چگونه از مشکلات جنسی جلوگیری کنیم ؟

چگونه از مشکلات جنسی جلوگیری کنیم ؟

 

برای جلوگیری از مشکلات جنسی خوب است تفاوت های مهم زنان و مردان در رابطه جنسی را بدانید و بر طبق آن ها رفتارهای جنسی خود هنگام برقراری رابطه را اصلاح کنید . در این مقاله به تفاوت های جنسی زنان و مردان پرداخته خواهد شد .

 

جلوگیری از مشکلات جنسی

 

1- غلبه نیاز جنسی بر مردان و نیاز عاطفی بر زنان :
هر دو جنس زن و مرد نیاز جنسی و عاطفی را دارند . اما نیاز جنسی در مردان بسیار بیشتر از نیاز عاطفی است و همین امر موجب می گردد مردان قادر باشند بدون اینکه با شخصی ارتباط عاطفی برقرار کنند بتوانند رابطه جنسی با او داشته باشند . اما برای زنان این مساله برعکس است و بعد عاطفی آن ها بر نیاز جنسی غلبه دارد . به همین دلیل تا با مردی رابطه عاطفی برقرار نکرده باشند نمی توانند رابطه جنسی خوبی با او داشته باشند . بنابراین شما به عنوان یک مرد برای جلوگیری از مشکلات جنسی باید سعی کنید با همسرتان رابطه عاطفی خوبی را برقرار کنید تا بتوانید در رابطه جنسی نیز موفق عمل کنید .

 

2- رابطه جنسی جزئی از زندگی زنان تمام لذت مردان است :
زنان وقتی می توانند از رابطه جنسی لذت ببرند که در طول روز مشکلی برایشان ایجاد نشده باشد به عبارت بهتر رابطه جنسی جزئی از لذت زنان محسوب می شود . اما مردان حتی هنگامی که دچار مشکلات دیگر شده باشند هم می توانند از رابطه جنسی لذت ببرند و از آن به عنوان راهی برای رسیدن به آرامش استفاده کنند . مردها می توانند با در نظر گرفتن این مساله حالت روانی زن را هم در نظر بگیرند تا زن احساس نکند فقط برای رابطه جنسی خواسته می شود.

 

3- تفاوت زن و مرد در تحریک شدن :
مردها برای تحریک شدن زمان بسیار کمتری را نیاز دارند . آن ها می توانند با یک نگاه تحریک شوند . در صورتی که زنان برای تحریک شدن به زمان و معاشقه ی بیشتری نیاز دارند . برای مردان این امکان وجود دارد که بلافاصله بعد از یک دعوای اساسی بتوانند تحریک شده و رابطه جنسی برقرار کنند ، اما برای زنان امکان ندارد بتوانند در این حالت روانی و بدون معاشقه از رابطه جنسی لذت ببرند .

 

4- دوره تحریک ناپذیری جنسی :
مردان بعد از برقراری رابطه جنسی خسته می شوند و تا مدتی از نظر جنسی تحریک ناپذیر می شوند . در صورتی که برای زنان امکان تحریک شدن بلافاصله پس از رابطه جنسی نیز وجود دارد . برای همین زنان دوست دارند بعد از رابطه جنسی در آغوش همسرشان بمانند در صورتی که مردها دوست دارند بخوابند .

 

5- تفاوت جنسی در سن :
مردان در ابتدای بلوغ به اوج نیاز جنسی خود می رسند و کم کم این نیاز تحلیل می رود ، در صورتی که زنان در دهه ی سی سالگی خود به اوج نیاز جنسی می رسند . از طرف دیگر یائسگی زن ها بعد از میانسالی در سن خاصی صورت می گیرد ، اما مردها به تدریج در سالمندی یائسه می شوند .

 

 

Leave a reply:

Your email address will not be published.


CAPTCHA Image
Reload Image

Site Footer