روش های جذب پسرها برای ازدواج چیست ؟

 

چطور پسرها را برای ازدواج جذب کنیم ؟

برای جذب پسرها برای ازدواج باید قواعد خاصی را رعایت کنید . اگر شما تصور می کنید با سال ها انتظار کشیدن یا التماس کردنهایی که دل سنگ را هم آب کند می توانید پسری را به ازدواج ترغیب کنید کاملا در اشتباه هستید . هیچ پسری با این کارها به ازدواج ترغیب نخواهد شد . در این مقاله بررسی خواهیم کرد که کدام رفتارها پسرها را از شما فراری می دهد و کدام رفتارها آن ها را به ازدواج با شما ترغیب خواهد کرد.

 

 

روش های جذب پسرها برای ازدواج چیست ؟

 

1-خودتان را بهتر از آنچه می باشید نشان ندهید :
هرگز سعی نکنید خودتان را از آنچه هستید بهتر نشان دهید . اگر به ازدواج با پسری فکر می کنید و همین باعث می شود ناخودآگاه بعضی رفتارهای ساختگی از خود نشان بدهید ، در این مواقع خودتان مچ خودتان را بگیرید و حساب کنید تا کی می توانید به این رفتارهای ساختگی ادامه بدهید . گذشته از این اگر قصد ازدواج با پسری را دارید می بایست او را 20 تا 30 درصد بدتر از چیزی که شناختید تصور نمایید .

 

 

2- عجله نکنید :
هیچ چیز مثل عجله برای صحبت کردن در مورد ازدواج نمی تواند پسرها را بترساند و آن ها را از شما فراری بدهد . برای بیان خواسته خود برای ازدواج به جای عجله کردن در بیان خواسته خود ، با طرز رفتار خود در او این فکر را ایجاد نمایید که هر چه در شما بگردد ، شما را برای ازدواج گزینه مناسبی بشناسد . البته توجه کنید که نباید رفتارهای شما ساختگی باشد و به جای بروز رفتارهای ساختگی سعی کنید عیب های خود را برطرف نمایید .

 

 

3- خودتان را فریب ندهید :
اگر مدت زیادی در انتظار او هستید یا می گوید برای ازدواج آمادگی ندارد ، بهتر است دیگر خودتان را فریب ندهید . انتظاری که بیشتر از دو سال طول بکشد می تواند دلیل بی میلی او برای ازدواج با شما و یا دلیل بی میلی او برای قبول مسئولیت زندگی باشد .

 

 

4- آویزان نشوید :
اگر بیش از اندازه به یک پسر آویزان شوید و یا اصرار کنید هر چه زودتر جشن عروسی بپا شود ، او را پس خواهید زد . نکند قصد دارید با کوتاه کردن دوره آشنایی ضعف هایتان را بپوشانید یا فکر می کنید با طولانی شدن دوره آشنایی خیال ازدواج با شما از سرش بیرون برود . پس چطور می توانید یک عمر او را در کنار خود نگه دارید ؟ بنابراین بهتر است ضعف هایتان را برطرف کنید تا نتیجه بهتری بگیرید .

 

 

5- تعادل را رعایت کنید :
در برخورد با پسرها تعادل را رعایت کنید . نه آن قدر به او نزدیک شوید که آزارش بدهید و نه آنقدر از او فاصله بگیرید که انگار نسبت به او بی اعتنا هستید توجه داشته باشید پسرها از بی اعتنایی متنفرند و نزدیک شدن بیش از حد نیز برایشان آزاردهنده است .

 

 

6- توانایی هایتان را زیاد کنید :
پسرها از دخترهای همه فن حریف خوششان می آید . هرگز سعی نکنید خودتان را محتاج به او و بی پناه نشان بدهید . در عوض توانایی هایتان را افزایش بدهید تا مجذوب شما شوند .

 

 

7- سعی نکنید توجهش را جلب نمایید :
سعی نکنید برای جلب کردن توجه پسری به او امتیاز اضافی بدهید پسرها از دخترهایی که برای جلب توجه و محبت دیگران از همه چیزشان می گذرند خوششان نمی آید .

 

 

8-خودتان پیشنهاد ازدواج بدهید :
اینکه یک دختر پیشنهاد ازدواج را مطرح کند همیشه زننده و بد نیست . اگر فکر می کنید پسر مورد نظر توانایی درک این مساله را دارد می توانید به جای منتظر ماندن خودتان دست به کار شوید و پیشنهاد ازدواج را مطرح کنید . واکنش پسرها به سطح سواد ، تربیت خانوادگی و جایگاهی که زن در خانواده شان دارد بستگی دارد .

 

مطالب مرتبط :

دلایل خواستگار نداشتن دخترها چیست ؟... اگر شما هم از آن دسته از دخترها هستید که برخلاف ویژگی های مثبتی که دارید ولی باز هم خواستگاری ندارید و یا اینکه خواستگار داشته اید اما منجر به ازدوا...
پرسشنامه کامل سوالات جلسه خواستگاری... یکی از مهم ترین چیزهایی که فرد قبل از ازدواج با فردی دیگر به آن نیاز دارد شناخت طرف مقابل است . این شناخت شامل موضوعاتی مثل شناخت خانواده طرف مقابل ...
راههاي خوشحال كردن زنان زن ها در کشف کردن مسائل به همراه جزئیات استاد هستند . آنها به همه چیز توجه می کنند و کوچکترین رفتارهای همسر اگر صمیمانه و متفکرانه انجام شود ، مورد ...
رایج ترین دروغ هایی که مردان به زنان می گویند... در این مقاله از وبسایت یک زوج قصد داریم به رایج ترین دروغ های مردان که در زندگی مشترک به زنان می گویند اشاره کنیم . متاسفم : ساده ترین راه مرد ب...
مهمترین معیار در ازدواج چیست ؟... در بحث ازدواج افراد معیارهای متفاوتی را در نظر می گیرند معیارهایی مانند : زیبایی ، توان مالی ، اخلاق و ... اما باید توجه کرد در بین این معیارها بعضی ...

Leave a reply:

Your email address will not be published.


CAPTCHA Image
Reload Image

Site Footer