دلایل سرد شدن زنان از رابطه جنسی

دلایل سرد شدن زنان از رابطه جنسی


دلایل سرد شدن زنان از رابطه جنسی

سرد شدن زنان از رابطه جنسی یکی از مشکلاتی است که برای بسیاری از زوجین بعد از ازدواج ایجاد می شود . سرد شدن زنان از رابطه جنسی دلایل متفاوتی دارد که بعضی مربوط به خود زنان و برخی دیگر مربوط به رفتارهای نادرست مردان نسبت به زنان می باشد .

دلایل سرد شدن زنان از رابطه جنسی

این مردها باعث سرد شدن زنان از رابطه جنسی می شوند :

1.مردانی که با بدن زن ها آشنایی ندارند .

2. مردهایی که در رابطه جنسی با همسرشان بسیار خشن رفتار می کنند . به این مردان توصیه می شود از همسر خود سوال کنند که دوست دارد چطور با او در رابطه جنسی رفتار شود .

3. مردهایی که کثیف هستند و نظافت نمی کنند . دهانشان همیشه بوی بد می دهد ، بدنشان بوی عرق متعفن می دهد یا زیرناخن هایشان پر از چرک است یا پاها و جورابهای بد بو و کثیفی دارند .

4. مردهایی که بیش از اندازه هنگام رابطه جنسی حرف می زنند و یا بیش از اندازه بی صدا هستند . مردها باید در مورد صدا و صحبت کردن تعادل را حفظ کنند به طوری که هم زن متوجه شود که شوهرش در حال لذت بردن است و هم اینکه مردم از رابطه آن ها با خبر نشوند . صحبت های مناسب در حین رابطه حرارت و اشتیاق زن را افزایش می دهد . به او بگویید که چهره زیبایی دارد ، چه کارهایی دوست دارید در قبال او انجام بدهید و اینکه از شما چه انتظاراتی دارد .

5. مردهایی که خیلی زیاد به ظاهر زنشان اهمیت می دهند و از وجود زن غافل می شوند .

6. مردهایی که بیشتر از ارضای عاطفی به ارضای جنسی همسر خود می پردازند . به جای اینکه به عشق ورزی در رابطه روی بیاورند مدام از همسر خود سوال می کنند ارضا شدی ؟ و اشتباها به ارگاسم بدنی زن توجه می کنند .

7. مردهایی که زن خود را مجبور به نوع خاصی از معاشقه که فقط خودشان دوست دارند می کنند و به خواسته های زن اهمیت نمی دهند .

8. مردهایی که بیش از اندازه نگران عملکرد جنسی خود هستند . به طور مثال مدام در این خیال اند که زودانزالی دارند ، آلتشان کوچک است ، قادر نیستند بیشتر از 10 دقیقه رابطه جنسی داشته باشند و …

9. مردهایی که با تلویزیون روشن شروع به رابطه جنسی می کنند . برای رابطه جنسی محیطی ساکت و آرام و ترجیحا کم نور و تاریک را انتخاب نمایید .

10. مردهایی که فقط به نیاز جنسی خود توجه می کنند و به نیازهای زن توجهی ندارند . زن ها در بعضی مواقع مانند دوران قاعدگی نیاز به آرامش بیشتری دارند و رابطه جنسی برای آن ها سخت است .

11. مردهایی که پس از ارضای جنسی از زن دور می شوند . مرد می بایست پس از ارضا شدن ، زن را در آغوش گرفته و به او محبت نماید .

12. مردهایی که در رابطه جنسی معاشقه و ابراز محبت به زن نمی کنند و بلافاصله سراغ عمل دخول می روند .

13. مردهایی که برای برقراری رابطه جنسی از زن خود اجازه می گیرند . یک مرد باید بداند که چگونه با رفتارش می تواند به خانمش بفهماند که در موقع بخصوص آماده انجام رابطه است و هیچ نیازی به سوال پرسیدن ندارد . برای شروع یک نگاه عاشقانه عمیق و یا لمس کردن ناحیه بخصوصی از بدن زن می تواند گویای همه چیز باشد .

14. مردهایی که در رابطه جنسی قابل پیش بینی هستند . اگر از آن دسته از مردهایی هستید که همیشه 5 دقیقه صرف معاشقه می کردید و 10 دقیقه عمل دخول را انجام داده و سپس ارضا می شدید و همیشه هم به همین ترتیب بدون کوچکترین تغییری عمل می کردید باید بدانید شما در طول زمان برای زنتان دیگر هیچ جذابیتی نخواهید داشت . کمی در روش خود تغییر بدهید و به جای 5 دقیقه 15 دقیقه با همسرتان معاشقه کنید به این ترتیب می توانید او را بیشتر از قبل به وجد بیاورید چون او دیگر نمی تواند حرکات بعدی شما را پیش بینی کند .

15. مردهایی که بدون ابراز احساسات صرفا به رابطه جنسی می پردازند . توجه داشته باشید که هیچ زنی دوست ندارد که با او مانند یک ابزار برخورد شود . بنابراین سعی کنید در رابطه جنسی احساسات او را هم در نظر بگیرید .

16. مردهایی که هیچ وقت رمانتیک نیستید باعث سردی خانم ها می شوند . اگر دوست دارید همسرتان هیچ وقت از شما خسته نشود سعی کنید بعضی اوقات تبدیل به یک مرد رمانتیک بشوید . به عنوان مثال برای همسرتان نامه های عاشقانه بنویسید و در آن ها بگویید که دوستش دارید و دوست دارید که چه کارهایی برایتان انجام بدهد ، شما چه کارهایی دوست دارید با او انجام بدهید . برای همسرتان یک شام رمانتیک آماده کنید ، موسیقی آرام بگذارید و شمع روشن کنید . سعی کنید او را به آخرین درجه رضایت و خشنودی برسانید .

دلایل سرد شدن زنان از رابطه جنسی

موارد بالا بدترین خطاهای مردان هنگام رابطه جنسی بودند . اما مردها باید بدانند که همسرشان از آن ها انتظارات دست نیافتنی در رابطه ندارند بلکه فقط دوست دارند شوهرشان هر چند وقت یکبار در رابطه جنسی تلاش بیشتری از خود نشان بدهند .

دلایل سرد شدن زنان از رابطه جنسی

دلایل سرد شدن روابط جنسی بین زن و شوهر
در بالا به بعضی از رفتارهای مردان که باعث سرد شدن زنان از رابطه جنسی می شود اشاره کردیم . در ادامه عوامل دیگری که باعث سردی روابط جنسی بین زن و شوهر می گردد ، ذکر خواهد شد .

برخورد غیر منطقی با نیاز جنسی در گذشت زمان :
هیچ زن و شوهری نمی تواند انتظار داشته باشد طی سال های طولانی که از ازدواج آن ها می گذرد شرایط زندگی و رابطه جنسی شان دچار تغییرات نشود . گذر این سال ها یعنی اینکه سن بالا رفته و کارکرد اجزای بدن تغییر کرده است که این امری غیرقابل اجتناب است ؛ مانند تغییراتی که در تمایلات جنسی یک زن در هنگام بارداری رخ می دهد و یا تغییرات تمایلات جنسی با افزایش سن . بنابراین زن و شوهر می بایست از یکدیگر در رابطه جنسی انتظار منطقی داشته باشند .

رفتار جنسی نامناسب :
برای اینکه از سرد شدن رابطه جنسی در طول زندگی زناشویی جلوگیری کنید می بایست از روش های تحریک جنسی مختلفی استفاده کنید . مانند سبک های مختلف زندگی در تعاملات جنسی هم سبک های مختلفی وجود دارند . بنابراین برخی افراد در حین رابطه جنسی با گفتار و رفتار متفاوت رابطه برقرار می کنند و برخی دیگر ترجیح می دهند روی تحریکاتی که از طرف مقابل دریافت می کنند ، تمرکز کنند . شناخت رفتارهای جنسی خود و شریک جنسی می تواند از سرد شدن رابطه جنسی در زندگی زناشویی جلوگیری کند .

مشکل مکان برقراری رابطه جنسی :
برقراری رابطه جنسی به حریم خصوصی نیازمند است . برقراری رابطه جنسی نیازمند حداقلی مناسب به لحاظ حریم خصوصی ، زمان و … می باشد . در زندگی امروزی ممکن است به راحتی این امکانات فراهم نیاید و خود این مساله باعث می شود کیفیت رابطه زوج ها به تدریج دچار افت گردد . نبود شرایط مناسب برای برقرار رابطه در نهایت باعث می شود سردی در رابطه جنسی پدیدار شود !

نداشتن تماس فیزیکی با همسر :
یکی از باورهای غلط که در میان مردم شکل گرفته این است که رابطه ی جنسی صرفا به معنی نزدیکی است . زوجین باید اطلاع داشته باشند که اصولا تعاملات جنسی ممکن است فقط به شکل کلامی و صحبت های عاشقانه ای باشد که زن و شوهر می بایست به طور مداوم به هم ابراز کنند . نداشتن رابطه کلامی و فیزیکی بدون رابطه جنسی ، زمینه ساز سردی در روابط جنسی بین زن و شوهر می باشد .

دید ایده آل گرایانه در مورد روابط جنسی :
در زندگی مشترک زن و شوهر می بایست شریکشان را از نیازها و توقعاتی که از رابطه جنسی دارند مطلع کنند البته این توقعات باید واقعی باشد و نه کمال گرایانه . دیدگاه ایده آل گرایانه منجر به بسیاری از جراجی های زیبای بی مورد می شود و در نهایت هم با همه ی این کار ممکن است افراد از شرایطی که دارند راضی نشوند . باید توجه کرد بعد از جذابیت ظاهری اولیه ، صمیمیت و تعهد اخلاقی است که باعث می شود یک زندگی عاشقانه دوام پیدا کند .

نقش ماهواره در سرد شردن روابط جنسی زوجین :
معمولا تبلیغاتی که توسط شبکه های ماهواره ای تبلیغ می شود ، تمام خصوصیات مثبت را به صورت یکجا نمایش می دهد که این باعث ایجاد دیدگاه ایده آل گرایانه در مخاطب می شود . در این شرایط بسیاری از افراد همواره نسبت به شرایط خود با شریک زندگی شان احساس نارضایتی خواهند داشت که همین احساس باعث سرد شدن روابط بین زوجین خواهد شد .

Leave a reply:

Your email address will not be published.


CAPTCHA Image
Reload Image

Site Footer