چگونه به همسر خود ابراز علاقه کنیم ؟

چگونه به همسر خود ابراز علاقه کنیم ؟

 

در زندگی مشترک باید توجه داشت یکی از مسائلی که باعث استحکام زندگی می شود ابراز علاقه به همسر می باشد . علاقه ای که در دل محبوس باشد و ابراز نگردد مفید نخواهد بود . از نشانه های ابراز علاقه می توان به رعایت ادب در رفتار و گفتار ، توجه ، لبخند ، استقبال از همسر و … اشاره کرد . در این مقاله با در نظر گرفتن تفاوت های روحی زن و مرد به این مساله می پردازیم که چگونه به همسر خود ابراز علاقه کنیم ؟ تا او متوجه علاقه ی ما به خودش شود و از آن لذت ببرد .

 

چگونه به همسر خود ابراز علاقه کنیم ؟

 

زن ها شنیدن کلمه دوستت دارم از همسر را خیلی دوست دارند و به همین خاطر تصور می کنند گفتن این کلمه به همسر به اندازه شنیدن آن لذت بخش است . باید توجه داشت که نباید بر اساس نیازهای خودمان به همسرمان محبت کنیم بلکه باید نیازهای او را شناخته و بر اساس آن به او ابراز علاقه نماییم تا لذت بیشتری از این جهت ببرد .

 

خانم ها دوست دارند همسرشان آن ها را با کلمات محبت آمیز مانند خانومم ، گلم ، زیبای من خطاب کنند آن ها از شنیدن این جملات فوق العاده لذت می برند .

 

آقایان دوست دارند همسرشان آن ها را با کلمات اقتدار آمیز مانند تو باعث افتخار منی ، تو به من آرامش می دهی و … خطاب کنند .

 

هم چنین مردها دوست دارند زن ها خواسته های خودشان را صریح و روشن بیان کنند ، و اگر همسرشان مشغول کاری هست آن را کنار گذاشته و به او توجه کنند . مردها از اینکه ببینند همسرشان به او توجه می کنند احساس رضایت می کنند .

 

مردها اغلب سعی می کنند با سعی و تلاش خود در زندگی به همسرشان نشان دهند که او را دوست دارند . منتهی به مردها توصیه می شود نیاز زن ها را نیز در ابراز علاقه مورد توجه قرار دهید و از ابراز علاقه کلامی و توجه به زن خود غافل نشوید . زن ها دوست دارند همسرشان به قیافه ، اندام و دست پخت آن ها توجه و علاقه نشان دهد .

 

 چگونه به همسر خود ابراز علاقه کنیم ؟

چگونه به نامزد خود ابراز علاقه کنیم ؟
با توجه به اینکه دوران نامزدی دوران شناخت می باشد . می بایست ابراز علاقه در این دوران به صورت خیلی محدود و بسته در چارچوب باشد در غیر این صورت ممکن است در شناخت صحیح قبل از ازدواج خلل ایجاد کرده و طرفین نتوانند مسائل و مشکلات بعد از ازدواج را بررسی نمایند .

 

بنابراین باید توجه داشت که هم زن و هم مرد به ابراز علاقه همسر نیاز دارند و از این مساله در زندگی لذت می برند منتهی نحوه ابراز علاقه می بایست با توجه به روحیات جنس خودشان باشد .

 

 

Leave a reply:

Your email address will not be published.


CAPTCHA Image
Reload Image

Site Footer