بزرگ کردن آلت تناسلی با انواع روش های افزایش اندازه آلت تناسلی

بزرگ کردن آلت تناسلی

بزرگ کردن آلت تناسلی

بسیاری از مردان در مورد اندازه آلت تناسلی خود نگران هستند . روش های درمانی زیادی در اینترنت موجود است که ادعا می کنند می توانند به شما برای بزرگ کردن آلت تناسلی کمک ند . با این حال اینها کلاهبرداری هستند و هیچ درمان علمی ثابت شده و مطمئنی برای افزایش اندازه آلت تناسلی وجود ندارد .

 

 

 

 

بزرگ کردن آلت تناسلی
اندازه نرمال آلت تناسلی چقدر است ؟
عکس های موجود در فیلم ها ، مجله ها و اینترنت که آلت های تناسلی بزرگ را عادی جلوه می دهند ، به راحتی می تواند فرد را فریب بدهد . بسیاری از مردان ، میانگین اندازه آلت تناسلی را بیش از حد تخمین می زنند و بنابراین تصور می کنند اندازه آلت تناسلی آن ها کمتر از اندازه میانگین است .

 

میانگین اندازه آلت تناسلی در حالت نعوظ 14 الی 16 سانتی متر (5.5 الی 6.3 اینچ) در طول و 12 الی 13 سانتی متر (4 الی 5 اینچ) در قطر است . از نظر پزشکی ، اگر اندازه آلت تناسلی در حالت نعوظ کامل کمتر از 7.6 سانتی متر باشد ، آلت تناسلی کوچک محسوب می شود . اندازه آلت تناسلی در حالت خوابیده بسیار متفاوت است .

 

بزرگ کردن طول و ضخامت آلت تناسلی

آیا محصولات افزایش اندازه آلت تناسلی مطمئن هستند ؟
احتمالا با تبلیغات قرص ها ، کرم ها ، پمادها ، مکمل ها ، تمرینات کششی یا جراحی برای بزرگ کردن آلت تناسلی آشنا هستید . حتی بعضی فروشندگان گارانتی بازگشت وجه ارائه می دهند . متاسفانه این درمان ها در بهترین حالت بی تاثیر هستند . از آنجایی که این وسایل معمولا غیر قانونی فروخته می شوند ، از نظر پزشکی اثبات نشده اند و ممکن است برای سلامتی شما مضر باشند .

 

بعضی ابزارهایی که برای آلت تناسلی طراحی شده اند ، به اشتباه تبلیغ می شوند . اگر چه پمپ های آلت تناسلی می توانند به اختلال نعوظ کمک کنند ، اما باعث بزرگ شدن آلت تناسلی نخواهند شد . هم چنین تمرین خاصی برای بزرگ کردن دائمی آلت تناسلی وجود ندارد .

 

می توان اندازه آلت تناسلی را با عمل جراحی افزایش داد ، اما خطر عوارض جانبی وجود دارد و بر اساس تحقیقات انجام شده در سال 2006 تنها 35 درصد از مردانی که این عمل را انجام داده اند از نتیجه راضی بوده اند .

 

 

آیا قرص های بزرگ کردن آلت تناسلی عمل می کنند ؟
تحقیقات پزشکی قانونی وجود ندارد که ادعاهای سازندگان قرص های افزایش اندازه آلت تناسلی را تایید کند . به یاد داشته باشید بزرگ کردن آلت تناسلی مردانه یک صنعت بزرگ و پول ساز است که باعث افزایش ناامنی برای سلامتی مردان می شود . قرص ها ، کرم ها و تجهیزات افزایش اندازه آلت تناسلی عمل نمی کنند .اگر یک درمان موثر وجود داشت ، به جای داروخانه های غیرقانونی اینترنتی ، از طریق همه داروخانه ها قابل دسترسی بود . از خرید داروهای بدون مجوز و احتمالا خطرناک خودداری کنید . آنها احتمالا به شما آسیب خواهند زد .

 

گزینه های بزرگ کردن آلت تناسلی با روش طبیعی

 

بزرگ کردن آلت تناسلی با پمپ آلت تناسلی

آیا پمپ های وکیوم اندازه آلت تناسلی را افزایش می دهند ؟
پمپ های وکیوم آلت تناسلی اغلب به عنوان روشی برای افزایش سریع و دائمی اندازه آلت تناسلی تبلیغ می شوند . با این حال چنین ادعایی ، اشتباه است . پمپ وکیوم اختلال نعوظ را درمان می کند . در حالی که می تواند به شما کمک کند به یک نعوظ ثابت برسید اما اثر بادوامی بر روی بزرگ شدن آلت تناسلی ندارد .

 

بزرگ کردن آلت تناسلی با تمرین کششی Jelqing

آیا روش های کششی برای بزرگ کردن آلت تناسلی عمل می کنند ؟
روش های کششی متفاوتی مانند jelqing وجود دارند که مستلزم کشش مکرر آلت تناسلی در حالت خوابیده ، به منظور افزایش اندازه آلت تناسلی در هنگام نعوظ است . این روش عمل نمی کند و هیچ دلیل علمی هم برای اثبات آن وجود ندارد .

بزرگ کردن آلت تناسلی با دستگاه بسط دهنده Extender

دستگاه بسط دهنده آلت تناسلی
استفاده از یک بسط دهنده آلت تناسلی که شامل آویزان کردن یک وزنه به آلت تناسلی برای ساعت مشخصی می باشد ، نمی تواند اندازه آلت را افزایش دهد . در مقابل می تواند باعث آسیب بافتی و بیماری های پیرونی (مانند انحراف آلت تناسلی ) شود . استفاده از بسط دهنده آلت تناسلی به جای بزرگ شدن آلت تناسلی موجب آسیب و تاثیر منفی روی نعوظ می شود .

 

دستگاه های کششی
طبق تجربه بعضی دستگاه هایی کششی باعث کمی افزایش در طول آلت تناسلی ( 1 الی 2 سانتی متر ) در بعضی از مردان شده است . با این حال این دستگاه ها به طور کلی کاربردی نیستند ، زیرا برای اثر گذاری باید روزی چند ساعت استفاده شوند . قبل از استفاده از هر گونه دستگاه بزرگ سازی باید با پزشک مشورت کنید ، زیرا خطر عوارض جانبی و آسیب رسانی در صورت عدم استفاده صحیح ، وجود دارد . شواهدی که نشان دهند دستگاه های کششی واقعا عمل می کنند ، هنوز موجود نیست .

 

وزن کم کردن چگونه باعث بزرگ شدن آلت تناسلی می شود ؟
اغلب مردانی که اضافه وزن دارند ، بعد از کاهش وزن متوجه می شوند آلت تناسلی آن ها بزرگتر شده است . اگر شما اضافه وزن دارید ، کم کردن چربی های اطراف آلت تناسلی باعث می شود حجم بیشتری از آلت تناسلی شما دیده شود و در نتیجه آلت تناسلی شما ، بزرگتر به نظر برسد .

 

انواع عمل جراحی برای بزرگ کردن آلت تناسلی

 

آیا عمل جراحی موثر است ؟
جراحی های مختلفی وجود دارد : جراحی طول آلت تناسلی ، جراحی ضخامت آلت تناسلی و چربی کشی (لیپوساکشن)

 

جراحی طول آلت تناسلی
جراحی طول آلت تناسلی با برش رباطی که آلت را به استخوان ناحیه شرمگاهی متصل می کند و پیوند زدن پوست اضافه بر بدنه آلت ، انجام می شود . این عمل اندازه آلت تناسلی را در حالت خوابیده تا 2 سانتی متر افزایش می دهد اما بر روی اندازه آلت تناسلی در هنگام نعوظ اثر ندارد . رباط برش داده شده ممکن است کارهایی را که قبل از عمل انجام می داد ، انجام ندهد و این یعنی نعوظ شما دچار مشکل می شود . هم چنین این خطر وجود دارد که این عمل باعث درد هنگام آمیزش جنسی شود .

 

جراحی ضخامت آلت تناسلی
جراحی ضخامت آلت تناسلی با روش های مختلفی انجام می شود . تزریق چربی برداشته شده از قسمت های دیگر بدن یکی از این روش هاست . در حالی که بعضی تحقیقات ادعا می کنند ضخامت آلت تناسلی 1.4 الی 4 سانتی متر افزایش می یابد ، بیماران اغلب از جای ضخم ، بدشکلی و حتی عفونت شکایت می کنند . بدن معمولا چربی تزریق شده را جذب می کند . بنابراین آلت تناسلی به اندازه اولیه خود برمیگردد .

چربی کشی (لیپوساکشن)
لیپوساکشن یک روش جراحی است که در آن چربی های اضافه پایین شکم برداشته می شوند تا 2 سانتی متر از آلت تناسلی که قبلا پنهان بوده است ، آشکار شود .

 

هیچ کدام از روش های جراحی بالا برای رسیدن به نتیجه دلخواه ، تضمین شده نیست .

 

 توصیه هایی برای بزرگ کردن آلت تناسلی

 

در حالی که راهی برای افزایش مطمئن اندازه آلت تناسلی وجود ندارد ، اگر شما نگران اندازه آلت تناسلی خود هستید ، کارهایی هست که می توانید انجام دهید .

 

با شریک خود صحبت کنید
در مورد نگرانی ها و سلیقه های جنسی خود با شریکتان صحبت کنید . این کار باعث می شود بر نگرانی هایتان درباره اندازه آلت تناسلی غلبه کنید و رضایت جنسی شما افزایش پیدا کند .

 

موهای ناحیه شرمگاهی را اصلاح کنید
وجود موهای زیاد اطراف آلت تناسلی باعث می شود آلت کوچکتر به نظر برسد و حساسیت کم شود . یک اصلاح ساده می تواند باعث افزایش لذت و اعتماد به نفس شما شود .

 

 

وزنتان را کم کنید
تمرین ها و رژیم غذایی به کاهش وزن شما کمک می کنند . اگر اضافه وزن دارید ، کاهش وزن می تواند 2 سانتی طول آلت تناسلی شما را که قبلا مخفی بوده است ، در معرض نمایش قرار بدهد . ورزش کردن ، کم کردن مصرف گوشت و پنیر و افزایش مصرف غذاهای گیاهی به کاهش وزن و افزایش سایز آلت تناسلی کمک می کند . شکم بزرگ اندازه واقعی آلت تناسلی را مخفی می کند و به این ترتیب آلت کوچکتر به نظر می رسد . وزنتان را کم کنید و به این ترتیب آلت تناسلی بزرگتر به نظر می رسد .

 

سیگار را ترک کنید
اندازه آلت تناسلی در حالت خوابیده یا نعوظ به مقدار خونی که در آن جریان دارد بستگی دارد . خون کمتر یعنی آلت کوچکتر . سیگار کشیدن عروق خونی آلت تناسلی که حامل خون هستند را محدود و به تبع آن جریان خون به آلت تناسلی را محدود می کند و این باعث کوچک شدن آلت تناسلی می شود .

 

منظم ورزش کنید
ورزش سلامت شریانی را بهبود می بخشد و اجازه می دهد خون بیشتری در آلت تناسلی جریان پیدا کند . اما ورزش دادن آلت تناسلی به تنهایی بی معنی است . رسانه های جنسی آلت تناسلی را عضله عشق می نامند . به این معنی که مانند عضله ، تمرین های خاص می تواند آن را تقویت کند . اما انواع مختلفی از بافت ماهیچه ای وجود دارند و آلت تناسلی ، دارای بافت ساده است که نمی تواند در اثر تمرین بزرگتر شود .

 

پنیر و گوشت کمتر ، میوه و سبزیجات بیشتر بخورید
یک رژیم غذایی با چربی حیوانی زیاد ، کلسترول را افزایش می دهد و باعث می شود عروق خونی باریک شوند . این عروق خونی شامل آن هایی هستند که خون را به آلت تناسلی می رسانند . سعی کنید یک یا دو روز در هفته را بدون گوشت و پنیر بگذرانید و روزانه 5 تا 8 وعده ، میوه و سبزیجات بخورید . میوه ها حاوی آنتی اکسیدان هستند که باز بودن عروق خونی کمک می کنند .

 

مدیتیشن کنید
عروق خونی که خون را به آلت تناسلی می رسانند با بافت های ماهیچه ای احاطه شده اند . وقتی مردان احساس اضطراب می کنند ( از جمله نگرانی در مورد سایز آلت تناسلی) این عضلات منقبض شده ، عروق خونی تنگ می شوند و جریان خون و سایز آلت تناسلی کاهش پیدا می کند . اما وقتی مردان عمیقا در آرامش هستند ، این ماهیچه ها هم در آرامش هستند ، عروق خونی باز می شود و جریان خون و سایز آلت تناسلی افزایش می یابد . (داروهای نعوظ با آرام کردن این عضلات کار می کنند) علاوه بر این اضطراب باعث واکنش “مبارزه” یا “پرواز” می شود که خون را از قسمت مرکزی بدن از جمله آلت تناسلی دور می کند و به سوی اندام برای فرار یا دفاع از خود می فرستد . اما وقتی مردان آرام هستند خون به اندام مرکزی و آلت تناسلی برمیگردد .

 

گرم بمانید
احتمالا متوجه شده اید وقتی در مکانی سرد هستید آلت تناسلی شما منقبض می شود . اما بعد از یک دوش گرم بزرگتر به نظر می رسد . گرما آرامش بخش است و جریان خون و اندازه آلت را افزایش می دهد . قبل از رابطه جنسی با معشوقه خود دوش بگیرید .

 

استفاده از حلقه آلت تناسلی برای افزایش موقت
این لاستیک های دونات شکل ، محکم آلت تناسلی را در حالت نعوظ احاطه می کنند و به حفظ نعوظ کمک می کنند . آن ها هم چنین یک افزایش سایز موقت ایجاد می کنند . خون در سراسر آلت تناسلی در حالت خوابیده یا نعوظ جریان دارد . یکی از رگ هایی که خون را حمل می کند در نزدیکی پوست عضو (آلت تناسلی) در قسمت بالا است . یک حلقه با فشرده سازی این رگ تا حدودی جریان خروجی را محدود می کند . انتظار معجزه نداشته باشید . اثر این کار ملایم و موقتی است .

 

 

اگر شما در مورد اندازه آلت تناسلی به اندازه ای نگران هستید که روی رابطه جنسی و رضایت کلی شما اثر منفی می گذارد ، بنابراین باید با دکتر یا مشاور خود صحبت کنید . آنها می توانند به شما بگویند آیا اندازه شما مناسب است یا خیر و پیشنهاداتی برای بهبود رضایت جنسی به شما بدهند . بسیاری از مردان در مورد اندازه آلت تناسلی خود نگران هستند ، بنابراین داشتن اطلاعات بیشتر در مورد این موضوع باعث اطمینان خاطر آن ها خواهد شد .

 

روش های بزرگ کردن آلت تناسلی

 

در ادامه روش های بزرگ کردن آلت تناسلی که می توانید در خانه انجام بدهید را شرح خواهیم داد . به یاد داشته باشید بیشتر شواهد در مورد بزرگ کردن آلت تناسلی بر اساس تجربه برخی افراد است و پشتوانه علمی ندارد .

 

تمرینات کششی

 

قبل از انجام هر گونه تمرین کششی دستی :
– این تمرینات را فقط در حالی انجام دهید که آلت تناسلی در حالت خوابیده است .
– اگر تمرینات باعث درد یا ناراحتی شوند ، تمرین را متوقف کنید .
– در زمان تمرین بنشینید یا روبروی دیوار یا میز بایستید .
– برای پیشگیری از آسیب دیدن ، فقط یک با دو مرتبه در روز این تمرین ها را انجام دهید .
– اگر می خواهید این تمرین ها را برای مدت طولانی یا بیشتر انجام دهید با پزشک خود مشورت کنید .

 

روش کشش آلت تناسلی با دست :

1. سر آلت تناسلی را بگیرید .
2. آلت تناسلی را به طرف بالا بکشید و 10 ثانیه نگه دارید .
3. آلت تناسلی را برای 10 ثانیه به سمت چپ بکشید و سپس به سمت راست .
4. این مراحل را 1 الی 2 بار در روز به مدت 5 دقیقه تکرار کنید .

 

یا اینکه روش زیر را امتحان کنید :

1. سر آلت تناسلی را بگیرید .
2. آلت تناسلی را به طرف بالا بکشید .
3. همزمان انتهای آلت را فشار دهید .
4. برای 10 ثانیه این کار را ادامه دهید .
5. این مراحل را هنگامی که آلت به طرف چپ و راست کشیده می شود ، تکرار کنید .
6. این تمرین را یکبار در روز به مدت 2 دقیقه انجام دهید .

آموزش روش jejqing برای بزرگ کردن آلت تناسلی

روش Jelq برای بزرگ کردن آلت تناسلی

1. انگشت اشاره و شصت خود را به شکل حرف O در بیاورید .
2. سپس آن را در انتهای آلت تناسلی قرار دهید .
3. حلقه را کوچک تر کنید تا زمانی که فشار ملایم بر روی بدنه آلت تناسلی وارد شود .
4. به آرامی حلقه را به سمت سر آلت تناسلی حرکت دهید تا زمانی که به نوک آلت تناسلی برسید . اگر دردناک است ، فشار را کمتر کنید .
5. این کار را روزی یک مرتبه به مدت 20 الی 30 دقیقه انجام بدهید .

 

بزرگ کردن آلت تناسلی با دستگاه

 

 

روش استفاده از پمپ آلت تناسلی :

1. آلت تناسلی را داخل محفظه هوا قرار دهید .
2. برای خالی کردن محفظه از هوا از پمپ استفاده کنید . این کار خون را به آلت تناسلی می کشاند و باعث نعوظ می شود .
3. حلقه یا گیره را به آلت تناسلی متصل کنید تا آلت را برای 30 دقیقه راست نگه دارد . در این زمان امکان برقراری رابطه جنسی وجود دارد .
4. حلقه را بردارید .

 

بعد از استفاده از پمپ آلت تناسلی اجازه ندهید خون در آلت تناسلی به مدت بیشتر از 30 دقیقه باقی بماند . داشتن نعوظ طولانی تر می تواند باعث صدمه جدی به آلت تناسلی شود .

 

روش استفاده از دستگاه کشش

1. آلت تناسلی را وارد دستگاه کشش کنید .
2. آلت تناسلی را بین دو سوراخ دستگاه ، محکم نگه دارید .
3. لوله سیلیکونی را در اطراف بدنه آلت تناسلی محکم کنید .
4. انتهای لوله سیلیکونی (در انتهای دستگاه) را محکم بگیرید و به آرامی آلت تناسلی را به سمت بیرون بکشید . اگر احساس درد یا ناراحتی کردید کشیدن را متوقف کنید .
5. آلت تناسلی را به مدت 4 الی 6 ساعت در روز در حالت کشش بگذارید .

 

تمرینات یا دستگاه های کششی می تواند باعث عوارض زیر شود :

– خارش
– کبودی خفیف یا تغییر رنگ
– لکه های قرمز در امتداد طول آلت تناسلی
– بی حسی
– پاره شدن سیاهرگ

اگر این عوارض شدید باشد یا چند روز طول بکشد ، باید به پزشک مراجعه کنید .

 

برای بزرگ شدن آلت تناسلی چه مدت تمرین نیاز است ؟

نتیجه بستگی به نوع عملکرد شما و تمرین دائمی دارد . برای مثال دستگاه های کششی باید روزانه و برای چندین ماه استفاده شوند تا به نتیجه قابل توجه رسید . بر طبق ادعاها ، پمپ های آلت تناسلی ، سریعتر به نتیجه می رسند ، اما هیچ پشتوانه علمی برای تایید این ادعا وجود ندارد . هم چنین مشخص نیست ، نتایج تمرینات کششی دستی بعد از چه مدت نمایان خواهد شد .

 

میوه ها و غذاهای افزایش دهنده اندازه آلت تناسلی

 

در ادامه 7 میوه یا غذایی که بیشترین تاثیر را در افزایش اندازه آلت تناسلی دارد معرفی می کنیم . در ابتدا باید توجه داشت غذاهایی بیشترین تاثیر را دارند که به بهبود جریان خون در کل بدن کمک می کنند و این شامل جریان خون در آلت تناسلی می شود . توجه کنید که این میوه ها برای بدست آوردن افزایش اندازه جزئی و سلامت آلت تناسلی توصیه می شود .

 

میوه های افزایش سایز آلت تناسلی

بزرگ کردن آلت تناسلی با میوه پیاز

1. پیاز
تحقیقات نشان داده است که پیاز برای ایجاد جریان خون به قلب بسیار مفید است . گوگرد حاوی سولفر است که مانند یک رقیق کننده طبیعی خون عمل می کند . در نتیجه مصرف پیاز از لخته شدن خون جلوگیری می کند . پیاز جریان خون به آلت تناسلی را هم افزایش می دهد .

غذای مناسب بزرگ کردن آلت تناسلی - ماهی سالمون

2. ماهی سالمون (ماهی آزاد)
همانگونه که در مورد پیاز بحث شد ، غذاهایی که جریان خون سالم ایجاد می کنند به نعوظ سفت تر کمک می کنند . مصرف ماهی سالمون یک نمونه بارز است . سالمون دارای اسیدهای چرب امگا 3 است که برای رقیق کردن خون عالی هستند و به نوبه خود به جریان خون سالمتر کمک می کنند .

بزرگ کردن آلت تناسلی با میوه موز

3. موز
موز برای قلب و جریان خون مفید است و برای افزایش اندازه آلت تناسلی توصیه شده است . مزایای 2 میوه قبلی برای موز هم وجود دارد . موز غنی از پتاسیم است که از فشار خون پایین جلوگیری می کند و بنابراین باعث جریان خون سالم تر در بدن و آلت تناسلی می شود .

 

غذاهای افزایش سایز آلت تناسلی

 

برای افزایش سایز آلت تناسلی 4 نوع ادویه وجود دارد که می توانید به غذای خود اضافه کنید . بسیاری از این ادویه ها مواد تشکیل دهنده چای نعوظ هستند . این مواد برای بزرگ کردن آلت هم مناسب هستند زیرا خون را رقیق کرده و باعث افزایش جریان خون می شوند . هم چنین این مواد فاسد شدنی نیستند و بنابراین شما می توانید مقدار زیادی از آن را ذخیره کنید !

 

این ادویه ها عبارتند از :
– زردچوبه
– زنجبیل
– دارچین
– فلفل کاین

بزرگ کردن آلت تناسلی با ادویه جات - زردچوبه

4. پودر زردچوبه :
ماده اصلی کورکومین است که از لخته شدن خون جلوگیری کرده و به رقیق شدن خون کمک می کند .

بزرگ کردن آلت تناسلی با ادویه جات - زنجبیل

5. پودر زنجبیل :
زنجبیل حاوی سالیسیلات است که اسید استیل سالیسیلیک تولید می کند و از لخته شدن خون جلوگیری می کند .

بزرگ کردن آلت تناسلی با ادویه جات - دارچین
6. پودر دارچین :
دارچین حاوی کومارین ( یک ماده شیمیایی قوی و ضد انعقاد خون ) است . داروهای ضد انعقاد خون فشار خون و التهاب را کاهش می دهد . به هر حال در مصرف دارچین باید میانه روی کرد . تنها یک قاشق چای خوری در قهوه صبحانه کافی است . برای جلوگیری از آسیب کبدی خوردن بیشتر از 2 قاشق چای خوری در روز مناسب است .

بزرگ کردن آلت تناسلی با ادویه جات - فلفل کاین

7. پودر فلفل کاین
فلفل کاین مانند زنجبیل حاوی مقدار زیادی سالیسیلات است . در نتیجه این فلفل ها می توانند خون را رقیق کرده ، فشار خون را کاهش بدهند و جریان خون را در سراسر بدن (مخصوصا آلت تناسلی ) افزایش بدهند . شما می توانید پودر فلفل را روی تمام غذاهایی که آماده می کنید بپاشید و مصرف کنید .

 

تصورات غلط درباره اندازه آلت تناسلی

 

تصور : میانگین اندازه طول آلت تناسلی 8 اینچ است .
واقعیت : میانگین واقعی 5 الی 6 اینچ است .

تصور : اندازه آلت تناسلی به اندازه کفش ، وجب دست و قد مرتبط است .
واقعیت : هیچ ارتباط علمی بین اندازه آلت و دیگر اعضای بدن وجود ندارد .

تصور : اهمیت اندازه
واقعیت : در حقیقت اهمیت اندازه برای شریک جنسی شما بسیار کم است . محبت ، معاشقه و توجه اهمیت بیشتری دارند . رضایت جنسی ، فراتر از دخول است .

تصور : آلت بزرگتر بهتر است
واقعیت : اندازه طول واژن زن ها هنگام تحریک شدن فقط 4.25 الی 4.75 اینچ است . در نتیجه یک آلت مردانه بزرگتر می تواند باعث درد در حین رابطه جنسی شود .

تصور : یک آلت بزرگتر باعث می شود عاشق بهتری باشید
واقعیت : داشتن آلت بزرگتر باعث بهتر شدن شما نمی شود . توجه به نیازهای همسرتان ، اهمیت بیشتری دارد .

تصور : تجهیزات و قرص ها می تواند باعث افزایش اندازه آلت تناسلی شود
واقعیت : این موارد نه تنها باعث بزرگ شدن آلت تناسلی نمی شوند بلکه ممکن است به سلامتی شما صدمه بزنند .

Leave a reply:

Your email address will not be published.


CAPTCHA Image
Reload Image

Site Footer