کاندوم زنانه برای جلوگیری از تجاوز

کاندوم زنانه برای جلوگیری از تجاوز

این کاندوم زنانه که با نام ریپکس ثبت شده است ، وسیله ای است که از تجاوز مردان به زنان جلوگیری کرده و آسیب های جدی در آلت تناسلی مردان ایجاد می کند  . این سلاح توسط “سونت اهلرز” خانم پنجاه و هفت ساله آفریقایی طراحی شده است و برای جلوگیری از تجاوز به زنان در اختیار آنان قرار داده شده است .

 

اهلرز انگیزه خود را از ساختن این دستگاه چنین بیان می کند :
” 20 سال پیش با زنی که به او تجاوز جنسی شده بود ملاقات کردم و او به من گفت ای کاش وسیله ای بود که هنگام تجاوز آلت تناسلی مرد را گاز می گرفت ”

 

بنابراین فکر ساختن ریپکس از آن پس در فکر دکتر اهلرز می افتد و او موفق می شود چنین دستگاهی را طراحی و عرضه کند . ریپکس علاوه بر اینکه جلوی تجاوز مردان به زنان را می گیرد هم چنین مردان متجاوز را به شدت مجازات کرده و از انتقال ویروس ایدز و دیگر بیماری های مقاربتی نیز جلوگیری می کند .

 

ریپکس دستگاهیی لوله ای شکل است که در مهبل زنان نصب می گردد . بیرون ریپکس از جنس لاستیک و انعطاف پذیر است و صدمه ای به بدن زن وارد نمی کند . آزمایشات انجام شده حاکی از آن است که استفاده از این دستگاه برای زنان ناخوشایند نخواهد بود و هم چنین تاثیرات منهدم کننده ریپکس روی ماکت آلت تناسلی مردانه امتحان شده و نتایج ، رضایت بخش اعلام شده است .

 

ریپکس مانند کاندوم عمل کرده و زن مورد تجاوز را از ابتلا به ایدز حفظ می کند و هم چنین اگر مرد متجاوز قصد داشته باشد عمل تجاوز را کامل انجام بدهد قلاب های میکروسکوپی چسبنده ریپکس فعال شده و به آلت مردانه می چسبند . چنین وضعیتی درد وحشتناکی را برای مرد متجاوز رقم می زند . دکتر اهلرز درد وحشتاک ریپکس را تضمین کرده و می گوید متجاوز با آلتی تکه تکه و پوست کنده شده مواجه خواهد شد . فرد متجاوز مجبور خواهد شد برای رهایی از این درد  به پزشک مراجعه نماید . اگر فرد سعی کند خودش ریپکس را از آلت جدا نماید قلابهای آن به صورت عمیق تری در آلت فرو می روند که در این صورت با عمل جراحی قابل جدا شدن خواهد شد .

 

شایان ذکر است که برخی مخالفان استفاده از ریپکس را غیر انسانی می دانند و معتقد هستند که در شرایطی که هر دو شریک جنسی راضی به انجام رابطه جنسی هستند ممکن است زنان با نیت های شومی مانند انتقام ، شکنجه دادن ، ایجاد درد سر برای مردان متاهل و یا به خاطر سادیسم جنسی از این وسیله استفاده کنند .

 

Leave a reply:

Your email address will not be published.


CAPTCHA Image
Reload Image

Site Footer