چطور بفهمیم پسری قصد ازدواج دارد ؟

چطور بفهمیم پسری قصد ازدواج دارد ؟

وقتی دختر ور پسری به تازگی با یکدیگر آشنا شده باشند ممکن است دختر به پسر علاقه مند شود . اما چون حجب و حیای دخترانه به وی اجازه نمی دهد به پسر پیشنهاد ازدواج بدهد احتمال دارد این سوال در ذهن دختر تکرار شود که آیا پسر مورد علاقه اش روزی به او پیشنهاد ازدواج خواهد داد یا نه . با خواندن این مقاله می فهمید رفتارهای پسری که قصد ازدواج با شما را دارد چگونه است ؟

 

اگر پسر مورد نظر شما 5 علامتی که در ادامه به آن اشاره خواهیم کرد را داشته باشد ، باید بدانید به شما پیشنهاد ازدواج نخواهد داد . پس بهتر است فکرش را از سرتان بیرون کنید و به زندگی تان ادامه بدهید .

 

چطور بفهمیم پسری قصد ازدواج دارد ؟

 

1-شخصیت واقعی او را نمی شناسید
اگر پسری که با وی در ارتباط هستید با شما درد و دل نمی کند و آرزوها ، ترس ها ، امیدها و انگیزه هایش را با شما در میان نمی گذارد . یعنی برای زندگی مشترک روی شما سرمایه گذاری نمی کند . اگر پسری به شما اجازه ندهد که بدانید درونش چه خبر است یعنی قصد ازدواج با شما را ندارد .

 

2-نگران از دست دادن شما نیست
اگر مردی چند روز در کنار شما نباشد و از شما نیز خبری نگیرد . یعنی از دست دادن شما برایش مهم نیست و به صورت جدی به شما فکر نمی کند . مردی که قصد ازدواج داشته باشد ، جایی برای شما در زندگی اش بازخواهد کرد .

 

3-می گوید برای متعهد شدن مشکل دارد
اگر پسری که با وی در ارتباط هستید می گوید رابطه نمی خواهد یا برای متعهد شدن مشکل دارد . باید پی ببرید منظورش این است که رابطه جدی با شما را نمی خواهد . ممکن است شما منتظر بمانید تا او بالاخره بفهمد که شما چقدر خوب هستید اما بهتر است وقتتان را تلف نکنید و از آن رابطه خارج شوید .

 

4-با شما قرار ملاقات عاشقانه ندارد
اگر ملاقات های شما با او شامل ملاقات های عادی مثل سینما رفتن می باشد و هرگز با شما قرار ملاقات های عاشقانه نمی گذارد یعنی قصد ازدواج با شما را ندارد . وقتی پسری روی دختری برای آینده اش سرمایه گذاری می کند سعی می کند از هر طریقی که بتواند او را تحت تاثیر قرار بدهد و علاقه اش را نشان بدهد . سعی می کند چیزهایی که دوست دارد را به شما هم معرفی کند : معرفی فیلم ها ، کتاب ها و موسیقی های مورد علاقه اش به شما می تواند نشان از علاقه وی به شما باشد .

 

5-با خانواده اش آشنا نمی شوید
پسرها ممکن است شما را به دوستان خود معرفی کنند که البته این مساله مهمی نیست ممکن است فقط برای پز دادن این کار را انجام بدهند . اگر در مورد خانواده خود حرفی نمی زند یا وقتی شما صحبت را به خانواده اش می کشید حرف را عوض می کند این نشانگر این است که نمی خواهد شما را به خانواده اش معرفی کند . البته بعضی پسرها بر حسب عادت با هر دختری آشنا می شوند ، وی را به خانواده خود معرفی می کنند در این صورت اگر قصدش به شما جدی باشد ممکن است نسبت به معرفی شما حساس تر عمل کند . چون دلش می خواهد خانواده اش هم از شما خوششان بیاید .

 

Leave a reply:

Your email address will not be published.


CAPTCHA Image
Reload Image

Site Footer