چگونه شوهر را عاشق خود نگه داریم ؟

چگونه شوهر را راضی و علاقه مند نگه داریم ؟

قسمت اعظم شخصیت مردان را مسئولیت پذیری تشکیل می دهد .  به همین دلیل مردها تمایل دارند زیر مجموعه داشته باشند و از اینکه خودشان زیر مجموعه باشند خوششان نمی آید . بر اساس همین پدر ستون خانواده را تشکیل می دهد . بنابراین هر کدام از اعضای خانواده نیز برای دلگرم تر شدن پدر می بایست رفتارهای شایسته ای با او داشته باشند . مهمترین شخص در خانواده ی مرد همسر او می باشد . اگر همسر این نقش را خوب ایفا کند مردان برای بازگشت از محل کار به خانه لحظه شماری می کنند در غیر این صورت مردان ترجیح می دهند وقت آزاد خود را با دوستانش سپری کنند . باید توجه کرد که هیچ زنی قصد اذیت کردن شوهرش را ندارد اما برخی رفتارهای زنان ناخواسته باعث برداشت غلط از طرف شوهر می گردد .

ویژگی های مشترک مردان

یکی از سوالاتی که برای اکثر زن ها مطرح است این است که مردها از چه زن هایی خوششان می آید ؟ در کل مردان زن هایی را دوست دارند که از هر نظر بتوانند آن ها را ارضا کنند . یکی از عواملی که مردان برای آن ازدواج می کنند رفع نیاز جنسی است . بنابراین زن ها می توانند با رفع نیاز جنسی مردها به راحتی همسر خود را شیفته خود نگه دارند . برای این منظور زن می بایست همیشه بدنی آماده داشته باشد . مواقعی که با شوهر تنهاست لباس های تحریک کننده بپوشد ، آرایش کند و هر چند وقت یکبار مدل آرایش خود را برای ایجاد تنوع تغییر بدهد ، برای زیباتر کردن اندام خود تلاش کند .

البته باید توجه داشت برای مردها رفع نیاز جنسی خیلی مهم است ولی تمام شخصیت آن ها شامل این نیاز نمی شود . آن ها نیاز عاطفی هم دارند و دوست دارند شریک زندگیشان از او حمایت کند و به شخصیت او احترام بگذارد .

مردها به خاطر غرور زیادشان از گفتن احساسات واقعی شان خودداری می کنند و این دلیل بر بی احساس بودنشان نیست . زن می تواند با ابراز احساسات به شوهر انرژی بدهد و او را ترغیب کند تا احساساتش را بیان نماید . برای این منظور مواقعی که شوهر احساساتش را نشان می دهد به صورت افراطی خوشحالی و رضایت خود را به او نشان بدهید .

هرگز به شوهر خود در مقابل فرزندانتان توهین نکنید . اگر ایرادی در او می بینید بهتر است ایرادش را با او در خلوت در میان بگذارید . مردها به زن هایی که این گونه رفتار می کنند افتخار می کنند .

اگر شوهرتان خسته است ، طرز رفتار شما برایشان مهم است . مردها در کل کم حوصله تر از زن ها می باشند و دوست دارند با آن ها رک صحبت شود . آن ها از حاشیه پردازی و بازی کردن با کلمات (که در ذات خانم ها هست ) خوششان نمی آید . پس زمان خستگی بهتر است خیلی رک با آن ها صحبت کنید .

مردها ممکن است برخی مسائل را به خاطر مشغله فکری زیاد و بار مسئولیت فراموش کنند . بنابراین اگر تاریخ تولد شما ، تاریخ ازدواج یا روز ولنتاین را فراموش کردند دلیل نمی شود که شما را دوست نداشته باشند . مردان بیشتر از هر چیزی به همسر و فرزندانشان علاقه مند هستند و تمام عمرشان را برای آن ها تلاش می کنند .

 

معمولا خانم ها بعد از گذشت چند سال از زندگی مشترک از کاهش رقبت شوهرشان گله مند می شوند . برای اینکه شوهرتان را برای همیشه عاشق خود  نگه دارید می بایست نقش افسونگر را بازی کنید و کارهایی انجام بدهید که عاشق شما بماند .

 

ناشناخته بمانید :
درست است که پوشش لباس های تحریک کننده برای مردان بسیار جذاب و دوست داشتنی است ولی افراط کردن در این کارها نیز می تواند تاثیر منفی بگذارد . سعی کنید همیشه بدن خود را در معرض دید او قرار ندهید . کمی سیاست به خرج بدهید و در رفتار خود غیر قابل پیش بینی باشید . مدتی معصومانه رفتار کنید و پس از آن مانند افراد شرور بی حیا باشید . این گونه رفتارهای متناقص باعث می شود شوهر شما بیشتر به شما توجه کند .

 

زیاد خوب نباشید :
خوب بودن بیش از حد به ندرت می تواند کسی را شیفته کند . بنابراین سعی کنید قسمت هایی از سیاهی شخصیت خود را به شوهرتان نشان بدهید . به طور مثال کمی بی رحمی نشان بدهید یا کمی کار زشت انجام بدهید ولی در این کار افراط نکنید .

 

ظاهر جذاب داشته باشید :
یکی از عواملی که مردها را جذب می کند ظاهر جذاب زن ها می باشد . باید توجه داشت مردها از طریق چشم مجذوب می شوند . بنابراین سعی کنید به ظاهر خود رسیدگی کنید  . این کار به دوام زندگی مشترک شما نیز کمک زیادی خواهد کرد . البته باید توجه کنید که مردها دوست ندارند مردان غریبه جذب ظاهر زیبای زن آن ها شوند بنابراین بهتر است در اجتماع با سلیقه همسر خود رفتار نمایید .

 

علایق او را شناسایی کنید :
هر مردی به چیزهایی علاقه مند است . این می تواند شامل کتاب ها ، فیلم ها ، یا حتی غذاها باشد . سعی کنید این موارد را شناسایی کنید و بعضی اوقات با هدیه دادن یک کتاب ، یا یک فیلم یا حاضر کردن غذای مورد علاقه ی او ، شوهرتان را غافلگیر نمایید .

 

اعتماد به نفس شوهرتان را تقویت کنید :
برای اینکه اعتماد به نفس شوهر خود را تقویت کنید می توانید از کارهایی او تعریف و تمجید کنید یا روزی یک بار به او بگویید که دوستش دارید . این رفتارها باعث می شود احساس خوبی در او ایجاد شود و بیشتر به شما اعتماد خواهد کرد .

 

 

مشوق شوهرتان باشید :
همیشه وقتی شوهرتان قصد انجام کاری را دارد به او بگویید که به او کاملا ایمان دارید . حتی اگر در کاری شکست خورد به جای سرزنش به او امیدواری بدهید که دفعه بعد حتما موفق خواهد شد و از او به خاطر تلاش هایش تشکر نمایید . همیشه سعی کنید طوری رفتار کنید که شوهرتان نسبت به شما احساس برتری داشته باشد چون مردها اینگونه امنیت را در خود احساس می کنند .

 

در ابراز احساسات پیشقدم شوید :
می توانید در ابراز احساساتتان پیشقدم شوید . با این کار شوهرتان احساس می کند که شما نیز خواهان او هستید و علاقه اش به شما یک طرفه نیست . البته در این کار افراط هم نکنید چرا که مردها به زن هایی که کم توجهی می کنند تمایل بیشتری دارند .

 

دلایل خیانت مردان

یکی دیگر از سوالاتی که برای اکثر خانم ها مطرح می شود این است که دلیل خیانت مردان چیست ؟ آیا تنوع طلبی مردها باعث خیانت می شود یا  خیانت مرد ها دلایل دیگری دارد ؟

باید توجه داشت خیانت در مردان به دلایل مختلفی ممکن است رخ بدهد . به طور مثال فردی که ظرفیت موقعیت اجتماعی بالا را نداشته و در موقعیت اجتماعی پایین ازدواج کرده است ، ممکن است بعد از رسیدن به شرایط جدید فکر ازدواج مجدد با شخصی از طبقه اجتماعی بالاتر به ذهنش خطور کند  . هم چنین ممکن است شخصی که وضعیت مالی خوبی دارد ، دوستانش او را ترغیب به ازدواج مجدد کنند . برخی مردها ازدواج مجدد یا روابط نامشروع را یک نوع برطری نسبت به دیگر مردها قلمداد می کنند . سرد مزاجی زن و عدم توانایی زن در ارضا کردن شوهر نیز می تواند یکی از عوامل موثر در خیانت مردان باشد . از دلایل مشترک خیانت و روابط نامشروع عامل ازدواج اجباری می باشد .

 

Leave a reply:

Your email address will not be published.


CAPTCHA Image
Reload Image

Site Footer