آیا آلت تناسلی مردان می شکند ؟

آیا آلت تناسلی مرد می شکند ؟

اگر چه آلت تناسلی مردان به ندرت ممکن است بشکند ، اما این واقعیت دارد که آلت تناسلی مردان هم می تواند بشکند ، هر چند این امر به گونه ای که شما تصور می کنید اتفاق نمی افتد .

آیا آلت تناسلی مردان می شکند ؟

وقتی از شکستن اندامی در بدن صحبت می کنیم در اصل منظور ما شکستن استخوان در اندام است ، اما در آلت تناسلی مردان استخوانی برای شکستن وجود ندارد . بنابراین اگر آلت تناسلی مرد در حالت خوابیده و نعوذ نکرده باشد ، آلت قابل شکستن نیست و فقط می تواند آن را خراش داد و یا پیچاند .

آیا آلت تناسلی مرد می شکند ؟

ولی هنگامی که آلت مرد در حالت نعوظ باشد ، آلت مانند استخوان سفت می گردد ، این به خاطر سه تیوپی است که در آلت وجود دارد و هنگام نعوظ پر از خون می شود . در این هنگام اگر به آلت مرد فشاری وارد شود ، این تیوپها می توانند بشکنند . در واقع تیوپها نیز شکستنی نیستند اما آسیب پذیرند و توانایی خود را از دست خواهند داد . بنابراین اگر زن تصمیم بگیرد در هنگام نعوظ آلت مردانه بر روی آن بپرد و نتواند هدف خود را به درستی پیدا کند ، می تواند به آلت تناسلی مرد آسیب جدی وارد کند .

 

چنین موردی ، بسیار دردناک است و نیاز به مراقبت های فوری پزشکی دارد . این مورد به سختی قابل درمان است و حتی بعد از درمان نیز ممکن است مرد در هنگام نعوظ دچار مشکل شود و نعوظ با درد همراه شود .

آیا آلت تناسلی مرد می شکند ؟

دکتر داریوس متخصص اورولوژیست و طب سنتی جنسی می گوید : در آلت تناسلی مردان استخوانی وجود ندارد ، اما ممکن است در آلت مردانه شکستگی ایجاد شود . شکستگی در آلت مانند شکسته شدن مچ دست یا ساعد نیست . شکستگی آلت یک نوع پارگی در بخشی از آلت تناسلی به نام غلاف سفید بیضه می باشد .

 

دکتر داریوس می گوید : تصور کنید که آلت تناسلی مانند یک بالن است که با خون پر می شود تا سفت شود . اگر شما در بالن یک سوراخ داشته باشید ، قادر نخواهید بود که آن را باد کنید . با یک شکستگی در آلت شما فورا یک صدای ظریف را تجربه خواهید کرد و سپس فورا قدرت نعوظ را از دست خواهید داد ، دقیقا شبیه اینکه شما یک سوراخ در بالن ایجاد کنید . جریان خون به جای رفتن داخل رگ ها و عروق خونی زیر پوست می رود ، بنابراین در مرکز آلت تناسلی کبودی ایجاد می شود .

آیا آلت تناسلی مرد می شکند ؟

رایج ترین آسیب در هنگام رابطه جنسی زمانی اتفاق می افتد که زن در طول آمیزش ، هنگامی که روی آلت نشسته است بیش از حد به عقب قوس پیدا کند . اگر زن نسبت به زانوهای شریکش به عقب کج شود ، آلت بیش از حد کشیده می شود و رباطی که آلت را به لگن خاصره متصل می کند پاره می شود . دکتر داریوس می گوید : اگر در طول رابطه جنسی احساس درد کردید ، آن را بیان کنید . زیرا نمی توانید با مغرور بودن از آلت تناسلی خود محافظت کنید .

 

رابطه جنسی مقعدی و داگی هم می تواند خطرناک باشد :
با هرگونه رابطه جنسی مقعدی ، ممکن است شما به طور تصادفی به استخوان شرمگاهی یا استخوان خاجی شریکتان آسیب بزنید . مشکل دیگر این است که اگر شریکی که در زیر است خیلی به جلو خم شود ، آلت تناسلی بیش از حد کشیده می شود . مسلما هر گونه ضربه یا خم شدن موجب شکستگی نمی شود ، اما اگر شما آلتتان را با نیروی زیادی فرو کنید ، احتمالا اگر شما هدفتان را گم کنید ، چیزی را پاره خواهید کرد .

 

هر چند آلت های بزرگ و سفت خوب است ، اما آن ها می توانند شکننده تر نیز باشند . دکتر داریوس می گوید شکنندگی در آلت های تناسلی بلندتر ، رایج تر است و آلت هایی با قدرت نعوظ فوق العاده قوی ، هنگام نعوظ ، آسیب پذیرترند . دکتر داریوس می گوید در حقیقت آسیب ها در ناحیه آلت تناسلی در مردان مسن کمتر اتفاق می افتد ، زیرا آن ها معمولا صد در صد نعوظ نمی کنند .

 

اگر با حساسیت آلت تناسلی مشکل دارید ، شما در خطر هستید
دکتر داریوس می گوید : من همیشه از مردهایی که تجربه جراحت در ناحیه آلت تناسلی را داشته اند سوال می کنم که چرا بیش از حد از نیرو استفاده کرده اند ؟ . این اتفاق معمولا به دلیل این است که حساسیت آلت تناسلی مرد کاهش یافته ، که می تواند در نتیجه استفاده از الکل ، بیماری دیابت یا کمبود ویتامین باشد . و یا اینکه آنها عادت داشتند ، به روشی خود ارضایی کنند که به آسانی آمیزش جنسی نبوده است . به طور مثال اگر شما هنگام خود ارضایی سخت گیر باشید ، ممکن است تنش و نیرو را افزایش بدهید ، زیرا تلاش می کنید تا به احساسی مشابه برسید .

 

اگر آلت شما شکست هر چه زودتر به پزشک مراجعه کنید :
مراقب هر گونه علامت ظاهری ، درد ، از دست دادن فوری نعوظ و کبودی در آلت تناسلی باشید . اگر چنین علائمی را مشاهده کردید شما احتمالا آلت تناسلی خود را از دست داده اید . شما نیاز است تا در عرض 24 ساعت به یک متخصص ارولوژِی مراجعه کنید ، زیرا تحقیقات نشان داده است که اگر در عرض 24 ساعت به متخصص مراجعه شود ، نتایج درمان عالی خواهد بود . اگر شما صبر کنید جراحت پیشرفت خواهد کرد .

 

اساسا لایه ای که خون را در هنگام نعوظ ، نگه می دارد ، می تواند به طور کلی از بین برود ، و این ممکن است به مجاری مثانه ، اعصاب یا عروق خونی آسیب بزند . این یک گلودرد نیست که بتوانید آن را از بین ببرید . آلت تناسلی شما به مراقبت فوری نیاز دارد .

 

پزشک برای تشخیص آسیب یک سونوگرافی یا ام آر آی انجام می دهد . اگر جراحت باشد ، آن ها یک عمل جراحی فوری انجام می دهند و از بخیه برای بهبود پارگی استفاده می کنند و اگر یک پارگی کوچک باشد ، آلت شما ممکن است فقط به کمی بسته های یخی و سه تا چهار هفته استراحت از رابطه جنسی نیاز داشته باشد .

 

 

2 comments On آیا آلت تناسلی مردان می شکند ؟

Leave a reply:

Your email address will not be published.


CAPTCHA Image
Reload Image

Site Footer