چگونه به همسر خود ابراز علاقه کنیم ؟

چگونه به همسر خود ابراز علاقه کنیم ؟

 

در زندگی مشترک باید توجه داشت یکی از مسائلی که باعث استحکام زندگی می شود ابراز علاقه به همسر می باشد . علاقه ای که در دل محبوس باشد و ابراز نگردد مفید نخواهد بود . از نشانه های ابراز علاقه می توان به رعایت ادب در رفتار و گفتار ، توجه ، لبخند ، استقبال از همسر و … اشاره کرد . در این مقاله با در نظر گرفتن تفاوت های روحی زن و مرد به این مساله می پردازیم که چگونه به همسر خود ابراز علاقه کنیم ؟ تا او متوجه علاقه ی ما به خودش شود و از آن لذت ببرد .

 

چگونه به همسر خود ابراز علاقه کنیم ؟

 

زن ها شنیدن کلمه دوستت دارم از همسر را خیلی دوست دارند و به همین خاطر تصور می کنند گفتن این کلمه به همسر به اندازه شنیدن آن لذت بخش است . باید توجه داشت که نباید بر اساس نیازهای خودمان به همسرمان محبت کنیم بلکه باید نیازهای او را شناخته و بر اساس آن به او ابراز علاقه نماییم تا لذت بیشتری از این جهت ببرد .

 

خانم ها دوست دارند همسرشان آن ها را با کلمات محبت آمیز مانند خانومم ، گلم ، زیبای من خطاب کنند آن ها از شنیدن این جملات فوق العاده لذت می برند .

 

آقایان دوست دارند همسرشان آن ها را با کلمات اقتدار آمیز مانند تو باعث افتخار منی ، تو به من آرامش می دهی و … خطاب کنند .

 

هم چنین مردها دوست دارند زن ها خواسته های خودشان را صریح و روشن بیان کنند ، و اگر همسرشان مشغول کاری هست آن را کنار گذاشته و به او توجه کنند . مردها از اینکه ببینند همسرشان به او توجه می کنند احساس رضایت می کنند .

 

مردها اغلب سعی می کنند با سعی و تلاش خود در زندگی به همسرشان نشان دهند که او را دوست دارند . منتهی به مردها توصیه می شود نیاز زن ها را نیز در ابراز علاقه مورد توجه قرار دهید و از ابراز علاقه کلامی و توجه به زن خود غافل نشوید . زن ها دوست دارند همسرشان به قیافه ، اندام و دست پخت آن ها توجه و علاقه نشان دهد .

 

 چگونه به همسر خود ابراز علاقه کنیم ؟

چگونه به نامزد خود ابراز علاقه کنیم ؟
با توجه به اینکه دوران نامزدی دوران شناخت می باشد . می بایست ابراز علاقه در این دوران به صورت خیلی محدود و بسته در چارچوب باشد در غیر این صورت ممکن است در شناخت صحیح قبل از ازدواج خلل ایجاد کرده و طرفین نتوانند مسائل و مشکلات بعد از ازدواج را بررسی نمایند .

 

بنابراین باید توجه داشت که هم زن و هم مرد به ابراز علاقه همسر نیاز دارند و از این مساله در زندگی لذت می برند منتهی نحوه ابراز علاقه می بایست با توجه به روحیات جنس خودشان باشد .

 

 

مطالب مرتبط :

روش تشخیص خیانت زن به شوهر وقتی زن ها به شوهر خود خیانت می کنند بسیار دقیق عمل کرده و هیچ ردی از کارشان به جا نمی گذارند . پس شما برای فهمیدن این موضوع می بایست کاملا هشیار با...
نشانه های زوج های موفق چیست ؟... موفقیت در زندگی مشترک نشانه هایی دارد . در این مقاله قصد داریم موفقیت در زندگی مشترک را مورد بررسی قرار بدهیم و ببینیم زوج های موفق چه نشانه هایی دا...
راههاي خوشحال كردن زنان زن ها در کشف کردن مسائل به همراه جزئیات استاد هستند . آنها به همه چیز توجه می کنند و کوچکترین رفتارهای همسر اگر صمیمانه و متفکرانه انجام شود ، مورد ...
انتظارات مردها از همسرشان چیست ؟... در زندگی مشترک مسائلی وجود دارد که دانستن آن ها می تواند دوام زندگی را مستحکم تر و زندگی را شیرین تر نماید . در این مقاله قصد داریم برای زنان نکاتی ر...
رایج ترین دروغ هایی که مردان به زنان می گویند... در این مقاله از وبسایت یک زوج قصد داریم به رایج ترین دروغ های مردان که در زندگی مشترک به زنان می گویند اشاره کنیم . متاسفم : ساده ترین راه مرد ب...

Leave a reply:

Your email address will not be published.


CAPTCHA Image
Reload Image

Site Footer