خصوصیات بد زن ها چیست ؟

خصوصیات بد زن ها چیست ؟

مردها به خاطر ویژگی های خاص زن ها مانند قیافه ، تن صدا ، بو و طرز راه رفتن ، فکر می کنند که آن ها موجودات جذابی هستند و به نوعی آن ها را موجودات آسمانی تصور می کنند در صورتی که زن ها هم مانند مردها بی عیب نیستند . در این مقاله قصد داریم برخی خصوصیات بد زن ها را معرفی کنیم تا بیشتر با شخصیت واقعی زن ها آشنا شویم .

خصوصیات بد زن ها

 

وانمود کردن به پاک بودن :
یکی از ویژگی هایی که به طور ذاتی در خانم ها هست وانمود کردن به پاک بودن می باشد . زن ها قصد دارند وانمود کنند از بقیه پاک تر هستند . آن ها هیچ وقت قصد ندارند اعتراف کنند که گاهی به خیابان گردی می روند یا تعداد دوست پسرهایشان را اعلام کنند . باید توجه کرد که همه ی خانم ها وانمود به پاک بودن می کنند اما برخی از آن ها واقعا پاک هستند .

 

از زن های دیگر ایراد می گیرند :
زن ها دوست دارند ایراد های زن های دیگر را پیدا کنند و آن ها را اعلام کنند . آن ها دوست ندارند از دیگر زن ها تعریف کنند . تعداد بسیار کمی از زن ها از این قاعده مستثنی هستند ولی اکثرا این خصوصیت را در وجود خود دارند . آن ها دوست ندارند همسرشان جذب زیبایی و خصوصیات خوب خانم های دیگر شود ، هر چند مردها به صورت ناخودآگاه خانم های زیبا و جذاب را خواهند دید .

 

زن ها حسود هستند :
حتی نام بردن یک زن دیگر می تواند دردسر آفرین باشد دیگر چه رسد به تعریف و تمجید شوهر از زن های دیگر .

 

سوالاتش را رمزی می پرسد :
یک نمونه از سوالاتی که زن ها برای فهمیدن احساسات واقعی مردها از آن استفاده می کنند سوال معروف “نظر تو چیه؟” می باشد . آن ها توقع دارند مرد مورد نظرشان به این سوال همانطور پاسخ بدهد که در ذهن وی پاسخ داده شده است در غیر این صورت آن مرد ، مرد رویاهای او و نیمه گمشده اش به حساب نخواهد آمد

 

به حریم شخصی شما تجاوز می کنند :
تمام زن ها به صورت غریزی این خصوصیت را دارند که هر طور می خواهند با مردها برخورد می کنند . آن ها به راحتی تمام وسایل مردها را مال خودشان می کنند . به طور مثال بدون اجازه بر سر کمد لباس مرد رفته و از بین آن ها لباس مورد علاقه اش را انتخاب می کند و می پوشد . در صورتی که اگر عکس این قضیه اتفاق بیفتد و مرد به سراغ وسایل خصوصی او برود جهنم به پا می کند .

 

زیادی احساساتی هستند و گریه می کنند :
آن ها به خاطر هرچیز کوچکی ممکن است احساساتی شده و یا حتی گریه کنند . برای مثال : یک فیلم غمناک ، خراب شدن مدل موها ، خراب شدن آرایش صورتشان و … می تواند آن ها را به شدت ناراحت و دل گیر کند . بدتر از آن وقتی است که از مردها انتظار همدردی دارند و مشکل اینجاست که مردها اغلب کوچکترین اطلاعاتی برای تسلی دادن خانم ها ندارند . البته منظور این نیست که مردها بی عاطفه هستند بلکه خانم ها بیش از حد مامانی هستند و احتیاج به دلداری دارند . این حقیقت که خانم ها ظریف و آسیب پذیر می باشند جالب است برای اینکه شما می توانید آن ها را دلداری دهید تا موضوع را فراموش کنند و از گریه و زاری دست بردارند .

 

وقت زیادی را صرف خرید کردن می کنند :
خانم ها وقتی به خرید می روند آن قدر غرق در این کار می شوند که به راحتی دیگر مسئولیت هایشان را فراموش می کنند و حتی از آب و غذا هم عافل می شوند . وقتی موقع خرید کردن می رسد طول روز زمان کافی برای خانم ها ندارد . آن ها انقدر در بازار می چرخند تا پول های همسرشان تمام شود ! تا اینجا همه چیز قابل تحمل است فقط دعا کنید آن ها تصمیم نگیرند هر بار شما را هم برای خرید کردن به بازار ببرند و گرنه برچسب قیمت تمام اجناس در تمام مغازه های بازار را به همراه خانم بررسی کنید .

 

صحبت کردن از جزئیات :
یکی از تجربه های تلخ کریس راک در مورد صحبت کردن بیش از حد خانم ها بوده است . او که سوالی از خانمی می پرسد و در پاسخ خانم 45 دقیقه در مورد آن توضیح داد ! خانم ها عاشق حرف زدن هستند . البته حرف های به درد نخور ! تصور نکنید گفته های خانم ها برای مردها اهمیت ندارد ، مردها فقط دوست ندارند حرف های بدرد نخور را با تمام جزئیات بشنوند !

 

Leave a reply:

Your email address will not be published.


CAPTCHA Image
Reload Image

Site Footer