چطور در رابطه جنسی زن ها را راضی کنیم ؟

چطور در رابطه جنسی زن ها را راضی کنیم ؟

اغلب مردان نمی دانند چطور باید همسرشان را راضی به برقراری رابطه جنسی با خود کنند و همسرشان را چطور به ارگاسم برسانند . برای بسیاری از مردان بعد از برقراری رابطه جنسی این سوال در ذهنشان ایجاد می گردد که آیا همسرشان نیز از این رابطه جنسی لذت برده است و یا فقط تظاهر به ارگاسم و لذت بردن نموده است ؟!

اینکه مردی احساس کند همسرش از رابطه جنسی به او لذت می برد باعث ایجاد احساس قدرت و مردانگی در وی می شود و بالعکس اگر مردی احساس کند رابطه جنسی برای همسرش لذتی ندارد ، خودش نیز از نظر روحی از این رابطه لذت نبرده و احساس ناتوانی و ضعف می کند و نسبت به مردانگی خود شکاک خواهد شد .

 

اگر به عنوان مرد زندگی یک زن می خواهید بدانید چطور باید همسرتان را در رابطه جنسی راضی کنید با ما در این مطلب همراه شوید .

 

چطور در رابطه جنسی زن ها را راضی کنیم ؟

 

به همسرتان آرامش بدهید
به یاد داشته باشید که زن ها بر خلاف مردها به صورت فیزیولوژیکی وارد رختخواب نمی شوند بلکه محبت و علاقه به شوهرشان باعث می گردد که به اینکار علاقه مند گردند .  مردان برای اینکه رضایت قلبی همسرشان را برای رابطه جنسی بیشتر کنند می بایست عشق و علاقه خود نسبت به همسرشان را با زبان و عمل به او ثابت کنند . مردان موفق کلید صندوقچه دل همسرشان را همیشه در دست دارند و او را به این یقین رسانده اند که همسرشان را برای شخصیت والایش دوست دارند و نه به خاطر نیاز مردانه شان .

 

به او اجازه بدهید علایقش را با شما در میان بگذارد
برای اینکه همسرتان شما را مردی جذاب بداند لازم است گوشی شنوا و چشمی بینا داشته باشید و به خواسته ها و تمایلاتش توجه نمایید . او را تحریک کنید تا بدون ترس و واهمه از خواسته هایی که در دل دارد با شما سخن بگوید . او را مانند شریکی بدانید که همچون خود شما حق دارد از خشنودی ها و حتی ناخشنودی هایش با شما در دل نماید .

 

انتظاراتتان را با خوش زبانی بیان کنید
مردان ناوارد در ابتدای رابطه جنسی به انتهای آن می رسند . سریع دخول می کنند و به انزال می رسند و می خوابند . تلخی کلام ، عصبانیت  ، رفتارهای خام مردانه نه تنها زن ها را نسبت به رابطه جنسی سرد می کنند بلکه باعث می شود تا زن به مرد تمایلی نداشته باشد . اگر زن ها هم در برخی موارد با لجبازی کردن و رفتارهای خام تلاش می کنند تا انتقام بگیرند . برای جلوگیری از این مشکلات بهتر است انتظاراتتان را با خوش زبانی با همسرتان در میان بگذارید اگر چنین رفتار کنید دل او را نرم خواهید کرد که ناگفته هر گونه بخواهید به سازتان می رقصد .

 

با نوازش اندام زنانه او را آماده کنید
مردان ناوارد بسیار سریع عمل می کنند و همین می تواند زن را نسبت به رابطه سرد نماید . قبل از برقراری رابطه اندام جنسی با علایق جنسی همسرتان آشنا شوید و نقاط حساس جسم وی را شناسایی نمایید . نوازش و تحریک لب ها ، سینه ها ، نوک سینه ها ، گوش ، گردن ، ران ها ، روی شکم و کلیتوریس همسرتان را به عالم لذت ببرید و با بوسیدن لب هایش و چنگ زدن به موهایشان او را برای ورود به رابطه جنسی راضی کنید .

 

حرف های عاشقانه بزنید
برای اینکه برای همسرتان جذاب باشید لازم است در گوش او محبت و عشق را زمزمه کنید . از اندام زیبای جسم او سخن بگویید و زیبایی هایش را ستایش کنید . به همسرتان بگویید که چقدر دوستش دارید و از اینکه در کنار کسی که دوست دارید هستید چقدر احساس غرور می کنید .

 

انزال خود را با ارگاسم همسرتان همزمان کنید
سعی کنید وقتی وارد رابطه جنسی شدید زمان انزال خود را با زمان ارگاسم همسرتان یکی کنید . بعضی مردان بعد از انزال خود به کناری رفته و زن را ناشیانه رها می کنند . معمولا مردانی برای زن ها جذاب هستند که بتوانند پا به پای همسرشان پیش رفته و از هیچ تلاشی برای به ارگاسم رساندن آنها دریغ نکنند . بهتر است عجله نکنید و پس از انزال هم همسرتان را در آغوش بگیرید و نوازشش کنید . با حرف های محبت آمیز نیز سلطان قلب و روح او شوید .

 

مطالب مرتبط :

کاندوم زنانه برای جلوگیری از تجاوز... این کاندوم زنانه که با نام ریپکس ثبت شده است ، وسیله ای است که از تجاوز مردان به زنان جلوگیری کرده و آسیب های جدی در آلت تناسلی مردان ایجاد می کند  ...
بزرگ کردن آلت تناسلی با انواع روش های افزایش انداز... بزرگ کردن آلت تناسلی بسیاری از مردان در مورد اندازه آلت تناسلی خود نگران هستند . روش های درمانی زیادی در اینترنت موجود است که ادعا می کنند می توانن...
تاثیر یائسگی بر روابط زناشویی... یائسگی چیست ؟ 12 ماه قاعد نشدن متوالی زن که در دوران میانسالی رخ می دهد را یائسگی می گویند . زن ها هنگام تولد همه ی تخمک هایی را که در طول عمر آزاد ...
آموزش رابطه جنسی بدون پاره شدن پرده بکارت در دوران... اگر در دوران نامزدی هستید و قصد انجام رابطه جنسی بدون پاره شدن پرده بکارت و یا بدون دخول را دارید می توانید از دست خود برای ارضای جنسی همسرتان استفاد...
نحوه استفاده از کاندوم و ویژگی های کاندوم استاندار...   بهترین روشی که در رابطه جنسی از بارداری ناخواسته جلوگیری می کند استفاده از یک کاندوم خوب است . استفاده از کاندوم علاوه بر جلوگیری از بارداری...

Leave a reply:

Your email address will not be published.


CAPTCHA Image
Reload Image

Site Footer