم ، حاوی یک یا دو کروموزوم مربوط به جنسیت فرزند هستند . برای دختر کروموزم X و برای پسر کروموزوم Y خواهد بود . بنابراین اسپرمی که تخمک را بارور می کند جنسیت فرزند را تعیین می کند . دکتر شتلز نویسنده کتاب پرفروش “انتخاب جنسیت فرزند” معتقد است اسپرم های مرد و زن تفاوت های ذاتی دارند . او از طریق تحقیقات فهمید که اسپرم های پسر ضعیف تر ، کوچک تر و سریع تر از اسپرم های دختر است . او هم چنین کشف کرد که اسپرم های زن دارای انعطاف پذیری بیشتری هستند و می توانند برای مدت طولانی داخل بدن زن زنده بمانند . بنابراین ما برای بارور کردن تخمک با اسپرم های پسر چکاری می توانیم انجام دهیم ؟

 

پوزیشن رابطه جنسی

دکتر شتلز معتقد است نفوذ عمیق برای نگه داشتن اسپرم های پسر اهمیت دارد . با کمی تفاوت در حرکت کردن ، اسپرم پسر قادر است از اسپرم دختر جلو بزند و تخمک را پیدا کند . روش دکتر شتلز ادعا می کند برای افزایش شانس پسر شدن جنین باید رابطه جنسی را در وضعیتی برقرار کنید که به شما اجازه نفوذ عمیق را بدهد . در ادامه چند پوزیشن رابطه جنسی برای پسر شدن جنین معرفی می شود :

 

پوزیشن داگی استایل :
پوزیشن داگی استایل ، پوزیشنی که برای نفوذ عمیق تر و پسر دار شدن در هنگام رابطه جنسی بیشتر مورد توجه قرار می گیرد ، . در این پوزیشن زن باید در حالت چهار دست و پا (مانند بچه ) قرار بگیرد و مرد از پشت سر عمل دخول را انجام دهد .

 

پوزیشن ایستاده :
پوزیشن دیگری که اجازه نفوذ عمیق تر را می دهد پوزیشن ایستاده است . برخی ها معتقدند در این پوزیشن اسپرم های مرد امتیازی را بدست می آورند ، زیرا آن ها سریعتر به سمت جاذبه شنا می کنند و به تخمک می رسند . در این پوزیشن شوهر می تواند زن را بلند کند یا زن به دیواری تکیه بدهد .

 

پوزیشن نشسته :
از شوهرتان بخواهید روی تختخواب ، مبل یا هر جایی که شما می خواهید رابطه را انجام دهید ، بنیشیند یا دراز بکشد . شما باید پاهای او را از هم باز کنید و خودتان روی او بنشینید . در این پوزیشن امکان نفوذ عمیق وجود دارد ولی کنترل رابطه در دست زن است . اگر شوهرتان آلت بزرگی دارد که باعث اذیت شما می شود ، می توانید از از این پوزیشن برای کنترل مقدار نفوذ آلت استفاده کنید .

 

چطور فرزندمان پسر شود ؟ تمام روش های پسر دار شدن

اسپرم های مردانه و زمان رابطه

 

از آنجایی که اسپرم های مردانه سریعتر هستند ، شتلز پیشنهاد می کند تا حد امکان هنگام تخمک گذاری رابطه جنسی برقرار شود . اگر چند روز قبل از تخمک گذاری رابطه جنسی برقرار کنید ، بنابراین اسپرم های مردانه که انعطاف پذیری کمتری دارند ممکن است بمیرند و اسپرم های زنانه باقی مانده و تخمک را بارور کنند . اگر نمی دانید زمان تخمک گذاری چه موقع است مقاله نشانه های تخمک گذاری را بخوانید .

 

اسپرم و لباس زیر مردان

 

ممکن است شینده باشید که لباس زیر مرد می تواند بر تولید اسپرم تاثیر بگذارد . اگر شوهر شما شورت بوکسورها را بپوشد برای اسپرم های مردانه بهتر است ، زیرا کیسه بیضه بیش از حد گرم نمی شود و تولید اسپرم را محدود نمی کند . گفته می شود لباس های زیر تنگ تر برای زنده ماندن اسپرم های زنانه مناسب هستند ، اما درجه حرارت خیلی گرم باعث کاهش هر دو نوع اسپرم می شود .

 

ارگاسم زنان

یک نظریه مشهور وجود دارد که ارگاسم زن می تواند در تعیین جنسیت فرزند نقش مهمی را ایفا کند . برخی معتقدند در زمان ارگاسم زن یک ترشح قلیایی در داخل واژن آزاد می شود که شانس زنده ماندن اسپرم های پسر را افزایش می دهد . گفته می شود برای افزایش شانس پسر شدن فرزند زن باید قبل از مرد به ارگاسم برسد . این تئوری از نظر علمی مورد تایید قرار نگرفته است .

 

باردار شدن قبل از رسیدن به سن 30 یا 35 سالگی

برخی تحقیقات نشان می دهد احتمال دختر شدن فرزند زوج های مسن بیشتر است . بنابراین اگر می خواهید فرزند شما پسر باشد ، بهتر است سریعتر برای بارداری اقدام کنید . بیشترین شانس پسردار شدن برای یک زن قبل از سن 30 سالگی و برای یک مرد قبل از 35 سالگی است .

 

جداسازی اسپرم ها

 

1. روش اریکسون
روش اریکسون یک تکنیک است که اسپرم های مردانه را از اسپرم های زنانه جدا می کند . به یاد داشته باشید بسیاری از دکترها و محققان اثر بخشی این روش را آزمایش می کنند . این روش به خاطر ارزانی نسبی آن نسبت به روش های دیگر برای برخی افراد مناسب است . (هزینه هربار بین 600 تا 1200 دلار است ) .

 

2. مراجعه به کلینیک و آزمایش نمونه اسپرم
به محض رفتن به کلینیک در زمان تخمک گذاری زن ، مرد هم یک نمونه اسپرم می دهد . به طور کلی تعداد اسپرم های مرد بعد از 2 الی 5 روز بدون رابطه جنسی در بیشترین مقدار است . بنابراین ممکن است از طرف کلینیک از شما درخواست شود 48 ساعت قبل از مراجعه از هر گونه فعالیت جنسی خودداری کنید .

 

نمونه اسپرم مرد در یک آمپول پروتئینی به نام آلبومین قرار می گیرد . اسپرم می تواند در آلبومین شنا کند ، اما روش اریکسون فرض می کند که اسپرم های مردانه ، که کوچکتر ، ضعیف تر و سریعتر از اسپرم های زنانه هستند می توانند در آلبومین سریعتر حرکت کنند . این به این معنی است که بعد از شنا کردن اسپرم ها از بالای آمپول به پایین آمپول ، اسپرم های پایین آمپول اکثرا نر هستند در حالی که اسپرم های بالای آمپول اکثرا ماده هستند .

 

3. تلقیح مصنوعی
برای پسر شدن جنین ، کارکنان کلینیک یک نمونه اسپرم را از پایین آمپول می گیرند و مادر را با این اسپرم به صورت مصنوعی باردار می کنند . در این مرحله باید امیدوار بود که زن باردار شود ، همانگونه که در مقاربت جنسی حاملگی تنها با قرار گرفتن در معرض اسپرم تضمین نمی شود .

 

روش های مختلفی از تلقیح مصنوعی وجود دارند اما شایع ترین آن ها تلقیح داخل رحمی (IUI) است . در این روش اسپرم ها از طریق یک کاتتر (لوله انعطاف پذیر) مستقیما به داخل رحم تزریق می شود .

 

لقاح آزمایشگاهی (IVF)

 

1.بیمارستانی را پیدا کنید که PGD (تشخیص پیش از لانه‌گزینی) و IVF (لقاح آزمایشگاهی) را انجام می دهد .
تشخیص پیش از لانه گزینی (PGD) یک روش پزشکی است که اطلاعات ژنتیکی جنین را قبل از القاء در رحم بررسی می کند . این روش هم چنین می تواند برای تعیین جنسیت فرزند مورد استفاده قرار گیرد . اگر می خواهید از این روش استفاده کنید با یک کلینیک که این روش را انجام می دهد تماس بگیرید .PGD همراه با لقاح آزمایشگاهی (IVF) یکی از روش های انتخاب قطعی جنسیت فرزند است . با این حال این روش گران ترین روش موجود است .

 

2. درمان های باروری را ادامه بدهید
اگر کلینیک قبول کند که این روش را انجام بدهد ، احتمالا زن باید چند هفته یا یک ماه تخمک اهدا کند . به طور کلی به زنانی که روش PGF و IVF را امتحان می کنند داروهای باروری می دهند تا تخم دان را برای آزاد کردن بیشتر تخمک های بالغ تحریک کنند .
– داروهای باروری معمولا دو هفته از طریق قرص یا تزریق تجویز می شوند .
– عوارض جانبی داروهای باروری معمولا ملایم هستند و می توانند شامل گرگرفتگی ، حالت تهوع ، نفخ ، سردرد و تاری دید باشند .

 

3. تزریق هورمون
علاوه بر مصرف دارو ، زن هایی که قصد اهدای تخمک را دارند ، تزریق هورمون روزانه دریافت می کنند .زن هایی که قصد اهدای تخمک را دارند ، علاوه بر مصرف دارو ، هورمون های تزریقی را به صورت روزانه دریافت می کنند . این تزریق ها ، تخمدان را تحریک می کند تا تخمک های بالغ بیشتری را آزاد کند . برخی زنان در برابر تزریق هورمون عوارض جانبی شدیدی را تجربه می کنند ، بنابراین برای اولین بار این عمل به دقت بررسی می شود تا به آرامی انجام شود . هم چنین ممکن است برای آماده شدن برای IVF به پروژسترون ، هورمونی که باعث ضخیم شدن پوشش رحمی می شود نیاز باشد .

 

4. اهدا تخمک
پس از اینکه بدن زن برای آزادسازی تخمک های بیشتر تحریک شد ، آزمایش های سونوگرافی منظم برای تعیین زمان مناسب برای اهدا تخمک انجام می شود . وقتی که تخمک ها کاملا بالغ شدند یک روش جراحی ساده برای حذف تخمک ها وجود دارد . اکثر زنان یک یا چند روز پس از انجام این روش قادرند فعالیت های روزانه خود را به طور معمول انجام دهند . اگر چه هنگام این روش داروهای مسکن تجویز می شوند اما این روش می تواند تا حدودی دردناک باشد . مسکن ها برای دردهای پس از عمل هم تجویز می شوند .

 

5. اجازه بدهید تخمک ها بارور شوند
اگر مرد نمونه های اسپرم آماده استفاده نداشته باشد اکنون باید آن ها را تامین کند . اسپرم مرد پردازش می شود تا با کیفیت ترین و سالمترین اسپرم ها جدا شوند و با تخمک ها ترکیب شوند . تقریبا یک روز تخمک ها بررسی می شوند تا بارور بودن یا نبودن آن ها بررسی شوند . همزمان با اهدای تخمک از مردان درخواست می شود 48 ساعت قبل از اهدای اسپرم ، از هرگونه فعالیت جنسی خودداری کنند .

 

6. بافت برداری از جنین را انجام دهید
بعد از اینکه جنین ها چند روز رشد کردند ، دکتر از هر جنین چندین سلول را برای آزمایش برمی دارد . DNA از هر نمونه سلول برداشته می شود و به وسیله فرآیند واکنش زنجیره ای پلیمراز کپی می شود . سپس این DNA آنالیز می شود تا مشخصات ژنتیکی جنین مانند جنسیت تعیین شود .

 

7. بر اساس نتایج آزمایش تصمیم گیری کنید
بعد از اینکه سلول های هر جنین آنالیز شد ، شما علاوه بر اطلاعات دیگر مانند وجود بیماری های ژنتیکی ، متوجه می شوید کدام جنین ها نر و کدام ماده هستند .

 

8. لقاح مصنوعی را انجام دهید .
پس از اینکه تصمیم گرفتید از کدام جنین برای بارداری استفاده کنید ، جنین ها از طریق تیوب به داخل رحم منتقل می شوند . معمولا فقط یک یا دو جنین در یک زمان منتقل می شود . در یک انتقال موفق یک یا چند جنین به دیواره رحم می چسبند و حاملگی به طور طبیعی ادامه پیدا می کند . دو هفته بعد شما می توانید آزمایش بارداری بگیرید تا بفهمید باردار شده اید یا خیر .

– اگر لقاح مصنوعی موفق نبود نگران نباشید . به طور کلی ، درصد موفقیت این روش بین 20 تا 25 درصد است . اغلب برای زوج های کاملا سالم برای باردار شدن چندین مرحله PGD و IVF ضروری است .

 

 

روش های اثبات نشده

 

1. افزایش تعداد اسپرم ها برای افزایش اسپرم های مردانه
اعتقاد بر این است که اسپرم های مردانه ضعیف تر اما سریعتر از اسپرم های زنانه هستند . بنابراین اگر تعداد کل اسپرم ها را افزایش دهید ، می توانید شانس رسیدن اسپرم های مردانه به تخمک را افزایش بدهید . به یاد داشته باشید که تحقیقات جدید نشان داده است که این نظریه صحیح نیست ، اما امتحان کردن آن هم ضرری ندارد .

 

– هنگامی که بیضه ها کمی سرد تر از بدن هستند تولید اسپرم در بیشترین حد ممکن است . مرد باید از وان داغ و لپ تاپ گرم اجتناب کند .

– سیگار نکشید و مشروبات الکلی مصرف نکنید . مردانی که به شدت سیگار یا مشروب مصرف می کنند احتمالا اسپرم های کمتری دارند .

– داروهای غیر مجاز مصرف نکنید ، زیرا آن ها می تواند تولید اسپرم را کم کنند .

– از داروهای خاص اجتناب کنید . بعضی از داروها می توانند بر باروری مرد تاثیر بگذارند . اگر در این مورد نگران هستید با پزشک خود مشورت کنید .

 

2. تا حد امکان در زمان تخمک گذاری رابطه جنسی برقرار کنید
24 ساعت قبل از تخمک گذاری تا 12 ساعت بعد از تخمک گذاری بهترین زمان برای برقرار رابطه جنسی است . در این زمان احتمال پسر شدن جنین بیشتر است زیرا اعتقاد بر این است که اسپرم های مردانه سریعتر هستند . تحقیقات نشان می دهد احتمالا این نظریه صحیح نیست اما امتحان کردن آن ضرری ندارد .

 

– از رابطه جنسی در روزهای قبل از تخمک گذاری اجتناب کنید . این کار کمک می کند اسپرم های مردانه متمرکزتر شوند .

– برای پیدا کردن تاریخ تخمک گذاری ، روزی را در نظر بگیرید که حدود 2 هفته قبل از پریود بعدی باشد . هم چنین می توانید یک کیت تخمک گذاری از داروخانه بخرید .

مواد غذایی برای پسر دار شدن

3. کلسیم و منیزیم بیشتری مصرف کنید
بعضی افراد ادعا می کنند با تغییر رژیم غذایی پسردار شده اند . برای امتحان کردن این روش ، غذاهایی سرشار از کلسیم مانند شیر ماست و سبزیجات پربرگ مانند کلم کالی مصرف کنید . برای افزایش منیزیم در رژیم غذایی خود از بادام ، موز و توفو استفاده کنید .

– قبل از تغییر عمده در رژیم غذایی خود با پزشک مشورت کنید .

مواد غذایی برای پسر دار شدن

4. مقدار سدیم و پتاسیم مصرفی خود را کاهش بدهید .
اگر چه این نظریه پشتوانه علمی ندارد اما ممکن است با تغییرات دیگر در رژیم غذایی بتوانید شانس پسر شدن جنین را افزایش بدهید . مصرف سدیم را با محدود کردن غذاهایی مانند سیب زمینی سرخ کرده ، چوب شور ، و سس پاستا کاهش دهید .

 

– می توانید با کاهش مصرف لوبیا سفید ، طالبی و چغندر میزان مصرف پتاسیم را کاهش دهید .

– به یاد داشته باشید که تغییر رژیم غذایی برای افزایش شانس پسر شدن چنین امری اثبات شده نیست .

 

5. شربت سرفه را قبل از رابطه جنسی مصرف کنید
ممکن است عناصر شربت های سرفه ، دهانه رحم را باریک کند . این امر باعث می شود اسپرم های مردانه (که ضعیف تر هستند) بتوانند از آن عبور کنند . سعی کنید شربت های سرفه را کمی قبل از رابطه جنسی مصرف کنید .

– اطمینان حاصل کنید که بیشتر از زمان توصیه شده روی برچسب ، بدون مشورت با پزشک استفاده نکنید .

مواد غذایی برای پسر دار شدن

6. برای ایجاد محیط مناسب برای اسپرم مرد از کندر استفاده کنید .
این گیاه به مدت طولانی در طب چینی به عنوان یک ماده مقوی برای تخمدان و رحم استفاده شده است . کندر به بدن شما برای جذب مواد مغذی بیشتر کمک می کند . کندر می تواند محیط مناسب تری برای اسپرم های ضعیف مردانه ایجاد کند .

 

– به یک عطاری مراجعه کنید و در مورد بهترین شیوه مصرف کندر سوال کنید .
– پیش از استفاده از اسانس های اساسی با پزشک خود مشورت کنید .

 

 

 

مطالب مرتبط :

روش دختر دار شدن در بارداری

 

 

Leave a reply:

Your email address will not be published.


CAPTCHA Image
Reload Image

Site Footer