وبسایت سلامتی فارس هلث

فارس هلث

سلامتی بهترین نعمتی است که خداوند به انسان ها داده است . انسان ها باید سلامتی خود را حفظ کنند و از عوامل بیماری دوری کنند . بیماری می تواند زندگی انسان را مختل کند و حتی باعث مرگ انسان شود . 


حتی کوچکترین بیماری مانند بی حالی می تواند در زندگی انسان اثر منفی بگذارد و شادابی انسان را از بین ببرد . بهترین راه برای پیشگیری از بیماری رعایت عادت های بهداشتی صحیح است .  

 

بعضی از عادت های بهداشتی می توانند سلامتی انسان را حفظ کنند . برای مثال خوردن غذای مناسب که حاوی مواد مغذی باشد ، خوابیدن به اندازه کافی و در ساعت معین ، ورزش منظم و مداوم و  اجتناب از خوردن خوراکی های مضر تا حد زیادی می تواند سلامتی انسان را حفظ کند و از بیماری پیشگیری کند . 

 

بیماری هایی که سلامتی انسان را تهدید می کنند بسیار زیاد هستند . برای مثال بعضی از بیماری هایی که سلامتی چشم ها را تهدید می کنند خشکی چشم ، سندروم بینایی کامپیوتر ، لاگوفتالموس شبانه (باز ماندن چشم در خواب ) ، قرمزی چشم ، سایش و فرسایش قرنیه هستند . 

 

خشکی چشم بیشتر از بقیه ی بیماری های چشم ، سلامتی چشم انسان را تهدید می کند زیرا یکی از دلایل خشکی چشم نگاه کردن زیاد به موبایل و کامپیوتر است و در این زمانه ، افراد خیلی زیاد به این وسایل نگاه می کنند . 

Leave a reply:

Your email address will not be published.


CAPTCHA Image
Reload Image

Site Footer