اشتباهات دخترها که پسر مورد علاقه شان را فراری می دهد

اشتباهات رایج دخترها که پسر مورد علاقه شان را فراری می دهد

دخترها برای علاقه مند کردن پسر مورد علاقه شان رفتارهای اشتباهی انجام می دهند که نتیجه معکوس دارد و پسر مورد علاقه شان را فراری خواهد داد . در این مطلب قصد داریم به 7 اشتباه رایج دخترها که باعث می شود پسر مورد علاقه شان فراری شود بپردازیم .

 

اشتباهات دخترها که پسر مورد علاقه شان را فراری می دهد

 

1.آرایش غلیظ
اگر نمی خواهید پسر مورد علاقه تان را فراری بدهید بهتر است آرایش غلیظ را به کلی کنار بگذارید . هیچ پسری جذب دختری با زیبایی مصنوعی نخواهد شد . هدف از آرایش زیاد کردن زیبایی طبیعی است نه پنهان کردن آن .

 

2.سر قرار ملاقات دیر می روند :
برخی دختران منتظر ماندن پسران برای قرار ملاقات را نشانه علاقه یک پسر به خود می دانند . این شاید صحیح باشد اما بهتر این است که با حضور به موقع به او نشان دهید وقت او برای شما ارزشمند است . به این ترتیب دلایل بیشتری برای دوست داشتن شما در ذهنش ایجاد خواهید کرد .

 

3.برای لاغر شدن گرسنگی می کشند :
اکثر دخترها گرفتار یک رفتار ناسالم هستند که سلامت آن ها را نیز تهدید می کند درست است که پسرها دخترهای خوش اندام را ترجیح می دهند ولی در نهایت عاشق دختری خواهند شد و با دختری ازدواج می کنند که شخصیت فوق العاده ای داشته باشد . نه اینکه فقط بدن جذاب داشته باشد .

 

4. لباس های ناجور می پوشند :
برخی دخترها برای جذب  پسر مورد علاقه شان این تصور را دارند که با نمایش زیبایی های خود باعث جذب شدن پسر مورد نظرشان می شوند . اما باید بدانند با این کار مرد اشتباهی را جذب خواهند کرد که فقط به جنبه جسمانی وی توجه خواهد نمود .

 

5.سعی می کنند شخصی باشند که نیستند :
اگر می خواهید تغییری در خود ایجاد کنید این باید خود شما باشید که این تغییر را می پذیرید هیچ وقت نباید اجازه بدهید شخص دیگری شما را تغییر بدهد مردها معمولا جذب خانم هایی می شوند که شخصیت اصیل و قابل اعتماد و با ثبات دارند .

 

6.کم کردن توقعات استاندارد به خاطر محدودیت های زمانی :
یکی از اشتباهات رایج دخترها در پیدا کردن پسر مورد علاقه خود تعیین کردن محدودیت زمانی برای ازدواج است . آن ها می خواهند حتما در سن مشخصی ازدواج کنند و حتما در سن مشخصی صاحب تعداد مشخصی فرزند باشند . اما حقیقت این است که هیچ کس نمی داند چه موقع ازدواج خواهد کرد و تعیین وقت برای ازدواج جز ناامیدی نتیجه ی دیگری نخواهد داشت .

 

7.خودکم بین هستند :
هیچ پسری جذب دختری که خود را کم ارزش و پایین تر از بقیه می داند ، نمی شود . اگر دختر خجالتی هستید یا اعتماد به نفستان کم است شاید خود را لایق دوست داشته شدن نمی دانید و این تصور را دارید که کسی عاشق شما نمی شود . در واقع به جای داشتن افکار مثبت افکار منفی در سر دارید . بهتر است با تقویت افکار مثبت نه تنها افراد بیشتری را جذب خود کنید بلکه احساس بهتری نسبت به خود داشته باشید .

 

مطالب مرتبط :

روش تشخیص خیانت زن به شوهر وقتی زن ها به شوهر خود خیانت می کنند بسیار دقیق عمل کرده و هیچ ردی از کارشان به جا نمی گذارند . پس شما برای فهمیدن این موضوع می بایست کاملا هشیار با...
روش های جذب پسرها برای ازدواج چیست ؟...   برای جذب پسرها برای ازدواج باید قواعد خاصی را رعایت کنید . اگر شما تصور می کنید با سال ها انتظار کشیدن یا التماس کردنهایی که دل سنگ را هم آب...
جملاتی که زن ها نباید به مردها بگویند... در زندگی زناشویی ممکن است مطالبی باشد که شنیدن آن ها از زبان زن زندگی بسیار آزار دهنده ، دلخراش و مهیب باشند . به طور حتم جملاتی وجود دارند که یک مر...
برای تداوم عشق در زندگی مشترک چکار کنیم ؟...   زندگی زناشویی یک مهارت است و همانند مهارت های دیگر نیاز به یادگیری دارد . درمانگران و مشاوران روی عده زیادی از زوج ها تحقیق کرده و نتیجه این پژوهش ه...
تفاوت دخترها با پسرها از نظر احساسات... یکی از مسائلی که در مورد دخترها و پسرها مطرح می شود این است که دخترها احساسی هستند در مقابل پسرها منطقی می باشند . دخترها می خواهند بدانند چرا پسرها...

Leave a reply:

Your email address will not be published.


CAPTCHA Image
Reload Image

Site Footer