Blog Posts

آيا خود ارضايي مفيد است ؟ – همه مزایا و عوارض خود ارضايي

 

آيا خود ارضايي مفيد است ؟ - همه مزایا و عوارض خود ارضايي

 آیا خود ارضایی مفید است ؟ - مزایا و عوارض خود ارضایی  

از آنجایی که دیدگاه اسلام و غرب در مورد خود ارضایی در تناقص هستند در این مقاله ابتدا به دیدگاه اسلام و سپس به دیدگاه غرب می پردازیم و در انتها نظرات افراد مبتلا به خود ارضایی را نقل خواهیم کرد و خواننده را برای نتیجه گیری از بحث آزاد خواهیم گذاشت . در این مقاله از وبسایت یک زوج به این سوالات پاسخ داده می شود که آیا خود ارضایی مفید است ؟ مزایا و معایب خود ارضایی چیست ؟ دیدگاه اسلام و غرب در مورد خود ارضایی چگونه است ؟

ادامه مطلب

فواید رابطه جنسی – همه فواید شگفت انگیز رابطه جنسی

فواید رابطه جنسی - همه فواید شگفت انگیز رابطه جنسی

فواید رابطه جنسی   رابطه جنسی فقط یک احساس لذت نیست . رابطه جنسی می تواند فایده هایی برای سلامتی شما داشته باشد . در این مقاله توضیح می دهیم که یک زندگی جنسی سالم برای سلامتی شما چه فوایدی به همراه خواهد داشت .  

ادامه مطلب

پرده بکارت چگونه پاره می شود ؟ تمام آنچه باید بدانید

پرده بکارت چگونه پاره می شود؟ شاید برایتان پیش آمده باشد که ار ارتفاعی سقوط کرده باشید ، جسم سنگینی بلند کرده باشید یا در ورزش کوهنوردی به خودتان فشار وارد کرده باشید و به دنبال آن شاهد خونریزی در واژن خود بودید و این سوال در ذهن شما شکل گرفته باشد که آیا پرده بکارت شما پاره شد و باکرگی خود را از دست داده اید ؟ در این مطلب از وبسایت  یک زوج قصد داریم به این سوال پاسخ بدهیم که :  

ادامه مطلب

علت ترس دختران از اولین رابطه جنسی در شب زفاف چیست ؟

علت ترس دختران از اولین رابطه جنسی در شب زفاف

علت ترس دختران از اولین رابطه جنسی در شب زفاف چیست ؟

اکثر دختران از رابطه جنسی در شب زفاف می ترسند چون در شب زفاف که اولین رابطه جنسی برقرار می شود ، پرده بکارت آن ها از بین خواهد رفت . فکر کردن به اولین رابطه جنسی برای دختران استرس آور است و اگر قرار باشد که این عمل در شب عروسی انجام شود ، این استرس در طول روز و شب عروسی ادامه خواهد داشت .

 

ادامه مطلب

دلایل سرد شدن زنان از رابطه جنسی

دلایل سرد شدن زنان از رابطه جنسی

دلایل سرد شدن زنان از رابطه جنسی سرد شدن زنان از رابطه جنسی یکی از مشکلاتی است که برای بسیاری از زوجین بعد از ازدواج ایجاد می شود . سرد شدن زنان از رابطه جنسی دلایل متفاوتی دارد که بعضی مربوط به خود زنان و برخی دیگر مربوط به رفتارهای نادرست مردان نسبت به زنان می باشد .

ادامه مطلب

آموزش رابطه جنسی برای عروس و داماد

آموزش رابطه جنسی برای عروس و داماد

آموزش رابطه جنسی برای عروس و داماد

نیروی جنسی زن و مرد توسط مرکزی در مغز کنترل می شود و این مرکز تمام سیستم تناسلی را به فعالیت وامی دارد . محل این مرکز در مغز میانی و در سیستم لیمبیک است . به همین خاطر است که وقتی فرد عصبانی یا افسرده است یا وقتی که اضطراب دارد ، دیگر میل جنسی را احساس نمی کند زیرا فرمان میل جنسی باید از مغز صادر شود و این فرمان به صورت طبیعی در حالت افسردگی ، اضطراب و عصبانیت توسط مغز صادر نخواهد شد .

ادامه مطلب

از کجا بفهمیم پسری قصد ازدواج با ما دارد ؟

 

از کجا بفهمیم پسری قصد ازدواج با ما دارد ؟

از کجا بفهمیم پسری قصد ازدواج با ما دارد ؟

برخی از دختران برای پیدا کردن همسر به درخواست های دوستی پسران پاسخ مثبت می دهند و امیدوارند که این دوستی در نهایت به ازدواج منجر شود . امروزه ، ازدواج ها فرد محورتر شده است یعنی دختر و پسر قبل از آنکه خانواده اقدامی کند ، تصمیم به شناخت یکدیگر می گیرند و وقتی اطمینان یافتند که این آشنایی عاقبت خوبی خواهد داشت ، خانواده را در جریان می گذارند . این نوع آشنایی ها برای برخی جدی است و برای برخی دیگر حکم دوستی های زودگذر را دارد که شاید منجر به ازدواج شود و شاید هم نه !

ادامه مطلب

روش های پیشگیری از تجاوز جنسی

 

روش های پیشگیری از تجاوز جنسی

  روش های پیشگیری از تجاوز جنسی در پزشکی قانونی و جرم شناسی جنسی ، تجاوز جنسی یک اصطلاح است که به معنی انجام نزدیکی جنسی با فرد ، بدون رضایت اوست . تجاوز جنسی فقط حمله فیزیکی و جنسی نیست بلکه حمله به شان انسان و بعد معنوی اوست . این پدیده هر چند همواره با قتل همراه نبوده است ولی عموما تهدید به قتل را به همراه دارد . این عمل می تواند به اجبار فیزیکی ، تهدید ، سوء استفاده فردی از موقعیت یا با فردی که ناتوان یا زیر سن قانونی است صورت گیرد . باید توجه داشت نزدیکی جنسی فرد بالغ با کودکان حتی اگر با رضایت کودک باشد ، تجاوز جنسی محسوب می گردد .

ادامه مطلب

روش های تحریک شوهر

چگونه میتوان شوهر خود را تحریک کرد ؟ برای اینکه زن بتواند شوهر خود را تحریک کند می بایست بداند که چه چیزهایی شوهرش را تحریک می کند . زن باید مواردی که شوهر را تحریک می کند شناسایی کرده و در زمانی مناسب از آن ها استفاده کند . در این مقاله در وبسایت یک زوج قصد داریم نکاتی را که در تحریک شوهر موثر است بررسی کنیم .

ادامه مطلب

Site Footer