روش های تحریک شوهر

چگونه میتوان شوهر خود را تحریک کرد ؟

برای اینکه زن بتواند شوهر خود را تحریک کند می بایست بداند که چه چیزهایی شوهرش را تحریک می کند . زن باید مواردی که شوهر را تحریک می کند شناسایی کرده و در زمانی مناسب از آن ها استفاده کند . در این مقاله در وبسایت یک زوج قصد داریم نکاتی را که در تحریک شوهر موثر است بررسی کنیم .

 

یکی از مواردی که در تحریک شوهر موثر است زمان استفاده از عامل تحریک کننده است به طور مثال اگر زن با پوشیدن لباس تنگ می تواند شوهرش را تحریک کند ، نباید به طور مداوم از این روش استفاده کند و اثر آن را از بین ببرد .

برای اینکه زن بتواند شوهرش را تحریک کند می بایست عوامل تحریک شدن او را شناسایی کند . زن می تواند از شوهر سوال کند که چه طرح و رنگی را دوست دارد یا حتی می تواند به شوهرش اجازه بدهد که برای او لباس انتخاب کند . استفاده از دستبند ، گردنبند ، گوشواره ، دستمال گردن و …. هم می تواند در تحریک شوهر موثر باشد ولی مردها هیچوقت اینها را برای زن ها تشریح نمی کنند بلکه زن ها باید این موارد را شناسایی کنند تا بتوانند برای تحریک مردها از آن ها استفاده کنند .

 

یکی از تصورات غلطی که باعث نگرانی زن ها می شود این است که فکر می کنند با کهولت سن جذابیت جنسی خود را از دست داده اند و علت کم شدن توجه شوهرشان و دلسردی او ، این مورد می باشد . ولی واقعیت این است که دلیل آن بی توجهی زن به عوامل جاذبه جنسی است . زن و شوهری که رابطه جنسی برای آن ها مانند یک عادت شده است نباید انتظار داشته باشند آینده ای پر هیجان داشته باشند . ایجاد تنوع در رابطه عاملی است که باعث می شود رابطه جنسی بعد از چند سال نیز جذابیت خود را از دست ندهد . زن و مردی که چندین سال رابطه جنسی داشته اند ، از رابطه جنسی لذت کامل می خواهند ، آن ها مانند یک نوجوان نیستند که یک هیجان ساده آن ها را از نظر روحی ارضا کند . بنابراین زن و مرد باید سعی کنند همیشه در امور جنسی توان خود را حفظ کنند .

چگونه میتوان شوهر خود را تحریک کرد ؟

روش های ایجاد تنوع در رابطه جنسی :
1- برای رابطه زناشویی مکانی جدید انتخاب کنید .
2- لباس های زیر جدید و تحریک کننده به تن کنید .
3- از عطرهای جدید خوشبو یا عطرهای تحریک کننده استفاده کنید .
4- قبل از شروع رابطه حتما نظافت را رعایت کنید و موهای زائد بدن را حذف کنید .
5- خوب است برای تنوع گاهی زن در رابطه جنسی پیشقدم شود .
6- سعی کنید با کلام ، نگاه ، حرکات و رفتار ، همسر را به آرامی تحریک کنید.
7- بوسه یکی از روش های قدیمی برای تحریک کردن است . سعی کنید قسمت های حساس بدن همسر را بشناسید و با بوسیدن او را تحریک کنید .
8- برای تحریک شوهر علاوه بر تحریک فیزیکی می توان از گفتارهای عاشقانه نیز استفاده کرد . گفتارهای عاشقانه جنبه روانی دارد و می بایست همزمان با تحریک فیزیکی از آن استفاده شود .
9- با آرامش و حوصله به لمس و نوازش نواحی تحریک کننده همسر خود بپردازید . نواحی تحریک آمیز بدن زن شامل سطح داخلی ران ، لب های فرج ، گرفتن و فشردن کمر و کلیتوریس است و در بدن مردان شامل سطح داخلی ران ، بیضه و آلت تناسلی مردانه و گرفتن و فشار دادن کمر است .
10- بهترین زمان برای سخنان محبت آمیز ، زمان دخول است . در این زمان از همسر خود قدردانی ، تعریف و تمجید کنید .
11- پیش از رابطه جنسی با همسر خود هماهنگ کنید که هنگام انزال منی کجا ریخته شود زیرا اینکار باعث آرامش خاطر بیشتر است باعث تحریک بیشتر طرفین می شود .
12- با توجه به اینکه زن ها زمان بیشتری برای ارگاسم شدن نیاز دارند ، بنابراین بهتر است ابتدا مرد زن را به ارگاسم رسانده و سپس مرد به راحتی ارضا می شود . دیدن ارگاسم زن برای مرد بسیار تحریک کننده و ارزشمند است . اگر مرد اول ارضا شود از نظر جنسی ناتوان شده و توانایی به ارگاسم رساندن زن را نخواهد داشت ولی اگر ابتدا زن ارگاسم شود می تواند به ارضای مرد نیز کمک کند . بهترین شیوه ارضا همزمانی زوجین است .

 

 

روش های تحریک شوهر

تحریک شوهر از راه چشم :
با توجه به اینکه مردها بصری هستند و از طریق چشم تحریک می شوند ، زن می تواند با پوشش تحریک کننده ، رفتار یا فیگور خاص ، آرایش و صحبت های تحریک کننده شوهرش را تحریک کند . البته باید توجه داشت که هر مردی روحیات خاص خود را داشته و با نوع خاصی از پوشش زنانه تحریک می شود .

چگونه میتوان شوهر خود را تحریک کرد ؟

تحریک شوهر هنگام رابطه جنسی :
زن می تواند با لمس کردن آلت تناسلی و بیضه های شوهر ، او را تحریک کرده و برای دخول آماده کند . بعد از شروع رابطه جنسی نیز روش هایی وجود دارد که می تواند مرد را بیشتر تحریک کرد . به طور مثال گرفتن کمر شوهر با دست ، یا همراهی کردن شوهر هنگام دخول با عمل دست، اشتیاق نشان دادن زن برای را رابطه جنسی ، تشویق شوهر برای حرکت سریع تر یا آهسته تر و … به طور کلی هر چقدر زن بی حیاتر رفتار کند مرد را بیشتر تحریک خواهد کرد و او را از نظر روحی نیز ارضا خواهد کرد .

چگونه میتوان شوهر خود را تحریک کرد ؟

فواید ارضای روحی شوهر چیست ؟
اگر زن در رابطه جنسی خوب عمل کند ، می تواند شوهر را از نظر روحی نیز ارضا کند . ارضا شدن مردان از نظر روحی فوایدی دارد به طور مثال :

1- اگر مرد علاوه بر ارضای جسمی از نظر روحی نیز ارضا شود مدت زمان بیشتری طول می کشد تا دوباره احساس نیاز کند ولی اگر فقط از نظر جسمی ارضا شود به دلیل اینکه ارضای روحی نشده است ممکن است هر روز تقاضای رابطه جنسی کند ، زیرا به درستی ارضا نشده است !

2- مردانی که از نظر روحی در رابطه جنسی ارضا شده اند ، نسبت به زن خود مهربان تر رفتار خواهند کرد و همسر خود را بیشتر دوست خواهند داشت .

3- ارضای روحی مرد باعث می شود او نسبت به زنان دیگر که گاها لباس های تحریک کننده هم به تن می کنند بی اعتنا باشد . چون مردی که از نظر روحی ارضا شده ، از جنس مخالف سیراب شده است . در صورتی که ارضای جسمی به تنهایی این تاثیر را ندارد .

 

تحریک شوهر با حرف های تحریک کننده :
می توان به روش های مختلفی از حرف های تحریک کننده استفاده کرد به طور مثال :

1- می توان خواسته های جنسی خود را به صورت خواهش از شوهر تقاضا کرد .
2- می توان از شوهر تقاضا کرد تا عمل جنسی مشخصی را سریع تر یا کند تر انجام دهد .
3- می توان او را تشویق کرد تا عمل جنسی مشخصی را برای شما انجام بدهد .

 

 

 

1 comments On روش های تحریک شوهر

 • لباس هایی که اغلب اوقات برای شوهرها جذاب هست می تونه این شرایط رو داشته باشه :
  – لباس های خواب که توری باشند .
  – لباس های کشی که برجستگی ها مشخص باشه .
  – اگه بالا تنه ی کشی می پوشید زیر اون از بالاتنه بند ! استفاده نکنید . دلیلش بماند ! خودتون می فهمید .
  – لباس پایین تنه هم باید طوری باشه که آلـ…. مشخص نباشه . در عوض برجستگی ها مشخص باشه . پایین تنه هم همین طور .

  – بعضی از آقایون از اندام جنسی نیمه برهنه شدیدا خوششون میاد . مثلا اگه دامن چاک دار بپوشید به طوری که وقتی راه میرید ران ها مشخص باشن . یا پیراهن دکمه دار بپوشید و چند دکمه ی بالایی رو باز بذارید . اگه ندارید می تونید لباس های قدیمی رو پاره کنید !

  برای تحریک شوهر همیشه لازم نیست که لباس نو و شیک بپوشید . گاهی لباس پاره شده که اندام خاصی مثل بالاتنه ، شکم ، ران ها ، پایین تنه و کمر از زیر اون لباس ها مشخص باشه ، بیشتر از لباس های نو شوهر رو تحریک می کنه .

Leave a reply:

Your email address will not be published.


CAPTCHA Image
Reload Image

Site Footer