روش تشخیص خیانت زن به شوهر

روش تشخیص خیانت زن به شوهر

وقتی زن ها به شوهر خود خیانت می کنند بسیار دقیق عمل کرده و هیچ ردی از کارشان به جا نمی گذارند . پس شما برای فهمیدن این موضوع می بایست کاملا هشیار باشید . در این مقاله قصد داریم نشانه هایی که ممکن است نشانه ی خیانت زن باشد را بررسی کنیم .

 

از شوهر و خانواده فاصله می گیرد :
به دلیل اینکه روبرو شدن با شوهر و دوستانش او را درگیر عذاب وجدان می کند بنابراین سعی می کند با فاصله گرفتن از خانواده این عذاب وجدان را کم کند .

 

افزایش بهانه گیری می کند و عیب جویی
او از هر بهانه ای برای پرخاشگری با شما استفاده می کند . در واقع نق زدن به شما به او کمک می کند تا عذاب وجدان خود را از بین ببرد یا حداقل کمتر کند . اگر او به صورت افراطی از شما عیب جویی می کند می بایست بیشتر او را زیر نظر بگیرید .

 

دوستی به عنوان همکار
یکی از مسائلی که باعث بروز خیانت می شود قرار گرفتن شخصی جدید در سر راه زن می باشد . زن ممکن است او را به عنوان دوست قدیمی یا همکار تلقی کند . در این موارد زن از بیان جزئیات دوستی خود با شخص جدید خودداری کرده و آن را می پوشاند .

 

به سوالات معمولی پاسخ نمی دهد
اگر زنی در جواب سوال اینکه “چه موقع از محل کارت خارج شدی؟” صریح و روشن پاسخ نداد و حالت تدافعی گرفت و گفت که “چرا می پرسی ؟” یا “چرا می خوای بدونی ؟” می بایست به او مشکوک باشید زیرا او با این پاسخ در واقع برای دروغگویی خودش وقت تراشی کرده و سعی می کند چیزی یا کسی را مخفی کند .

 

در عادت هایش تغییر ایجاد می شود
زن ها دوست دارند با دوست جدیدشان ملاقات داشته باشند و همین امر باعث می شود روی عادت های روزمره شان تغییرات ایجاد شود . اگر او در حال خیانت باشد حتما متوجه تغییراتی در رفتارها و عادت های او خواهید شد .

 

تغییر در ظاهر
وقتی رابطه ای با جنس مخالف در ابتدای کار است معمولا دو طرف بیشتر مراقب آرایش و آراستگی خود هستند . اگر زنی در حال خیانت باشد به طور ناخودآگاه آرایش بیشتر کرده و وضعیت لباس او تغییر خواهد کرد  .

 

گفتن کلمه “من” به جای “ما”
یکی از علامت های مهم خیانت زنان این است که زن از خانواده جدا شده و خودمختار می گردد بنابراین خودکامگی و استقلال او افزایش یافته و دیگر نمی گوید “ما” بلکه می گوید “من” هم چنین دیگر کمتر با شوهرش مشورت می کند و طوری رفتار می کند که انگار دیگر نیازی به شوهرش ندارد .

 

عدم تمایل به رابطه جنسی
یکی از نشانه های خیانت زنان می تواند عدم تمایل به رابطه جنسی و سرباز زدن از رابطه جنسی با شوهر باشد .

 

زیاد از منزل خارج می شود
یکی از نشانه هایی که زن ها هنگام خیانت دارند این است که به شوهر می گویند وقت کافی برای انجام کارهای اضافی با او را ندارند ولی وقتی دوستشان با آن ها تماس می گیرد فوی حاضر شده و با او بیرون می روند . او بیشتر از قبل از منزل بیرون می رود .

 

نسبت به شوهرشان بی تفاوت می شوند :
همان طور که گیر دادن ها و نق زدن های بیش از حد یک زن می تواند نشانه ی خیانت باشد . بی اهمیتی و بی تفاوت بودن نسبت به شوهر نیز می تواند علامت خیانت محسوب گردد . در واقع دیگر برای زن فرد نمی کند که شوهرش چکار می کند یا به کجا می رود . اگر شوهرش از او تعریف و تمجید کند با سردی مواجه خواهد شد .

 

سخن آخر :
توجه داشته باشید خیانت مساله بسیار حساسی است پس با این تفکر که همسرتان هیچ وقت به شما خیانت نخواهد کرد خودتان را گول نزنید و از آن طرف هم اگر حرکت مشکوکی از او سر زد فورا او را به خیانت متهم نکنید . توجه داشته باشید که قضاوت زودهنگام در این مورد می تواند رابطه شما را برای همیشه خراب کند پس در این مورد با احتیاط عمل کنید .

 

Leave a reply:

Your email address will not be published.


CAPTCHA Image
Reload Image

Site Footer